Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Savuca Mahallesi’ni ziyaret etti. İlk olarak Mahalle Muhtarı Tuncel Uyanık ile bir araya gelen Başkan Tuncel, kısa süre önce Söke Belediyesi tarafından tepeden tırnağa bakımı yapılarak yenilenen Aile Sağlığı Merkezi’ni ziyaret etti. Savuca Aile Sağlığı Merkezi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tuncel, Sağlık Merkezi hekimlerinin bir kez daha memnuniyeti ile karşılaştı. Savuca Aile Sağlığı Merkezi Hekimlerinden Zehra Birincioğlu Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e bir kez daha teşekkür etti.
11.03.2020
Dünya çapında etkisini gösteren ve endişeyi arttıran koronavirüs (Kovid-19) hakkında eğitim toplantısı düzenlenerek, yeni tip virüs ve korunma yolları hakkında Söke Belediyesi personeli bilgilendirildi. Söke Belediyesi iş yeri hekimi Dr. Zafer Şentürk tarafından yapılan sunum Söke Belediye Meclis salonunda gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda Dr. Şentürk; belediye personeline koronavirüs başta olmak üzere bulaşıcı hastalıklar, korunma ve mücadele yolları ile ilgili bilgiler verdi. (LT-)
11.03.2020
Söke’ye bağlı Savuca Mahallesinin 44. Sokak’taki yılların sorunu son buldu. Yol kenarında bulunan tepelik alanda meydana gelen toprak kayması tehlike oluşturmasının yanında sokaktaki yolu zaman zaman ulaşıma kapatıyordu. Savuca Mahalle Muhtarı Tuncel Uyanık tarafından Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e iletilen sorun hızla çözüme kavuşturulurken; Söke Belediyesi ekipleri tarafından istinat duvarı yapımı başlatıldı. 44. Sokakta yapımı devam eden yaklaşık 70 metre uzunluğundaki istinat duvarının yüksekliği ise 2 metre olurken, kimi yerde 3 metre yükseklikte yapıldı. “40 Yıllık Sorundu” 35-40 yıllık sorunun çözümü için Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e teşekkür eden Savuca Mahalle Muhtarı Tuncel Uyanık; “Kısa bir süre önce belediye başkanımıza ilettik.
10.03.2020
TBMM Adalet Komisyonu Üyesi CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül Aydın, İstanbul, Adana, Kilis, Kırklareli, Balıkesir, Trabzon ve Kocaeli Valiliklerinin Suriye'de yürütülen operasyonlarla ilgili her türlü açıklama ve etkinliğin yasaklanması kararına tepki gösterdi. Suriye'de yürütülen operasyonlarla ilgili her türlü açıklama ve etkinliğin yasaklaması kararına tepki gösteren CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül ‘’ Farklı görüş ve seslerin baskı altına alınması ile bir yere varılamaz. Protesto hakkı demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarındandır. Barışçıl toplantı ve gösteri yürüyüşleri anayasal güvence altına alınmıştır. Fakat Aydın, İstanbul, Adana, Kilis, Kırklareli, Balıkesir, Trabzon ve Kocaeli Valileri, Anayasal olarak güvence altına alınan bu hakkı, almış oldukları talimatla engellemektedir. Anayasa’nın 34’üncü maddesinde yer alan ‘Herkes, önceden izin almadan, silahsız ve saldırısız toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenleme hakkına sahiptir’ hükmünü çiğnemiştir.
06.03.2020
Seçilene Kadar Değil, Sonuna Kadar Hizmet Genel Yönetimin en küçük idare yönetimi temsilcisi olan muhtarların yerel yönetimlerin başarısında ki rolleri hiç şüphesiz tartışılmaz. Göreve geldiği günden bu tarafa onlarla iletişimini hiç kesmeyen Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel merkez ve dış mahallelerin sorunlarını dinleyip, çözümler üretmeye devam ediyor. Söke Belediyesi yetkilileri Belediye Başkanı Tuncel’in talimatları doğrultusunda gerçekleştirdikleri mahalle ziyaretlerinde bu hafta Argavlı’ya yer verdi. Argavlı Mahalle Muhtarı Kazım Kaya’yı makamında ziyaret eden Söke Belediye Başkanı Danışmanı Melda Keskin beklenti ve önerileri dinledi.
06.03.2020
BASIN DUYURUSU İlimiz dahilinde huzur ve güvenliğin sağlanması, kamu düzeninin sağlanması, suç işlenmesinin önlenmesi, başkalarının hak ve özgürlüklerinin korunması, Cumhuriyetin temel nitelikleri ve Devletin ülkesi ve milleti ile bölünmez bütünlüğünün korunması, müessif ve provokatif olayların yaşanmaması için ordumuzun Suriye’de ve ülkemizde yürütmekte olduğu operasyonları eleştirmeye veya bu operasyonların sonlandırılması amacıyla kamuoyu oluşturmaya yönelik toplantı ve gösteri yürüyüşü, basın açıklaması, imza kampanyası, oturma eylemi, stant/çadır açma, bildir/afiş dağıtma v.b eylem ve etkinlikler 5442 sayılı il idaresi Kanununun 11/A ve 11/C maddeleri ile 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu’nun 17 ve 19 maddeleri hükümleri doğrultusunda 05.03.2020 Perşembeyi cumaya bağlayan gece saat 00:01’den – 14.03.2020 cumartesi günü saat 23:59’a kadar (10 gün) süreyle ilimiz genelinde kamu düzeni, genel güvenlik ve asayiş açısından yasaklanmıştır. Kamuoyuna duyurulur.
05.03.2020
Havaların ısınması ile birlikte gün yüzüne çıkmaya başlayan sivrisinekler bir süre sonra hepimizin kâbusu haline gelmeye başlıyor. Özellikle bebek ve ufak çocukların yaşadığı evlerde bu durum çok daha vahim hale geliyor. Vatandaşının her problemine bir çözüm bulmaya çalışan Söke Belediyesi, bu konuya da hassasiyetle yaklaşarak yazın yaşanacak sivrisinek sıkıntısını şimdiden yaptığı çalışmalar ile ortadan kaldırıyor. Söke Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğünce kış aylarından bu tarafa yapılan ilaçlama çalışmaları ile kanalizasyon ve metruk alanlarda yaşayan pek çok erişkin sinek yok edildi.
05.03.2020
Metin Yavuz : ‘‘ Başkan Erdoğan’ın konuşmasında şehitler tepesinin boş kalmayacak şeklindeki açıklamasını ya anlamadılar, ya da tehlikeli gördüler.’’ CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, iktidara geldiklerinde şehitler tepesinin boş kalacağına dair verdiği söze değinen Aydın Milletvekili ve AK Parti MKYK üyesi Metin Yavuz, CHP liderinin şehitler tepesinin öneminin farkında olmadığını ya da cesaretli dik duran Başkan Erdoğan’ı kendilerine karşı tehlikeli görüyor.’’ dedi.
02.03.2020
Aydın Milletvekili ve AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımı ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik söylemleri nedeniyle Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a çağrıda bulunarak, özür dilemeye davet etti. Sert açıklamalarda bulunan Yavuz, yaptığı açıklama da, ‘’Nazilli Belediye Başkanı Sn. Kürşat Engin Özcan’ın partisinin kongresinde sarf ettiği bir dahaki kongreyi sarayda yapacağız söylemleri, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanımıza yönelik hakareti ve son olarak aziz şehitlerimize saygı yürüyüşü adı altında yaptığı çağrı gösteriyor ki, belediye başkanından ziyade bir provokatörün sarf edeceği ifadelerdir.
01.03.2020
Son dönemde kamuoyunda binalara yaptırılan mantolama uygulaması ile ilgili çeşitli bilgiler gündeme gelmektedir. Binalara ‘Mantolama zorunluluğu’ bulunduğu ve yaptırmayanlar için belediyenin ceza uygulayacağı iddiaları ortaya atılmaktadır. Söke Belediyesi Yapı Kontrol Müdürlüğü’nden yapılan açıklamayla konuya açıklık getirilirken; zorunluluk ve ceza kesileceği yönündeki iddiaların asılsız olduğu belirtildi. Açıklama şöyle; “Halk arasında, mantolama yaptırmayan binalar için Belediyenin ceza keseceği yönünde söylentiler bulunmaktadır. Bu söylentiler asılsızdır.
29.02.2020
 3  ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.73356.7605
Euro7.31837.3477
Hava Durumu

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com