Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel cumartesi mesaisinde daire müdürleri ve encümen üyelerini topladı. Koronavirüs sürecinde çalışmaları en etkin şekilde sürdürmek adına konuların değerlendirildiği toplantıda, Sağlık İşleri Müdürlüğü bünyesinde gece-gündüz demeden çalışan ilaçlama ekibine bir asgari maaş tutarında ‘motivasyon ikramiyesi’ verilmesi kararı alındı. Başkan Tuncel “Alkış Yetmez” dedi Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın çağrısı üzerine Türkiye çapında sağlık çalışanları başta olmak üzere sahada fedakarca çalışan mücadele ekiplerine yönelik alkış kampanyası başlatıldı.
22.03.2020
Söke Belediyesi kendi rutin işleri, son dönemde koronavirüs ile mücadele çalışmalarının yanında gücü yettiğince devlet kurumlarına da hizmet elini uzatıyor. İlçenin Yenikent Mahallesi Fakülteler bölgesinde bulunan Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) öğrenci yurdu, Söke Belediyesi ekiplerince temizleniyor. Geçtiğimiz günlerde koronavirüs tedbirleri kapsamında eğitime ara verilmesinin ardından boşalan öğrenci yurdunda Söke Belediyesi’nin kadın ekibi tarafından geniş kapsamlı temizlik ve dezenfekte çalışması yapılıyor. (LT-)
19.03.2020
Söke Belediyesi tarafından kentin çeşitli yerlerine kurulan cam kumbaralarında, cam atıklar ayrıştırılarak geri dönüşüme kazandırılmaya devam ediliyor. Söke’de 62 ayrı noktada bulunan kumbaralarda toplanan, cam atıklar ekiplerce periyodik aralıklarla toplanıyor. Geçtiğimiz 2019 yılında Söke’de Bin 251 ton cam atık toplanırken, geri dönüşüme önemli katkı sağlanıyor. Söke Belediyesi sadece cam atıklarla değil; bitkisel atık yağlar, ambalaj atıkların toplanmasıyla da geri dönüşüme önemli katkı sağlıyor. Konuyla ilgili yıllardır yapılan çalışmalarla Söke’de ciddi bir bilincin oluştuğu gözlenirken; atık yönetimi konusunda vatandaşın daha çok katkısı bekleniyor. Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz 2019 yılında Söke’de 5 Bin 805 litre bitkisel atık yağ, Bin 760 ton ise ambalaj atığı toplandı. (LT-)
19.03.2020
Söke Belediyesi ilçedeki çarşamba pazarı esnafına korona virüsü önlemleri kapsamında eldiven dağıttı. Dünyayı etkisi altına alan korona virüsü nedeniyle Söke Belediyesi tarafından önlemler hassasiyet ve ciddiyetle alınmaya devam ediyor. Önlemler kapsamında, Söke Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince çarşamba pazaryerinde esnafa koruyucu eldiven dağıttı. Eldiven dağıtımına Söke Meyve ve Sebzeciler Odası Başkanı Ümit Coşkun da eşlik ederken; pazarcı esnafı eldiven dağıtımı sırasında virüs yayılımına uyarıldı.
18.03.2020
Söke Belediyesi ekiplerince geçtiğimiz hafta başlatılan Dezenfekte Harekatı devam ediyor. Kamusal alanlar, vatandaşların yoğun olarak kullandıkları parklar ve yeşil alanlar, çocuk oyun alanlarının dezenfektasyonu ve ilaçlanmasının yanında; açık ve yer altı konteynırlarının yıkanması çalışmaları sürüyor. Adliye Sarayı, Söke Kapalı Cezaevi, Fakülte binası gibi Devlet kurumlarına da el uzatan Söke Belediyesi ekipleri; dezenfekte çalışmalarına servis araçları, camiler ve ibadethaneler işe pazaryeri alanlarıyla devam etti. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in talimatı ve hassas takibi ile devam eden çalışmaları; büyük memnuniyet yarattı.
16.03.2020
CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, umreden dönen ve Aydın’da yaşayan 256 vatandaşın karantinaya alınmadığını aksine evlerine gönderildiğini belirterek “Vatandaşlar nasıl bir sağlık testinden geçirilip evlerine gönderildiler derhal açıklanmalı ve 256 vatandaşımıza tıpkı Ankara ve Konya’da olduğu gibi 14 günlük karantina uygulaması yapılmalı” dedi. Umreden dönen vatandaşların, Ankara ve Konya’daki toplam 5 öğrenci yurdunda 14 gün karantinaya alındığı açıklandı. Ancak CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Aydın’da 256 vatandaşın umreden döndükten sonra yurtlarda karantinaya alınmadığını aksineevlerine gönderildiklerini söyledi.
16.03.2020
Söke’ye bağlıBağarası Mahallesi’nde belde statüsündeyken Camikebir Mahallesi olan bölgede yüzler gülüyor. Mahalle sakinleri Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in duyarlı tutumu sayesinde yıllardır beklediği yola kavuştu. 48 yıldır toprak yollarının yapılmasını bekleyen Camikebir sakinleri, yeni yollara kavuşmanın mutluluğunu Söke Belediye Başkanı Tuncel için hazırladıkları mantı sofrası ile paylaştı. Başkan Tuncel Bağarası halkından gelen bu sıcak daveti geri çevirmedi. Söke’nin en büyük mahallelerinden biri olan Bağarası’nda Söke Belediyesi’nin hummalı çalışmaları devam ediyor. Mahalle yenileme çalışmalarından nasibini alırken, mahalle muhtarı Esat Arıcı’nın da yüzü gülüyor.
14.03.2020
SÖKE TİCARET ODASI’NDAN ÖNEMLİ DUYURU! Söke Ticaret Odası olarak, ürünlerinde haksız fiyat artışı yapan firmalara karşı odamız olarak disiplin mekanizmalarını çalıştıracağımızı ve bu haksızlıkları yapan firmalara hak ettikleri cezaları vereceğimizi bir kez daha buradan kamuoyuna duyuruyoruz. Herkes bilmeli ki vatandaşı mağdur edenlere karşı sessiz kalmayacağız.
13.03.2020
Söke Belediyesi tüm dünyayı saran korona virüsü ile bulaşıcı hastalıklara karşı harekat başlattı. Adeta Söke Belediyesi’nin tüm birimleri virüs mücadelesi için seferber olurken; Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel de çalışmaları yakından takip ediyor. Bakteri ve virüsün ortamdan uzaklaştırılması; var olan virüslerin yok edilmesi amacıyla başlatılan çalışmalar kapsamında Söke Belediyesi’nin tüm birimleri ortak çalışma yürütüyor. Söke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri kendi alanları olan açık ve yeraltı konteynırları, kamusal alanlardaki hayrat ve çeşmeler, pazaryerlerini dezenfekte ediyor. Park İşleri Müdürlüğü ekipleri park ve çocuk oyun alanları ile yeşil alanlarda bulunan açık hava spor aletleri ile oturma gruplarını dezenfekte ediyor.
13.03.2020
Söke’ye bağlı Akçakaya Mahallesi’nde Söke Belediyesi hizmet atağı başlattı. Muhtarlık, kapalı düğün salonu ve sağlık odasının bulunduğu bina Söke Belediyesi ekiplerince elden geçirilirken, bir yandan da yol yapım çalışmaları sürüyor. Akçakaya Mahallesi’nin ara sokakları yepyeni parke taş döşemesi yollarına kavuşuyor. Diğer taraftan Muhtar Selahattin Gölcük’ün talebi üzerine belirlenen uygun alanda mahalle sakinlerinin yaz aylarında düğün ve çeşitli etkinliklerinde kullanabilecekleri açık hava etkinlik alanı düzenlemesi de yapılıyor.
12.03.2020
 2  ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.73356.7605
Euro7.31837.3477
Hava Durumu

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com