Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
BASIN BÜLTENİ Aydın il Emniyet Müdürlüğü, Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce, PKK/KCK Silahlı Terör Örgütünün Sosyal Medya üzerinden propagandasının yapılmasına yönelik olarak yapılan çalışmalarda; 1982 doğumlu K.A, 1975 doğumlu C.İ, ve 1997 doğumlu F.Ö isimli şahısların, Sosyal Medya üzerinden paylaşım ve propaganda yaptıkları tespit edilmiş, Adli Makamlardan alınan Yakalama ve Arama Kararına istinaden 26.11.2018 günü yapılan operasyonla şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yakalanan şahıslar haklarında düzenlenen Tahkikat Evrakları ile birlikte 27.11.2018 günü Söke Cumhuriyet Başsavcılığına Sevkleri yapılacaktır. İlçemiz genelinde her türlü terör örgütlerine yönelik mücadele, kararlılıkla devam ettirilmektedir. Kamuoyuna önemle duyurulur SÖKE KAYMAKAMLIĞI
26.11.2018
AK Parti Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırım, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle tüm öğretmenlerin gününü kutladı.Cumhuriyetimizin kısa sürede dünyanın güçlü ve itibarlı devletlerinden biri haline gelmesindeki en önemli paylardan biri fedakârca, cefakârca, özveriyle gayret gösteren öğretmenlerimizdir. "Edirne'den Kars'a kadar yurdumuzun en ücra köşelerinde, her iklimde, her coğrafyada, en zor şartlarda dahi görevlerini özveriyle idame ettiren öğretmenlerimiz, her türlü övgüye ve takdire layıktır. Milletçe öğretmenlerimize şükran ve minnet borçluyuz.
24.11.2018
BASIN AÇIKLAMASI Cesur yürekler olarak çıktığımız bu kutlu yolda gerek tüm yönetim kurulu üyelerimiz gerekse üyelerimiz ile vatanımız, milletimiz, bayrağımız ve ülkümüz için hizmet etmek üzere var gücümüzle çalıştık. İYİ parti genel başkanlığımızın aldığı tavsiye karar gereğince yeniden yapılanma sürecinde il ve ilçe teşkilatlarımızın yapılandırılması devam etmektedir.Bu kapsamda Sn il başkanımız Sayın Betül AKÇANAL’ın önerisi Genel başkan yardımcımız Sayın Koray AYDIN’ın ve Genel başkanımız Sayın Merak AKŞENER’in oluru ile yeniden ilçe başkanlığı görevine atanmış bulunuyorum. Bundan sonra da partimizi en iyi şekilde temsil etmek üzere oluşturarak yönetim kurulumuz ile Söke ve ülkemiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Başaracağız,Başaracağız,Başaracağız. Çağlar ÇELİKEZ İYİ Parti İlçe Başkanı
22.11.2018
AK PARTİLİ YAVUZ, CHP’Lİ TANRIKULU’NA SERT ÇIKTI : ‘‘DEVLETİ KATİL İLAN ETMEYE ÇALIŞMA. AVUKATLIĞINA SOYUNDUĞUN PKK’NIN TECAVÜZ ETTİĞİ, ÖLDÜRDÜĞÜ ÇOCUKLARA AÇIKLIK GETİR.’’ 20 Kasım Dünya Çocuk Günü dolayısıyla bir rapor hazırlayarak kamuoyu ile paylaşan CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu’na, AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz çok ağır sözlerle yüklendi. AK Partili Yavuz yaptığı açıklama da, ‘‘Dünya Çocuk Günü dolayısıyla yayınladığı raporda devleti adeta çocuk katili olarak gösteren CHP’li Tanrıkulu yine PKK avukatlığına soyunmuştur.’’ dedi.
22.11.2018
CHP’nin Menderes Havzası ile ilgili Meclis’e sunduğu araştırma önergesi AKP ve MHP’nin oyları ile reddedildi. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’ün, “Menderes nehrinin kirlenmesine neden olan faktörlerin araştırılması, su kirliliği nedeniyle yetiştirilen tarımsal ürünlerdeki sorunların çiftçiye ve ülkeye verdiği mali zararın belirlenmesi ve şimdiye kadar yaratılan ekolojik hasarın, ekonomik zararın ve sağlık sorunlarının giderilmesi amacıyla yapılacak eylem planlarının oluşturulması”hakkında araştırma komisyonu kurulması için verdiği önerge TBMM Genel Kurulu’nda görüşüldü.
22.11.2018
BASIN BÜLTENİ Sayın Cumhurbaşkanımız; Recep Tayyip ERDOĞAN’ın eşi Sayın; Emine ERDOĞAN Hanımefendi’nin Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde başlatmış olduğu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın hedeflenen projeye katkısıyla ülkemiz genelinde başlatılan Sıfır Atık Projesi’ne, Kaymakamlık Binası başta olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarında Odak Noktasının belirlenmesine yönelik çalışmalara; 22.06.2018 tarihinde 1 Asil 1 Yedek personel belirlenerek, ilçemizdeki kamu kurum ve kuruluşlarının mevcut durum tespiti yapılmıştır.
21.11.2018
KALİTELİ VE HİJYENİK ZEYTİNYAĞI ÜRETİMİ Ege Bölgesinde çok geniş alanlara yayılmış olan zeytin üreticilerimiz, her geçen gün yeni teknolojik çalışmalar ve hasat işlemleriyle birlikte kayıpları önlemekiçin modern tesis geliştirmeleri yapılmaktadır. Zeytinler hasattan itibaren tesislere getirilene kadar ve tesislerin işlenmesi sırasında bir takım dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Hasat sırasında alet ve ekipmanların dezenfektanı yapılmalı ve dallarda vuruk, kırık ve yaralar açacak alet ve ekipmanlardan kaçınılmalıdır.
20.11.2018
KALİTELİ VE HİJYENİK ZEYTİNYAĞI ÜRETİMİ Ege Bölgesinde çok geniş alanlara yayılmış olan zeytin üreticilerimiz, her geçen gün yeni teknolojik çalışmalar ve hasat işlemleriyle birlikte kayıpları önlemekiçin modern tesis geliştirmeleri yapılmaktadır. Zeytinler hasattan itibaren tesislere getirilene kadar ve tesislerin işlenmesi sırasında bir takım dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Hasat sırasında alet ve ekipmanların dezenfektanı yapılmalı ve dallarda vuruk, kırık ve yaralar açacak alet ve ekipmanlardan kaçınılmalıdır.
20.11.2018
Söke Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) ihtiyaç sahibi vatandaşların kışlık kömürünü dağıtmaya devam ediyor. Söke Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından muhtaçlık durumu tespit edilen 2500 aileye 40’ ar torba olmak üzere (takriben 1000 kg) kömür yardımı yapılmakta. 2 Kasım itibari ile ilçe merkezinde başlatılan kömür yardımlarının dağıtımı devam ediyor. Söke İlçe merkezi ve mahallelerinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere kömür dağıtımının en kısa sürede tamamlanacağı bildirildi.
20.11.2018
Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesinde parti tüzüğü gereği AK Parti 81 ilde temayül yoklaması yaptı. AK Parti yapmış olduğu önceki temayüllere nazaran bu kez bir ilki gerçekleştirerek temayülü elektronik olarak gerçekleştirdi. AK Parti İstanbul İl Başkanlığında yapılan temayüle gözlemci olarak giden Aydın Milletvekili ve MKYK üyesi Metin Yavuz, ilk kez elektronik ortamda yapılan temayülleri değerlendirdi. Yavuz yaptığı açıklama da ‘‘Elektronik ortamda yapılan temayüller ile AK Parti yine bir ilke imza atmıştır.
19.11.2018
... 13 ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.70565.7285
Euro6.33146.3568
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com