Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN


       
Şule Tuntaş “ACABA KİM KİMİ KANDIRIYOR ?” Çıldır Havalimanı ile ilgili görüşlerini, ülke ve Aydın siyaseti hakkında düşüncelerini açıklayan İYİ Parti Söke Kurucu İlçe Başkanı 27. Dönem Mv Adayı ve İYİ Parti GİK yedek üyesi Şule Tuntaş yaptığı çarpıcı açıklamada “ 16 yıllık bir iktidar düşünün Aydın Büyükşehir olmuş her seçimde havaalanı sözü verip oy isteyen. Her seçimde de Aydınlı hemşerilerim tasvip etmesiylede Mv çıkaran bir iktidar. Sonuca bakıyorum bütün Büyükşehirlerin hepsinde havalimanı var bir bizde yok. Şırnak’ta, Hakkari’de Batman’da Kars’ta Iğdır’da Afyon-Kütahya da var Uşak’ta var bi Aydın’da yok. Anlamak mümkün değil? Bu saydıklarım büyükşehir bile değil.
25.09.2018
PAMUKTA SON DURUM Bu sezon pamuk üretiminde, döviz kurlarındaki artışlardan dolayı ciddi bir maliyet artışı yaşamaktayız. Önemli tarımsal girdilerden olan mazot, gübre ve pestisit fiyatlarındaki artış üreticimizin masrafını arttırdı. Sadece ekonomik olarak değil iklimsel olarak da sıkıntılar yaşadık. Bu kışın soğuk geçmemesi sebebiyle özellikle yaprak biti ve kırmızı örümcek zararlılarımız ovamızda hakim durumdaydı. Yaprak biti zararlısı yaklaşık 4 gün de bir döl vererek çoğalan bir canlı olduğu için çok kolay zirai ilaçlara dayanıklılık sağlayabilmektedir.
25.09.2018
KİMLER İÇİN AF? MHP 22/09/2018 tarihinde bir infaz yasası değişikliği teklifini açıklamış bulunmaktadır.Söz konusu tasarı incelendiğinde kovuşturma aşamasında belirli suçlardan hüküm giymiş sanıkların infaz edilecek cezalarından 5 yıl indirim yapılması,soruşturma aşamasında ise cezanın alt ve üst sınırına bakılarak davanın durdurulmasının amaçlandığı görülmektedir. Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki söz konusu tasarı bir infaz değişikliğinden ziyade bir af yasası niteliği taşımaktadır.Dikkat edilmesi gereken husus sözde infaz yasası değişikliği tasarısının kapsadığı suçlardır.Şahıslara karşı işlenen suçların affı verilecek kanun tasarılarıyla yapılamaz.
25.09.2018
Ülkemizin her karış toprağına terlerini ve kanlarını akıtarak tarihimize altın sayfalar yazdıran, Türk kahramanlığının sönmeyen meşaleleri Gazilerimizin 19 Eylül Gaziler Günü’nü kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Aziz milletimizin Atatürk’e şükran ve minnetinin ifadesi olarak 1921 yılında Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından Gazilik unvanının verildiği 19 Eylül tarihi “Gaziler Günü” olarak kabul edilmiştir. Bu tarih, aynı zamanda gazi ve şehitlerimize duyduğumuz minnet ve saygının da açık bir göstergesidir.
19.09.2018
"Bu Gazi Millet ve Gazi Meclisimiz var oldukça Ay yıldızlı Al Bayrak tüm mazlumların en büyük güvencesi olmaya devam edecektir" Bu vatan topraklarının gerçek sahipleri Aziz şehitlerimiz ve kahraman gazilerimiz. Sizlere binlerce kez selam olsun. Kanlarıyla, canlarıyla üzerinde yaşadığımız kara parçasına eşsiz bir anlam katan, vatan olgusunu, istiklal ve istikbal duygusunu anadan ve babadan, evlattan ve yardan aziz bilerek hayatlarını hiçe sayan kahraman vatan evlatlarımız. Canımızın, malımızın ve namusumuzun en güçlü savunucuları.
19.09.2018
Tarım ve Orman Bakanı Aydın'a serbest bölge, organize seracılık ve organize balıkçılık bölgesi müjdeleriyle birlikte geldi. İncirin de TARSİM (Tarım Sigortaları Havuzu) kapsamına alınması planlanıyor. Aydın, Kültür ve Turizm Bakanı'ndan sonra bu hafta da Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli'yi ağırladı. Tarım ve Orman Bakanı bir dizi müjdeyle Aydın'a gelirken, TBMM KİT Komisyonu Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş da Aydın'ın yakın gelecekte farklı Bakanları misafir edeceğini, yeni proje ve yatırımların da o programlarla değerlendirileceğini ifade etti.
18.09.2018
Söke Belediyesi tarafından parklara güvenlik amaçlı kamera sistemi kurulmaya başlandı. Şehir eşkıyalarının parklara verdiği zararların önüne geçmek başta olmak üzere özellikle çocuk oyun alanlarında çocuklar ve ailelerinin huzurunu sağlamak adına güvenlik kameraları kuruluyor. İlk olarak Yenicami Mahallesi 6 Eylül Parkı ve Yenikent Mahallesi Zeytin Dalı Parkı’na kurulumu yapılan güvenlik kameralarından gelen görüntüler, Söke Belediyesi’nden alınmaya başlandı. Kısa süre içinde Atatürk Mahallesi Umut Vural Engelsiz Parka da kurulacağı belirtilen güvenlik kamerası çalışmaları Söke Belediyesi sorumluluğundaki diğer parklarda da devam edecek. Vatandaşlardan gelen yoğun talep ve zaman zaman parklarda yaşanan olumsuzlukları göz önünde bulundurarak parklara güvenlik kamerası kurmayı gündemlerine aldıklarını belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Güvenli ve huzurlu sosyal alanlar yaratmak istiyoruz” dedi. (LT-)
18.09.2018
DOLANDIRICILARA KARŞI UYARIYORUZ. Son günlerde, kendisini Söke Kaymakamı veya Söke Kaymakamlığı Özel Kaleminde çalışan görevli olarak tanıtarak telefonla arayan dolandırıcıların, bazı kişilerden tekerlekli sandalye alımı konusunda yardım talep ettiği duyumu alınmıştır. Kaymakamlığımızın ve İlçe Kaymakamı Tahsin KURTBEYOĞLU’nun bu yönde hiçbir girişimi, talebi bulunmamaktadır. Esasen; bu ve benzeri yardım toplanması hususunda bugüne kadar hiçbir girişimi olmadığı gibi bundan sonrada olmayacaktır. Konuyla ilgili tahkikat yapmak üzere Emniyet Müdürlüğü talimatlandırılmış olmakla birlikte benzeri müracaatlarla karşılaşan vatandaşlarımızın,155 veya 156 no’lu telefonlarla Emniyet Müdürlüğü veya Jandarma Komutanlığımıza müracaat etmeleri gerekmektedir.
17.09.2018
Söke Belediyesi açılışlar serisi gerçekleştirecek. Söke’ye hizmet edecek yeni park ve pazaryerleri kazandıran Söke Belediyesi bu hizmetlerini gerçekleştireceği açılışlarla taçlandıracak. Açılış törenleri Söke’ye konserli akşamlar yaşatacak. “6 EYLÜL PARKI VE SPOR ALANLARI” Söke Belediyesi tarafından Yenicami Mahallesi Behiye Hanım Okulu karşısında yapılan semt parkı, kafe ve spor alanlarından oluşan sosyal donatı alanı olan 6 Eylül Parkı 21 Eylül Cuma günü açılacak. Kurtuluş haftası tenis turnuvasının ödül töreninin de yapılacağı açılış töreninde Türk Halk Müziği sanatçısı Ali Çakar sahne alacak. 6 Eylül Parkı’nın açılış saati 20:00 olarak belirlendi. “LATMOS ÇARŞI” Bir sonraki açılış, Latmos Çarşı’nın açılış töreni olacak.
17.09.2018
AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ İKİNCİ ÜNİVERSİTE KAYITLARI DEVAM EDİYOR ANADOLU Üniversitesi'nin (AÜ), üniversitelerin herhangi bir bölümünden mezun olan ya da üniversitede okumaya devam edenler için açtığı ikinci üniversite başvuruları 11 Eylül'de başlayarak, kayıtlar son gün 21 Eylül Cuma günü mesai bitiminde sona erecektir. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi’nden yapılan açıklamada, bir örgün programda kayıtlı olan veya herhangi bir önlisans ya da lisans programından mezun olanların sınavsız ikinci üniversite kapsamında istedikleri bir programa kayıt yaptırabildiği belirtildi.
17.09.2018
... 14 ...


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.03836.0625
Euro6.73226.7591
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com