• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatİÇİŞLERİ BAKANI SÜLEYMAN SOYLU ÇAKIRBEYLİ'DE

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aydın'daki Adnan Menderes Müzesi'nde düzenlenen "Demokrasiye Geçişin 72. Yılında Adnan Menderes ve Türkiye Demokrasi Tarihi" konulu foruma katılarak gençlerle buluştu.

Demokrat Parti’nin iktidara geldiği 14 Mayıs 1950’nin 72. yıl dönümünde İçişleri Bakanlığınca Adnan Menderes Demokrasi Müzesinde “Demokrasiye Geçiş ve Adnan Menderes” konulu düzenlenen foruma İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanı sıra Aydın Valisi Hüseyin Aksoy, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Dr. Ömer İleri, Aydın Milletvekilleri Metin Yavuz, Bekir Kuvvet Erim, Rıza Posacı, Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan, AK Parti Aydın il-ilçe yönetim kurulu üyeleri, basın mensupları, akademisyenler ve gençler katıldı.
AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz gerçekleştirilen söyleşi ile ilgili “'Yeter, söz milletindir.' diyerek demokrasi mücadelesini her türlü baskıya rağmen, 1950 seçimlerinde zafere taşımış, iktidar olarak 27 Mayıs Darbesi'ne kadar ülkemize hizmet etmiş Merhum Adnan Menderes'i saygı ve rahmetle yad ediyorum.” paylaşımında bulundu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.913815.9775
Euro16.836516.9040
Hava Durumu