Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
AK Parti MKYK üyesi ve Aydın Milletvekili Metin Yavuz’a, pamuk, Arıcılık başta olmak üzere ülkede tarımın gelişmesine verdiği katkılardan dolayı 2. Uluslararası Gıda Kalite Zirvesinde “özel ödül” verildi. İstanbul Hilton Bomonti Otel’de düzenlenen törende konuşan Yavuz, Dünya Gıda Günü’nde kendisine çok anlamlı bir ödül verildiğini söyledi. Ülkelerin yükselişinin de çöküşünün de tarımla başladığını anlatan Yavuz: “Güçlü Türkiye’nin yolunun güçlü tarımdan geçtiğini bilen bir iktidarımız var. Gururla söylemeliyim ki; Anadolu’yu insanıyla toprağıyla duyan ve anlayan, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemiyle tarımsal üretimdeki başarımızı da taçlandırdık.
17.10.2020
Hür Dava Partisi (HÜDA PAR) Genel Başkanı İshak Sağlam, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ı parti genel merkezinde ziyaret etti. İki lider yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından basının karşısına geçti. HÜDA PAR Genel Başkanı Sağlam, DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan’ı DEVA Partisi Genel Merkezi’nde ziyaret etti. Sağlam’a eşlik eden heyette parti sekreteri ve sözcüsü Şehzade Demir ile Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin İmir yer aldı.
16.10.2020
Çok Şükür Değerli Tarım ve Orman Bakanımız Beklediğimiz Müjdeyi Verdi. Tüm Üreticilerimize Hayırlı Olsun… 22 Eylül Salı günü Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında AK Parti Genel Merkezinde gerçekleştirmiş olduğumuz Merkez Karar ve Yönetim Kurulu Toplantımız öncesinde bilindiği gibi Sayın Cumhurbaşkanımıza dünyanın en kaliteli dağ inciri olan Aydın incirimizi ikram etmiş, şehrimizin beyaz altını olan pamuk ile ilgili kıymetli üreticilerimizin taleplerinin yer aldığı bir dosya sunmuştum. Her zaman üreticilerimizin yanında olan Sayın Cumhurbaşkanımız taleplerimizin yer aldığı dosya üzerinde hassasiyet göstermiş ve bu doğrultuda bugün kıymetli Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemir’li gerekli müjdeyi vermiştir.
16.10.2020
BASINA VE KAMUOYUNA 16/10/2020 tarihinde yerel gazetelerde yazılan “CANİ KOCANIN CEZASI BELLİ OLDU” başlıklı haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Söke Cumhuriyet Başsavcılığınca 12/10/2020 tarihinde mağdur Ö.K.’nın eşi Ünal Kamacı’dan şikayetçi olması ile başlayan soruşturma hâlâ devam etmekte olup verilen karar 6284 Sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun kapsamında CEZA DEĞİL ÖNLEYİCİ VE KORUYUCU TEDBİR KARARIDIR. Söke Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan ve devam eden soruşturma derneğimizce de takip edilmekte olup sürecin sonuna kadar takipçisi olacağımızı bilgilerinize sunarız. SÖKE KADIN SIĞINMA DANIŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ YÖNETİM KURULU
16.10.2020
Geçtiğimiz Eylül ayında 136 bin 744 adet konut satıldığı görülürken, hem geçen yılın aynı ayına hem de bu yıl bir önceki ayla kıyaslandığında satışların düştüğü görüldü.Kredi faiz oranlarının düşmesiyle beraber Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında rekor sayıda konut satışı gerçekleşmişti. Medya takip kurumu Ajans Press, konutlar ile alakalı basına yansıyan haber adetlerini inceledi. Ajans Press’in basın arşivinden derlediği bilgilere göre sadece Eylül ayında konutlar ile alakalı basına 5 bin 68 haber yansıdığı tespit edildi.
16.10.2020
Sahte İçkiye Yönelim 38 Kat Arttı Konuyla ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Kocanın yanıtlaması istemiyle önerge veren Bülbül önergesinde şunları belirtti: “Ülkemizde 2010 yılında alkolden alınan verginin toplam vergiler içindeki oranı yüzde 1,6 iken, 2020 yılına gelindiğinde bu rakam yüzde 2,7 oranına yükselmiştir. Alkollü içkilerden alınan vergi, içki fiyatının yaklaşık yüzde 70,2’sine tekabül etmektedir ve uygulanan vergilerin yüksekliği nedeniyle vatandaşlarımız hiçbir denetime tabii olmayan, merdiven altında veya evlerde üretilen sahte içkiye yönelmektedir.
16.10.2020
 2  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER