• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

KAYMAKAM ZEYBEK PAZARYERİ DENETİMLERİNE KATILDI

İlçe Kaymakamı Soner Zeybek İçişleri Bakanlığının Pazaryerleri konulu 7923 sayılı genelgesi kapsamında kurulan pazaryerlerini denetledi.

İlçe Kaymakamı Soner Zeybek Kaymakamlık koordinesinde kurulan denetim ekipleri ile beraber İlçemizde kurulan Çarşamba, Panayır, Yenikent, Yenidoğan, Sarıkemer ve Bağarası pazarlarını yerinde denetledi.
Denetimlerde İçişleri Bakanlığının Genelgesinde belirtilen hususlar olan pazaryerlerine kontrollü giriş/çıkışları sağlanması,sergi ve tezgahlar arasında en az 3 metre olacak şekil de mesafe bırakılması gibi konulara dikkat çekti.
Salgınla mücadelenin genel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra alınması gereken tedbirlere ve kuralları uyulup uyulmadığını kontrol eden İlçe Kaymakamı Soner Zeybek, pazarcı esnafını ve vatandaşları tedbirler konusunda uyardı.
İlçemizdeki salgın sürecinde alınan tedbirler ve uygulanan denetimlerle ilgili değerlendirmede bulunan Kaymakam Soner Zeybek, bugün ilçe genelinde yoğun bir denetim gerçekleştirildiğini, denetimlerin kararlılıkla devam ettiğini, denetimlerde özellikle İçişleri Bakanlığının Genelgesinde belirtilen hususlara ağırlık verildiğini söyledi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.65868.6933
Euro10.312510.3538
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER