• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatAYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Kuşadası İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması, Asayiş Timleri ve Kuşadası Belediyesi Zabıta Ekiplerince Kuşadası ilçesi Güzelçamlı Mahallesi sahil hattında icra edilen faaliyet esnasında motorlu taşıtların girmesinin...

BASIN BÜLTENİ
Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu kullanıcıları ve satıcılarına yönelik icra edilen faaliyette; Aydın ili Nazilli İlçesi İsabeyli Mahallesinde icra edilen faaliyette şüphe üzerine durdurulan bir araç içerisinde bulunan (U.S) ve (M.M) isimli şüphelilerin üzerinde yapılan aramada (1) adet kurusıkıdan bozma 7.65 mm. çapında tabanca, bir miktar kubar esrar maddesi, uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirilmiştir.
Şüphelilerin yapılan testinde uyuşturucu madde kullandıkları tespit edilmiştir. Adli işlemlere başlanmıştır.
Kuşadası İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Jandarması, Asayiş Timleri ve Kuşadası Belediyesi Zabıta Ekiplerince Kuşadası ilçesi Güzelçamlı Mahallesi sahil hattında icra edilen faaliyet esnasında motorlu taşıtların girmesinin yasak olduğu bisiklet/yaya yolunda seyir halinde bulunan (29) motorsikletli şahsa 5326 Sayılı Kanununun 32.Maddesi (Emre Aykırı Davranış)’ne istinaden kişi başı (2.052) TL ve 2918 Sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nun ilgili maddeleri olmak üzere toplamda (70.475) TL idari para cezası uygulanmıştır.
Köşk ilçesi Kızılcayer ve Yavuzköy İlköğretim Okulunda eğitim ve öğretim gören öğrenciler, Jandarma Meslek tanıtımı kapsamında Köşk İlçe J.K.lığı ve J.Komd.Bl.K.lığını ziyaret ederek Jandarmayı daha yakından tanıma fırsatı bulmuşlardır. Trafik Jandarma’mız tarafından Çine ilçesi Fatma Öz Anaokulunda ve Karacasu ilçesi Alemler Mahallesinde öğrencilere Trafik Kuralları hakkında bilgilendirme yapmıştır. Faaliyetlerde öğrenci kardeşlerimize şanlı bayrağımız, dergi, boyama kitabı hediye edilmiştir.
Aydın İl Jandarma Komutanlığı Çevre, Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı ve Kuyucak ilçe Jandarma Komutanlığı personeli birlikte Kuyucak ilçesi Başaran, Azizabat, Yamalak, Kurtuluş, Gencelli, Gencellidere, Yöre ve Kayran mahallelerinde vatandaşlara yangın risklerine karşı, çevre ve doğa sevgisi bilincinin aşılanması ve farkındalık oluşturması amaçlı Her şey Elimizde mottosuyla bilgilendirme yapılmış, “Ormanlık Alanlarda Dikkat Edilmesi Gereken Kurallar” broşürü dağıtılmış ve anız yangınlarına karşı dikkat edilmesi konularında bilgilendirme yapılmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.999133.1314
Euro35.963036.1071
Hava Durumu