• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatAYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

Söke ilçesi Sarıkemer Mahallesinde ruhsatsız silah taşıyan/satan şahsa yönelik icra edilen faaliyette; (A.K) isimli şüphelinin işyerinde, ikametinde ve eklentilerinde yapılan ...

BASIN BÜLTENİ
Buharkent, Çine ve Kuşadası İlçe Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu madde satıcısı ve kullanıcılarına yönelik icra edilen faaliyette; (B.S (Ç.K), (Ö.U.Ö), (M.A), (U.A), (T.S) isimli şüphelilerin uyuşturucu madde kullandıkları tespit edilmiştir. Yakalanan şüpheli şahıslar hakkında adli işlem başlatılmıştır.
Aydın İl Jandarma Komutanlığı Göçmen Kaçaklığı ve İnsan Ticareti Mücadele Şube Müdürlüğü ve Kuşadası İlçe Jandarma Komutanlığınca yürütülen koordineli faaliyette;Aydın ili Kuşadası ilçesinden yasadışı olarak Yunanistan ülkesi Sisam adasına yüzerek geçmeye hazırlanan 2 (İki) düzensiz göçmen tespit edilmelerine müteakip yapılan takip sonucu yakalanmıştır. Düzensiz göçmenler adli ve idari işlemlerinin ardından Aydın Geri Gönderme Merkezine teslim edilmiştir.
Söke İlçe Jandarma Komutanlığınca Söke ilçesi Sarıkemer Mahallesinde ruhsatsız silah taşıyan/satan şahsa yönelik icra edilen faaliyette; (A.K) isimli şüphelinin işyerinde, ikametinde ve eklentilerinde yapılan aramada;
- 1 Adet 7,65 mm tabanca
- 1 Adet kurusıkı tabanca
- 2 Adet şarjör
- 98 Adet farklı çapta fişek ele geçirilmiştir. Şüpheli yakalanmış olup, adli işlemlere başlanmıştır.
Kuşadası İlçe J.K.lığı JASAT Timi tarafından aranan bir şahsın yakalanması amacıyla icra edilen faaliyette; Aydın ili Kuşadası ilçesinde“ Silahla, Birden Fazla Kişi ile Birlikte Konutta Geceleyin Yağma ” suçundan aranan ve hakkında (10) yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan (B.Ö) isimli şahıs yakalanmıştır Hükümlü adli işlemelerinin ardından Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.
Söke İlçe J.K.lığı JASAT Timi tarafından aranan bir şahsın yakalanması amacıyla icra edilen faaliyette;
Aydın ili Söke ilçesi Yenidoğan Mahallesinde hakkında “Çocuğun Nitelikli Cinsel İstismarı” suçundan aranan ve hakkında (10) yıl (2) ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan (U.P) isimli şahıs yakalanmıştır Hükümlü adli işlemelerinin ardından Ceza İnfaz Kurumuna teslim edilmiştir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.999133.1314
Euro35.963036.1071
Hava Durumu