• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

TAM KAPANMA SÜRECİNDE DENETİMLERE DEVAM EDİLDİ

İçişleri Bakanlığının 81 il valiliğine göndermiş olduğu Tam Kapanma Tedbirleri konulu genelge kapsamında kapanmanın sürecinde İlçe Kaymakamlığı koordinesinde oluşturulan ekiplerce denetimlere devam edildi.

İlçe Kaymakamlığı koordinasyonunda oluşturulan ekipler, tam kapanma döneminde alınması gereken önlemlere ilişkin sorumlulukların yerine getirilip getirilmediğini kontrol ederek, ilçemizde kısıtlamadan muaf olan işyerleri ve muaf kişiler üzerinde yoğun denetim gerçekleştirdi.
Salgınla mücadelenin genel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra her bir faaliyet alanı/iş kolu için alınması gereken tedbirlere ve kuralları uyulup uyulmadığını kontrol eden ekipler, esnaf ve vatandaşları tedbirler konusunda uyardı.
İlçemizdeki salgın sürecinde alınan tedbirler ve uygulanan denetimlerle ilgili değerlendirmede bulunan Kaymakam Soner Zeybek, bugün ilçe genelinde yoğun bir denetim gerçekleştirildiğini, denetimlerin kararlılıkla devam ettiğini, denetimlerde özellikle muaf tutulan işyerleri ve kişiler üzerine ağırlık verildiğini söyledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.65868.6933
Euro10.312510.3538
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER