• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatZAFER PARTİSİ AYDIN İL BAŞKANI BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

''Büyük Türk milleti misafirperver ve aynı zamanda yardımseverdir. Ama 2011 yılından bu yana sığınmacı artışı sonucu ülkede yaşananlar misafirperverlik ve yardımseverlikle açıklanamayacak kadar vahim bir noktaya gelmiştir.''

Zafer Partisi Aydın il başkanının istifası ile boşalan Zafer Partisi Aydın İl Başkanlığı görevi Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve teşkilat başkanı Ali Dinçer Çolak Bey’in teklifi, Zafer Partisi genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ Bey’in onayı ile şahsıma verilmişti.
Yeni il yönetimini oluşturmak için toplumumuzun çeşitli kesimleri ile yaptığım görüşmeler sonucunda oluşturduğum Aydın İl Yönetimi listesini genel merkezimizin onayını alarak bu gün Aydın Valiliği’ne sunmuş bulunmaktayım. Yeni yönetim listesi aşağıdaki gibidir.
1-Ercan Arslan- İl Başkanı- Emekli Öğretmen- İşadamı
2-Alaattin Hepduman- İnş Müh
3-Tuğrul Özen-İnş Müh.
4-Murat Bülbül-İnş Müh.
5-Samet Arda Altınyürek-Diş Hekimi
6-İhsan Sarıoğlu- Esnaf
7-Kenan Eren- Esnaf
8-Mustafa Polatçı-Mobilyacı
9-İsrafil Özen-Esnaf
10-Kerim Izgar-İşletme Müdürü
11-Seher Aksoy Baran- Eğitimci- Kız Yurdu İşletmecisi
12-Yaşar Alparslan Baran-Eğitim Uzmanı
13-Sevgi Uygunoğlu- Gayri Menkul Değerleme Uzmanı
14-Süleyman Özbaş- Gayri Menkul Değerleme Uzmanı
15-Selçuk Uğur- Kıraathane İşletmecisi
16-Hidayet Yaman- Veteriner Hekim
17-İskender Kalem - Avukat- Emekli Albay
18-Kasım Aslan- İşadamı -Asansör Firma işletmecisi
19-Özkan Ordu- Müteahhit
20-Süleyman Tıraş- Esnaf -Tuğra Dalgıç Pompa
21-Fatih Atik-İlaç Tıbbi Mümessili
22-Hikmet Cengil – Serbest
Zafer Partisi Aydın İl Başkanlığı olarak yeni yönetici arkadaşlarımızla önümüzdeki süreçte parti programımız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüp, partimizin politikalarını halkımızla paylaşma çabası içerisinde olacağız.
Hepinizin bildiği üzere; “Cumhuriyetin yüzüncü yılına bir kala bir dip dalganın Türk siyasi hayatını derinden etkileyeceği, Bu dalganın cumhuriyet değerlerini korumaya yönelik ama rengini milliyetçilikten alan bir dalga olacağı toplumun tüm kesimlerince dillendirilmektedir.
Bu dalganın Türk siyasi hayatına iktidar partisi olarak Zafer Partisi’ni ve Genel Başkanımız Prof Dr Ümit Özdağ Bey’i de Türk Milleti’nin iradesini temsil noktasında yetkilendireceğini inanıyoruz.
AKP’nin cumhuriyet değerlerini hiçe sayan ve kendi cumhuriyetini kurmaya yönelik adımlarını Türk milletinin uyanmasına yönelik olarak halka anlatmaya “UYANDIRMA SERVİSİ” görevimizi sürdürmeye devam edeceğiz.
Ülkemizdeki “SIĞINMACI SEVİCİLERİNİN” tatlı su kurnazlığı iletişim tekniklerini kullanarak çaktırmadan büyük Türk Milleti’ne insanlık duyguları içinde Ensar Muhacir safsataları ile “SESSİZ İSTİLAYI” örtük olarak yutturmaya çalışmalarına Zafer Partisi olarak sessiz kalmayacağız.
Büyük Türk milleti misafirperver ve aynı zamanda yardımseverdir.
Ama 2011 yılından bu yana sığınmacı artışı sonucu ülkede yaşananlar misafirperverlik ve yardımseverlikle açıklanamayacak kadar vahim bir noktaya gelmiştir. Bizce belirli mihraklarca gizli olarak yürütülmeye çalışılan örtük ümmetçi programı devreye sokacak sığınmacı yutturmacasına karşı çıkarak ve Büyük Türk Milletini bu konuda arkamıza alarak “TÜRKİYEDE BİR TEK SIĞINMACI KALMAYACAK” şeklindeki mücadelemiz şeklinde hukuki ve siyasi zeminde devam edecektir.
Zafer Partimiz; Cumhuriyetimiz ve Milli Güvenliğimizi tehdit eden birinci önceliğimiz olan “Sığınmacı Tehlikesini” Yüce Türk Milletine anlatmaya çalışırken bazı çevrelerce programlarında sığınmacıların gönderilmesi dışında başkaca bir şeyleri yok eleştirilerine de maruz kaldığımız herkesin bildiği malum bir durumdur.
Önümüzdeki zaman diliminde programımızda ki Aydın İlimizi yakından ilgilendiren Tarım ve hayvancılık Sektörü politikalarımız, Havza Projeleri, Çiftçi Hak Ettiği Saygı’ya Kavuşacak, Köylü ve çiftçinin sigortalı olması, taşımalı eğitimin sonlandırılıp köy okullarının açılması, “4 DENİZ 4 BÖLGE”, Devlet Planlama Teşkilatının yeniden açılması, Askeri Liselerin açılması gibi projelerimizi çok yakında köy köy, ilçe ilçe, kahve kahve, açıklamaya ve anlatmaya devam edeceğiz. Yeni yönetimimiz Aydın ilimize hayırlı uğurlu olsun. Kamuoyuna Saygı İle Duyururuz. 
Ercan ARSLAN Zafer Partisi Aydın İl Başkanı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar15.913815.9775
Euro16.836516.9040
Hava Durumu