• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatAYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Silahla Tehdit suçlarından aranan ve hakkında (21) yıl (74) gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan (G.D) isimli şahıs Nazilli ilçesi Bozyurt Mahallesinde yakalanmıştır.

BASIN BÜLTENİ
Bozdoğan, Germencik, İncirliova, Koçarlı ve Nazilli İlçe Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu madde satıcısı ve kullanıcılarına yönelik icra edilen faaliyette; (E.E), (B.K), (B.Ü), (O.O), (Ş.Ö), (N.G) isimli şüphelilerin uyuşturucu madde kullandıkları tespit edilmiştir.
İncirliova ve Koçarlı ilçelerinde bir miktar uyuşturucu madde (Esrar) ve uyuşturucu hap ele geçirilmiştir. Yakalanan şüpheli şahıslar hakkında adli işlem başlatılmıştır.
Aydın İl J.K.lığı Terörle Mücadele Şube Müdürlüğünce “ Terör Örgütü Propagandası Yapmak “ suçundan aranan şüphelilere yönelik icra edilen operasyonda; Didim, İncirliova ve Kuşadası ilçelerinde Terör Örgütü Propagandası Yapmak (PKK/KCK-TKP-ML) suçundan (6) şüpheli şahıs eş zamanlı operasyon ile yakalanmıştır. Şüpheli şahıslar hakkında adli işlem yapılmıştır.
Nazilli İlçe J.K.lığı JASAT Timi tarafından aranan bir şahsın yakalanması amacıyla icra edilen faaliyette;
-İnfaz Kurumuna Veya Tutukevine Yasak Eşya Sokma
- Otodan Hırsızlık ü Ev ve İş yerinden Hırsızlık
- Kasten Yaralama
- Resmî Kurum ve Kuruluşlardan hırsızlık
- Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması
- Görevi Yaptırmamak İçin Direnme
- Silahla Tehdit suçlarından aranan ve hakkında (21) yıl (74) gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan (G.D) isimli şahıs Nazilli ilçesi Bozyurt Mahallesinde yakalanmıştır. Hükümlü adli işlemelerinin ardından Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.
Aydın İl Jandarma Komutanlığınca Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Tim Komutanlığı, Didim İlçe Jandarma Komutanlığı, Jandarma Asayiş Komando Timleri ve Orman Genel Müdürlüğü personelinin katılımıyla Didim ilçesi Akbük mahallesinde “Camlar Canımızı Yakmasın Mottosuyla” mercek görevi görüp orman yangınına sebebiyet verebilecek cam atıklar ile doğayı kirleten insan kaynaklı diğer atıklar vatandaşlarla birlikte toplanmıştır.
Yol kontrol noktasında Orman Genel Müdürlüğü personelleriyle birlikte cam atıklar ile sigara izmaritlerinin orman yangın riskini artıran en büyük etkenler olduğuna dair bilgilendirme yapılmıştır. Orman yangınlarına karşı dikkat edilmesi gereken hususlarla ilgili “Her Şey Elimizde” mottosuyla el broşürleri dağıtılmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.999133.1314
Euro35.963036.1071
Hava Durumu