Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Havva’nın İsteğini Emanet Aldık…Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcımız ve İzmir Milletvekilimiz Cemal Bekle kardeşimiz ile birlikte efsanevi sporcumuz Naili Moran’ın adını taşıyan atletizm stadyumunda paralimpik sporcularımızla bir araya geldik. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Gençlik ve Spor Bakanlığımızca sporcularımızın başarılarını artırmaya dair sıkıntıların bertaraf edilmesine dair devrim niteliğinde adımlar atılmıştır.
16.10.2020
Uzun süre ülke gündemini meşgul eden ve ülke genelinde kamuoyununda yakınen takip ettiği koca şiddetine mağruz kalan Özlem’i ilçe yöneticilerimiz Avukat Gülsüm Başer , sn. Hüseyin Orta ve kadın kolları başkanımız sn. Gülseren Kaya ziyaret gerçekleştirdi ve aynı zamanda ilçe başkanımız sn. Sibel Menderes’in de selamını ilettiler. İlçe yönetim kurulu üyemiz Avukat Gülsüm Başer hanımefendi, Özlem'in vekaletini alarak ona bu insanlık dışı eylemlerde bulunan eşinin gerekli cezayı almasıyla ilgili gerekli tüm çalışmaları yürütecektir.
15.10.2020
Söke Belediyesi Söke’nin kanayan yaralarından biri ve çevrede yaşayan vatandaşların yoğun olarak şikayet ettiği sepetçiler bölgesinde çalışma başlattı. Fevzipaşa Mahallesi’nden, Atatürk Mahallesi’ne uzanan Kızıl Kilise Deresi’nin, Atatürk Mahallesi’nde yer alan sepetçiler bölgesinde kalan kısmı Söke Belediyesi ekiplerince temizlenmeye başladı. Dere kenarında yaşayan ve yaşamlarını sepet, plaj şemsiyesi yaparak sürdüren vatandaşların, atıkları başta olmak üzere, dere içinde biriken atık malzemeler toplanırken; dere içerisinde su akışına engel olabilecek ağaç ve bitkilerin kesimleri de yapılıyor.
15.10.2020
Belediye İş Sendikası Aydın Şubesi yöneticileri Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel'i ziyaret etti. Aydın il başkanı Hidayet Yaman önderliğinde gerçekleşen ziyarette Söke Belediyesi sendika temsilcileri Muammer Tosun ve Gökhan Aktarmacı da bulundu. Belediye-İş Sendikası Aydın Şube Başkanı Hidayet Yaman göreve geldiği günden bu yana işçinin ve emekçinin yanında olan Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e teşekkür ederek, plaket takdim etti. Başkan Tuncel Belediye-İş Sendikası yöneticilerine teşekkür etti.
14.10.2020
Basın açıklaması : Genel başkanımız Sn.Meral Akşener'in dediği gibi; "Sayın Erdoğan millete sabret diyeceğine,sen asıl önce git 500 milyon dolarlık uçağını sat" Çarşıda,pazarda mutfakta yangın var.Vatandasimiz ekonomik kriz yüzünden mağdur iken,hala uçuyoruz diyerek pembe tablo çiziyorlar.Ballı ihalelere gelince sabır yok,yandaşa vergi affı,vergi muafiyetine gelince sabır yok,makam arabası saltanatına sabır yok,sarayın günlük 10 milyon tl masrafından tasarruf etmeğe gelince sabır yok.Ama tenceresi kaynamayan analara,ay sonunu getiremeyen emekliye,iş bulamayan gence,dükkanını siftahsız kapatan esnafa,ürettiği ürünün karşılığını alamayan çiftçiye,geçim sıkıntısı çeken vatandaşa gelince "sabır."
14.10.2020
Yenikent Deresi ve çevresi düzenleme projesi çalışmalarında ikinci etap çalışmaları başladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla Söke Belediyesi ekiplerince gerçekleştirilen çalışmaların ikinci etabına geçildi. Bildiği gibi birinci etap çalışmalarında dere kenarlarında çimlendirme ve bitkilendirme çalışmaları tamamlanmış, güzel bir görüntü ortaya çıkmıştı. İkinci etap çalışmalarında bir yanda dere kenarındaki 43. Sokakta kaldırımlar Söke Belediyesi şantiye ekiplerince yenilenirken; diğer taraftan dere kenarı düzeltme ve tesviye çalışmaları yapılıyor.
13.10.2020
 3  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER