• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

AK Parti’li Yavuz’dan Didim’e Müjde! “Yeni Didim Devlet Hastanesinin Yer Teslimi Yapıldı.”

Ak Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz''Şehrimize Hayırlı olsun inşallah. tüm yurdumuzda olduğu gibi Şehrimize de kazandırılmasını sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum .

Özellikle yaz aylarında nüfus yoğunluğu sebebiyle sağlık hizmetlerinin hızlı ve doğru şekilde verilmesi bakımından mevcut 50 yataklı Didim Devlet Hastanesinin yetersiz kalması sebebiyle ilave 75 yataklı ek bir bina yapılması kararı alınmasıyla birlikte 29 Nisan 2020 tarihinde hastane ihalesi gerçekleştirilmiş ve hastanenin yapılacağı alanın yüklenici firmaya teslimi bekleniyordu.
Konuyla ilgili müjdeyi AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz verdi.
AK Partili Yavuz yaptığı açıklama da “ Bilindiği gibi Didim İlçemizde bulunan Devlet Hastanesi binasının yapımına 1989 yılında başlanılmış olup 2002 yılında tamamlanarak hizmete açılmıştır.
Yapım aşaması yaklaşık 13 yıl sürmüştür. Zaman içerisinde oluşan ihtiyaçlar nedeniyle yetersiz kalan hastane binasına ek olarak bahçe içerisine 8 Ünitlik Prefabrik Diş Polikliniği, 12 cihazlık Hemodiyaliz Merkezi ve Acil Servis binaları yapılarak ihtiyaçlar giderilmeye çalışılmıştır.
İhtiyaca cevap veremeyen hastane ihalesi 29.04.2020 tarihinde Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğümüzce yapılmış olup teklif değerlendirme çalışmalarından sonra yüklenici firma olan Üçel Mühendislik Ltd.Şti ile sözleşme imzalanmıştır. İmza edilen sözleşme hükümlerine göre proje uygulama yerimizin 06.05.2021 tarihi itibari ile yer teslimi yapılarak, Bodrum + Alt Zemin + Zemin + 4 kat olarak Hastanemizin yapımına, harita ve kadastro tespiti aşamasından sonra başlayacaktır.
Şehrimize Hayırlı olsun inşallah. İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın şiarıyla tüm yurdumuzda olduğu gibi Şehrimize de kazandırılmasını sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyor, desteklerinden dolayı Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca’ya teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.65868.6933
Euro10.312510.3538
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER