Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Söke Belediye Meclisi’nin 2020 yılı ilk toplantısı yapıldı. Ocak ayı olağan meclis toplantısına İbrahim Bakır (MHP), İsmail Öz (MHP) ve Fuat Evren Gül (CHP) mazeretleri nedeniyle katılamadı. Saygı duruşu ile başlayan meclis toplantısında gündemde yer alan maddeler görüşüldü. 2020 yılında meclis toplantılarının her ayın il Cuma günü saat 16:00’da yapılmasına karar verildi. Ayrıca meclis tatil yapmayacak. Meclis toplantısında 5393 Sayılı Belediye Kanununun 25’nci maddesinin 1’nci bendine istinaden; 2020 yılında görev yapmak üzere, Belediyenin bir önceki yıl (2019 yılı) gelir ve giderleriyle hesap ve işlemlerinin denetimi için oluşturulacak Denetim Komisyonunun seçimi gizli oyla yapıldı.
02.01.2020
Söke’de, 2019 yılında kıyılan nikahlarda 848 çift dünya evine girdi. Gerçekleşen evliliklerde ilçeye 15 yabancı gelin ve 4 yabancı damat geldi. Söke Belediyesi Evlendirme Memurluğundan edinilen bilgiye göre 2019 yılında yapılan evliliklerde Almanya’dan 4, Cezayir’den 2, Fas, Belçika, Suriye, Avusturya, Ukrayna, Bulgaristan, Özbekistan, Azerbaycan ve İngiltere’de birer olmak üzere toplam 15 yabancı gelin geldi. Söke’nin Almanya’dan 2, Estonya ve Afganistan’dan ise birer olmak üzere 4 yabancı damadı var. (LT-)
02.01.2020
Saygı Değer Sökeli Hemşehrilerim; AK Partimize gönül vermiş, Reisimiz ve Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan sevdalısı, AK Parti ailemizin değerli üyeleri; AK Parti ailemize katıldığım andan itibaren 2002 genel seçimleri hariç bütün yerel ve genel seçimler ile referandumlarda sırasıyla parti üyesi, yönetim kurulu üyesi, teşkilat başkan yardımcısı, seçim işleri başkan yardımcısı ve son olarak da siyasi ve hukuk işleri başkan yardımcılığı görevlerinde bulundum. 2010 yılında yapılan referandum öncesi, haziran ayında genel merkezimizin teveccühü ile ilçe başkanı olarak görevlendirildim. 2010 yılı Eylül ayında yapılan referandumda 20150 oy, 2011 yılı Haziran ayı genel seçimlerinde ise Söke şehir merkezinde 10 bin oyun üzerinde olmak üzere, toplamda 21017 oy alarak bir önceki seçime göre oylarımızı 6 bin oy arttırdık.
31.12.2019
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Söke’nin oda ve sivil toplum kuruluşlarının başkanları ile bir araya geldi. Söke Belediye Meclis Salonunda gerçekleşen toplantıda, Söke’nin sorun ve çözüm önerileri konuşuldu. Başkan Tuncel; yeni yılla birlikte benzer toplantıları ayda bir kere gerçekleştirerek, çözüm bekleyen sorunları birlikte istişare edip, şehrin yönetiminde birlikte karar vermek istediklerini belirtti. “Hep Beraber Başaracağız” “Göreve gelirken ben yaptım, odu mantığı ile hareket etmeyeceğimizi söylemiştik” diyen Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; “Söke’de yaşayan ve yıllardır görev yapan oda ve STK Başkanlarının önerilerini almak ve faydalanmak isteriz. Bu fikirleri bize yansıtırsanız, bizler daha iyi hizmet üreteceğimize inanıyoruz.
26.12.2019
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; mahalle muhtarları ile bir araya geldi, yeni yıllarını kutladı. Söke Belediye Başkanı Tuncel beraberinde Başkan Yardımcıları Mustafa İberya Arıkan ve Veli Devrim Yerli ile birlikte Söke Muhtarlar Derneğini ziyaret etti. Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Çıtak ve Söke’ye bağlı mahallelerin muhtarları tarafından karşılanan Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, muhtarlarla sohbet etti. Yeni yıl hediyelerini takdim eden Başkan Tuncel, muhtarların yeni yıllarını kutladı. Söke Muhtarlar Derneği Başkanı Ali çıtak; “Söke Belediye Başkanımız Levent Tuncel’e ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Başkanımız her zaman yanımızda olduğunu hissettiriyor.
25.12.2019
Adalet Komisyonu üyesi CHP aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, şiddet vakalarının kolluk ya da savcılık aşamasında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına haber verilmesinin zorunlun olması için kanun teklifi verdi. Teklifle, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun’un 20’inci maddesine “Kolluk kuvvetleri ve savcılık şikayetçinin onayı alınarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu hükümlerine uyularak Bakanlığa bildirim yapmak zorundadır” cümlesinin eklenmesi talep ediliyor.
20.12.2019
Bal üretiminde dünya ülkeleri arasında 2. sırada olan Türkiye bal sektörünün en büyük sorunu olan sahte bal üretimini ortadan kaldıracak büyük bir adım atıldı. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sahte balların üretiminde kullanılan bal aromalı şurubun kullanılmasının yasaklanması kararı verildi. Kararla ilgili müjdeli haber, geçtiğimiz aylarda Muğla’nın Milas İlçesine bağlı Fesleğen mahallesine giderek, bal üreticiliği yapan arıcılar ile bir araya gelip sektördeki sorunları değerlendiren ve hazırladığı raporunu Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemir’liye sunan Aydın Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz’da geldi.
20.12.2019
Son günlerde gündemi oldukça meşgul eden Kanal İstanbul projesi ile ilgili Aydın Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz açıklamalarda bulundu. Ana muhalefet partisi CHP başta olmak üzere belirli bir kesimin Kanal İstanbul’un yapımını engellemeye çalıştıklarını belirten Yavuz, ‘‘CHP eski başbakan merhum Bülent Ecevit’in şapkasına sahip çıkacağına, 1994 yılında gündeme getirdiği kanal projesine sahip çıksın. Onların bu yersiz eleştiri ve engelleme çalışmalarına rağmen Kanal İstanbul, her zaman verdiği sözü tutan Başkan Erdoğan’ın kararlılığı ve AK Parti sayesinde Allah’ın izni ile hayata geçecektir.’’ dedi.
18.12.2019
Söke’ye bağlı çevre mahallelerin muhtarları, Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’i ziyaret etti. Muhtarlar Derneği Başkanı Ali Çıtak ve beraberindeki mahalle muhtarları, gerçekleşen ziyarette Başkan Tuncel’e teşekkür etti. Zaman zaman mesaiye farkı bir mahallede başlayan, ziyaret ettiği mahallelerde sorunları yerinde tespit ederek anında çözüm üreten Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in hizmetlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Muhtarlar, yapılan çalışmalar nedeniyle teşekkür ettiler. Muhtarlarla birlikte el ele vererek hizmet üretmeye devam edeceklerini belirten Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel; “Bu türlü memnuniyetleri duymak bizlere daha fazla çalışma gücü veriyor. Halkımızın mutluluğu bizleri mutlu ediyor” dedi. (LT-)
17.12.2019
Toplu Konut İdaresi'nin (TOKİ) 100 bin sosyal konut projesi için konutların nerede inşa edileceği belli oldu. Söke'de 2+1 140 Adet konut ,3+1 60 Adet konut yapılacak.Aylık 894 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi yapacak olan TOKİ, 100 bin sosyal konut projesi için başvuruları Bugün Ziraat ve Halk Bankası Söke Şubelerine Konut Sahibi Olmak İsteyen Vatandaşlar Başvuru ücretlerini yatırmaya başladı.Başvurular 16 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında Söke Ziraat Bankası ve Halk Bankası üzerinden kabul edilecek. TOKİ sosyal konut başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar, 2+1 konutlar için 500 TL, 3+1 konutlar için ise bin TL başvuru ücreti ödeyecek. İşte, TOKİ 100 bin konut projesinin yapılacağı ilçeler ve projeye başvuru yapmak isteyenler için detaylı bilgiler İlçelerde vatandaşların bilgisine sunulacak. Projeler, 81 ilde faaliyete geçecek ve ihale sürecinin ardından başlayacak inşaatların teslimat süreci, bir buçuk yıl olacak. Projeler, konut adedi yüksek olan hemen her ilde farklı merkezlerde inşa edilecek.
16.12.2019
 2  ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92525.9489
Euro6.56776.5940
Hava Durumu

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com