Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Söke Belediyesi, ilçeye bağlı çevre mahallelerde başlattığı temizlik harekatını sürdürüyor. Bağarası’nın ardından Sarıkemer Mahallesi’nde de tepeden tırnağa temizlik çalışması yapıldı. Belediyenin Temizlik İşleri ve Park İşleri Müdürlüğü ile saha ekipleri Sarıkemer’de kapsamlı temizlik çalışması yaptı. Kuru ot temizliklerinin yanı sıra badana işlemlerinin yanında yol süpürme aracı tüm sokakları süpürürken; ana arterlerde yollar ilaçlı sularla yıkanarak, dezenfekte edildi. “Başkan Tuncel Verdiği Sözlerini Tuttu” Sarıkemer Mahalle Muhtarı Mehmet Dalma; “Söke Belediye Başkanımız Levent Tuncel’e öncelikle teşekkürlerimi sunarım.
10.07.2020
Söke Belediyesi’nden Yenikent Mahallesi’nde hummalı çalışma. Bir yandan 43. Sokak yeni yüzüne kavuşuyor. Diğer taraftan Yenikent Deresi içi ve etrafında temizlik çalışması yapılıyor. Yenikent Mahallesi’nde Sokak ve caddelerde kuru ot temizlikleri tamamlanırken, Yenikent Deresi içinde ve etrafında temizlik çalışması başlatıldı. Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü ekipleri dere etrafında ağaçların budama çalışmalarını yapıyor. Ayrıca dere içerisinde biriken hafriyat iş makinesiyle temizlenirken; Zeytindalı parkı içindeki dere de temizlenmesinin yanında ışıklandırma ve süs sulama sistemlerinin bakımı da yapılıyor.
08.07.2020
Söke Belediyesi Bağarası Mahallesi’nde adeta temizlik harekatı başlattı. Mahallede köşe bucak temizlik yapılırken; Söke Belediyesi’nin değişik birimlerinden ekipler adeta Bağarası’na aynı anda çıkarma yaptı. Bir yandan badana, bir yandan kuru ot temizliği, bir yanda çöp konteynırlarının ilaçlanması derken; Bağarası’nın tüm caddeleri ilaçlı sularla yıkandı. Geçtiğimiz hafta Söke Belediyesi’nin kadın işçilerinin ağırlıklı olarak yer aldığı saha ekibi tarafından başlatılan temizlik çalışmasının büyük bölümü tamamlandı.
07.07.2020
Söke Belediyesi açık hava sinemayı her Salı akşamı ücretsiz buluşturacak. Söke Belediyesi Açık Hava Sinema Günleri’nde, vizyonda ses getiren filmlerin gösterimini 7-14-21-28 Temmuz tarihlerinde halka ücretsiz bir biçimde sunacak. Zirai Donatım Depoları (İstasyon Caddesi Lima Restaurant Yanı)’nda gerçekleşecek sinema günlerinde film gösterimleri saat 21:00’de başlayacak. Sosyal mesafe kurallarına uygun yapılacak etkinlikte, maske takmak zorunlu olacak. Gösterimde olacak Filmler: *7 Temmuz - 7. Koğuştaki Mucize *14 Temmuz - Aykut Enişte *21 Temmuz - Bizim İçin Şampiyon *28 Temmuz – Mucize 2
07.07.2020
Ümit Zileli ile Ses Ver Türkiye’ programında konuşan iş insanı Kazım Bilgen 20 milyonu aşan açık icra dosyası olduğunu iddia etti.30 Haziran 2020 de yapılan ankette ise %40,4 ile “ekonomi” ardından %16,3 “işsizlik”, ve üçüncü sırada %9,6 ile ise “Koronavirüs” cevapları alınmış. Bu sonuçlar ekonominin ülkenin en büyük sorunu olduğunu gösteriyor.Ekonomik gelişmeler konusunda halkın yanlış bilgilendirildiğini söyleyen iş insanı Kazım Bilgen “madem ekonomi bu kadar iyi neden icra dairelerinde 20 milyonu aşan açık icra dosyası var?” dedi.Ekonomik gündemin ‘güven artıyor’ şeklinde açıklamalarla anlatıldığını ancak gerçeğin böyle olmadığını savunan Bilgen kamuoyu araştırma verilerinde de durumun iç açıcı olmadığını söyledi.
07.07.2020
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yönelik bazı haber sitelerinde yapılan gerçek dışı haberlere Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel'den de tepki geldi. Başkan Tuncel, Özlem Çerçioğlu'na yönelik mesnetsiz haberleri kınadı. Başkan Tuncel açıklamasında; "Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'na yönelik bazı haber sitelerinde yapılan mesnetsiz saldırıları kınıyoruz. İcraatları ile belediyecilikte Türkiye'ye örnek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu'nun her zaman yanındayız. Yapılan saldırılar aydınlık yarınlar, tüm ilçeleriyle güçlü bir Aydın için çalışmamıza engel olamayacaktır" dedi.
06.07.2020
 1  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84826.8757
Euro7.76347.7945
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER