• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Söke Belediyesi ekipleri, geniş kapsamlı temizlik filosuyla temizlik çalışmasına başladı.

Söke şehir merkezinde bayram ve korona temizliği bir arada. Tam kapanmayı fırsat bilen Söke Belediyesi ekipleri cadde cadde, sokak sokak temizlik ve dezenfekte çalışması yapıyor.

Faraş, süpürge araçları, yıkama derken, bir yandan da ilaçlı sularla dezenfekte çalışması yapılırken, diğer taraftan da gerekli görülen noktalar da badana çalışması yapılıyor.
Sabah saatlerinde ilk etapta Kemalpaşa Mahallesi Gündoğdu, meydan, Fabrika, Azim Sokaklar ve 6 Eylül Caddesi’nden devam eden çalışmalar, Ömer Koyuncuoğlu, Albayrak, Koçlar Caddesi’nden santral garajın yanında son buldu. Günün ikinci etabında Yenicami Mahallesi Bağarası Caddesi, Egemed Hastanesi çevresi, Yörük Sokak, Tren Garı çevresinde çalışma devam etti.
Kapanma sürecinde yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi başlatılan temizlik çalışmasında Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında ilaçlama da yapılırken; güzergahlardaki çöp konteynırları da yıkanarak pırıl pırıl hale getiriliyor.
Söke’nin tüm merkez mahallelerini belirlenen program dahilinde kapsayacak çalışmada mavi kategoriye geçiş hedefleniyor. Salgın sürecinin başından bu yana toplu sağlığını korumak amacıyla çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü dile getiren Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; “Tam kapanma sürecini fırsat bilerek, vatandaşlarımız evlerindeyken bizlerde ilçe merkezinde kapsamlı temizlik ve dezenfektasyon çalışması başlattık.
Bu süreci her birimiz üzerine düşeni yaparak elbirliği ile aşacağımız inancıyla kentimizi de hep birlikte temiz tutmak için çaba sarf etmeliyiz. Tüm halkımıza sağlıklı günler diliyorum” dedi. (LT-)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.49168.5256
Euro10.079110.1195
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER