• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

KAYMAKAM SONER ZEYBEK’İN JANDARMA TEŞKİLATI’NIN 182. KURULUŞ YILDÖNÜMÜ MESAJI

''Türk Jandarma Teşkilatımızın 182.yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi rahmetle ve gazilerimizi minnetle anıyorum''

Ülkemizin dört bir yanında emniyet ve asayiş ile kamu düzenini sağlayan, milletimizin can ve mal güvenliğini koruyup üzerine düşen görevleri büyük bir özveri ile yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 182. Yıldönümünü gururla kutlamaktayız.
Jandarma Teşkilatımız ülkemizdeki güvenlik hizmetlerinin bir parçası olup, gece gündüz demeden çalışmakta ve önce insan diyerek vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini ve memnuniyetini sağlayarak halk ile bütünleşmektedir.
Geçmişi şan ve şerefle dolu, Atatürk ilkelerine bağlı, insan hakları ve demokratik değerlere saygılı ve disiplinli görev anlayışı ile Jandarma Teşkilatı her türlü takdiri hak etmektedir.
Bu onurlu görevi layıkıyla yerine getiren Teşkilat mensuplarımız sayesinde bu gün bizler huzur ve güven içerisinde yaşamaktayız.
Bu duygu ve düşüncelerle Türk Jandarma Teşkilatımızın 182.yıl dönümünü kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi rahmetle ve gazilerimizi minnetle anıyor, görevi başında olan tüm teşkilat mensuplarına sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.49168.5256
Euro10.079110.1195
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER