• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

EGE CAN SAL, AYDIN’IN GURURU OLDU

“Başa Sar” adlı şarkıyla Türkiye’de büyük bir başarı yakalayan Ege Can Sal, Aydın’ın gururu oldu. Ege Can, 2 aydan kısa zamanda 8 milyon izlenmeye ulaştı ve pop müzik listelerine girmeyi başardı.

Aydın Atatürk Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Sultan Sal ve Aydın Mimar Sinan Endüstri Meslek Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ercan Sal’ın oğulları Ege Can Sal, “Başa Sar” ile Spotify ve YouTube’da da tıklanma rekorları kırıyor.
Ege Can’ın şarkısı “Başa Sar” yerel ve ulusal radyolarda ve müzik kanallarında en çok yayınlanan şarkılar arasında yer alıyor. Ege Can Sal’ın, Nisan ayının başında çıkarmış olduğu şarkı ve klibi, Acun Ilıcalı, Kenan Doğulu, Aleyna Tilki, Bengü, Arda Turan, Büşra Pekin ve bir çok ünlü isim tarafından, sosyal medyada övgü dolu sözlerle paylaşıldı.
Çok kısa bir sürede 8 milyon tıklanmaya ulaşan Ege Can, tarzı ile büyük bir hayran kitlesinin beğenisi kazandı.
Söz ve müziği Ege Can Sal’a, düzenlemesi Arem Özgüç & Arman Aydın ikilisinin öncülüğünde kurulan The Colony’e ait olan ‘’Başa Sar’ın klip yönetmenliğini de Silvyo Behmoaras yaptı.
Ege Can Sal, Aydın’daki okul yıllarında basketbol, tenis branşlarında Türkiye genelinde bir çok başarıya da imza attı.
Gitar çalmaya küçük yaşlarda başlayan Ege Can, daha sonra kendi kendine piyona çalmayı öğrendi. Yaptığı coverlarla sosyal medyada tanınıp adını duyuran Ege Can, eğitim için gittiği İstanbul’da profesyonel olarak müzik yapmaya başladı.
Genç müzisyen Ege Can Sal, aynı zamanda İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi ve Deniz Teknolojileri Mühendisliği bölümünde okuyor.
Ege Can ilk olarak 2018 yılında açtığı Youtube kanalında yayınladığı cover şarkılar ile tanındı.
Music on tarafından da paylaşılmış olan ve iyi bir hayran kitlesi elde ettiği “Who Sang It Better: Trevor Daniel – Falling” isimli şarkı ile ülkemizi temsil etti.
Coverları; Sar Bu Şehri, Falling, Cevapsız Sorular, Beni Sen İnandır, Dursun Zaman, Kupa Kızı Sinek Valesi, Dön Bak Dünyaya, Yitirmeden, Yapma Nolursun, Aşk Durdukça, Olsun, Aşktan Öte, Bikinisinde Astronomi, Duvar, Never Be Alone, Paramparça. Ege Can’ın bu büyük başarısı, başta ailesi olmak üzere, Aydın’daki öğretmenleri, Atatürk Anadolu Lisesi ve Bil Koleji’ndeki arkadaşları ve Aydınlılar tarafından da gururla takip ediliyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.49168.5256
Euro10.079110.1195
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER