Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
BASIN BÜLTENİ 30/09/2018 günü İlçemiz Konak Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi üzerinde faaliyetini sürdüren bir kuyumcu dükkanının kepenk ve korkuluğu olmayan vitrin camının kırılması suretiyle iş yerinde meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili yapılan çalışmalar sonrasında; olay ile alakalı tespit edilen üç şüpheli şahıstan ikisi Ç.P. ve V.K. isimli şahıslar 09/12/2018 günü yakalanarak sevk edildikleri mahkemece Adli kontrol kararı verilmiş, diğer şüpheli K.Y. ise 20/12/2018 günü İzmir ilinde yakalanarak ilçemize intikal ettirilmiş, şahsın ayrıca hakkında yakalama emri olduğu anlaşılmış, adli mercilere sevk edilen şüpheli işlemlerinin ardından ceza evine teslim edilmiştir.
21.12.2018
PAMUKTA DEĞER KAYBI DURDURULAMIYOR Bir pamuk sezonunu daha sonlandırdık. Yeni sezonun planları yapılmaya başlandı. Üretici şu an vadesi gelen borçlarının nasıl öderim derdinde. Sezon başında 11 küsür liralardan başlayan pamuk fiyatları şu an 9 liralarda. Çok ciddi bir düşüş var. Üretici borcunu ödeyebilmek ve sezon içinde yaptığı yüksek maliyetleri kurtarabilmek için mecburen pamuğunu düşük fiyattan satmak zorunda kalıyor. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de elyafa olan ihtiyaç her geçen gün artıyor.
19.12.2018
Bir süredir çalışmaları devam eden Söke Tren Garı Restorasyon çalışmalarında artık sona gelindi. Hızla ilerleyen restorasyon çalışmalarını değerlendiren AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, ‘’Restorasyon çalışmaları hızlı bir şekilde yapılmaya devam ediyor. Artık sona gelindi diyebiliriz. Çok yakında çalışmalar tamamlanacak.’’ dedi.
14.12.2018
Söke’de Belediye Başkanlığı ile Belediye İş Sendikası arasında toplu iş görüşmeleri sona erdi. Söke Belediyesi ve Belediye-İş Sendikası arasında 2019 yılını ve 116 belediye İşçisini kapsayan toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sosyal denge ve enflasyon ve refah payı oranında artış yapıldığını belirten Belediye İş Sendikası Aydın Şube Başkanı Hidayet Yaman tüm işçiler adına Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkür etti.
12.12.2018
BASIN DUYURUSU Söke Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından muhtaç durumda oldukları tespit edilen ailelere 2018 - 2019 kış dönemi için dağıtılan kömürlerin, bazı kişilerce satıldığı ve bazı işletmelerde kullanıldığı şeklinde duyumlar alınmaktadır. Yapılan araştırma sonucu, muhtaç olmasından dolayı kendisine verilen kömürü satan/başkasının kullanımına sunan bir kişi hakkında kamu malını satmak ve usulüne aykırı olarak kullanmaktan dolayı suç duyurusunda bulunulmuş olup, gerekli yasal işlemler başlatılmıştır.
12.12.2018
Dünya genelinde hızla artan nüfus ve endüstriyel faaliyetlerle beraber küresel iklim değişiklikleri her geçen yıl kendini daha şiddetli göstermeye başladı. Sadece dünyada değil artık ülkemizde ve bölgemizde de bu olumsuz mevsimsel değişiklikleri yaşıyoruz. Tarım, büyük çoğunluğu açık alanda yapılan bitkisel üretimlerden oluştuğu için doğa olaylarından son derece fazla etkilenen riskli bir sektördür. Siz her ne kadar optimum işçilik ve girdiyle (toprak işleme, tohum, ekim, gübreleme, zirai mücadele vs.) tarımsal faaliyetinizi yapsanız bile son söz doğa ananın olacaktır. Söke Ovası’nın da içinde bulunduğu B. Menderes Havzası’nda önemli bir kuraklık riski mevcut olup her yıl kendini daha fazla hissettirmektedir.
12.12.2018
Değerli Kamuoyu; Son dönemde bazı yerel medya kuruluşları ve sosyal medya üzerinden bazı çevrelerce Söke Belediyesi’nin Senagal’in St. Louis şehri arasındaki kardeş şehir ilişkileri ile ilgili asılsız yorumlar yapılmaktadır. Bu nedenle açıklama yapılma gereği duyulmuştur. Senagal’in St. Louis şehri ile kardeş şehir ilişkilerinin kurulması Dışişleri Bakanlığı’nın İçişleri Bakanlığı’na ülkemizin Senagal’de görünürlüğünün arttırılması nedeniyle talep edilmiş, Bakanlıklar arasındaki resmi yazışma 2016 yılı Mayıs ayında yapılmıştır. İçişleri Bakanlığı’nın Aydın Valiliği’ne ilgili yazıyı yazmasının ardından; Valilik, 2016 yılı Haziran ayında Aydın Büyükşehir Belediyesi ile birlikte Söke İlçe Kaymakamlığının da içinde yer aldığı 17 ilçe Kaymakamlığı’na Senagal’in St. Louis şehri ile kardeş şehir ilişkilerinin kurulması ile ilgili yazısını göndermiştir.
11.12.2018
“HAK ARAYIŞINA KARŞI YAPILAN MÜDAHALE KABUL EDİLEMEZ” Aydın’ın Efelerilçesinde bulunan Kızılcaköy’e Jeotermal Enerji Santrali (JES) kurmak isteyen şirketin yetkilileri, Jandarma ve özel güvenlik ekiplerinin yöre halkına sert müdahalede bulunması Meclis’e taşındı. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, konuyla ilgili TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Köylülerimize jandarma ve özel güvenlik ekipleri bugün sert müdahalede bulunmuştur. Müdahale sonucu yöre halkından Leyla Cihanşen, Fatma Barlas ve Ceride Barlas yaralanmıştır. Köylülerin en masumane hak arayışına karşı jandarmanın müdahalesi kabul edilemez. Güvenlik kuvvetleri halka zarar verenleri korumamalıdır.
05.12.2018
ÇİFTÇİ KAYIT SİSTEMİNDE SÜRE UZATILMASI VE ÜRETİME TEŞVİK Her yıl olduğu gibi bu yılda bakanlık tarafından ÇKS işlemleri için ek süre verildi. 1 Aralık 2018 tarihli resmi gazeteye göre 2018 yılına ait çiftçi başvurularının 31.12.2018 tarihine kadar yapılabileceği duyuruldu. Bu yıla ait tarımsal desteklerden üreticilerimizin faydalanabilmesi için 2018 yılı Çiftçi Kayıt Sistemine giremeyen ve ya girmeyi unutmuş olan üreticilerimiz, bulundukları İlçe Tarım ve Orman Müdürlüklerinden dosyalarını alarak varsa kira sözleşmelerini muhtar azaya onaylatıp, Ziraat Odalarından da Çiftçilik Belgelerini alıp tekrar ilçe Tarım ve Orman Müdürlüğüne gidip 31 Aralık 2018 tarihine kadardosyalarını teslim etmeleri gerekmektedir.
05.12.2018
BAKAN DÖNMEZ’DEN “ÇÜRÜK YUMURTA KOKUSU” İTİRAFI Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Aydın’daki çürük yumurta kokusunun Jeotermal Enerji Santralinden kaynaklandığı kabul etti. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’ün soru önergesine verdiği yanıtta Dönmez “Bu jeotermal alanlarının karakteristik göstergesidir” dedi. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Aydın’daki Jeotermal Enerji Santrallerinin çevreye ve insan sağlığına etkileri hakkında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.
04.12.2018
... 14 ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.90615.9298
Euro6.51286.5389
Hava Durumu

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com