Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Malazgirt zaferi de bizim Büyük taarruz da bizim Tercihe zorlamak tarihe ve vicdana ihanettir. Malazgirt zaferinin 947. Yıldönümü iktidar ve yandaşları tarafından büyük bir organizasyonla kutlandı.Böyle bir kutlama gerekliydi ama 26 Ağustos 1922 ‘yi de unutmamak kaydıyla. Malazgirt , istanbul’un fethi ,Çanakkale ,Dumlupınar ,Sakarya Büyük taarruz bizim. 16 yıldır Ahlat’a malazgirt’e gitmeyenler 16 yıl sonra ahlat’a gidiyorlarsa biz iyi yoldayız demektir. Vatandaşa yastık altındaki dövizi,altını bozdurmalarını söylüyorlar diğer yandan şatafata devam ediyorlar. Türkiye’de üretici,esnaf,çiftçi,emekli,işçi,memur ekonomik sorunlarla boğuşuyor buna rağmen Ahlat’ta yeni saray yapma projeleri gündeme gelebiliyor.
28.08.2018
Söke’de bulunan Çimento Mezarlığı olarak da bilinen Asri Mezarlık, yeni giriş kapısı ve çevre duvarlarına kavuşacak. Söke Belediyesi tarafından Asri Mezarlık Çevre Düzenleme Projesi çalışmaları başlatıldı. Çalışmalar kapsamında ilk olarak mevcut eski ve yıpranmış çevre duvarlarının yıkımına başlandı. Yeni çevre duvarının inşa edileceği asri mezarlığın, giriş kapısı da kent estetiğine uygun hale getirilecek. Bilindiği gibi merkez ve çevre mahallelerde bulunan mezarlıkların bakımlarına önem veren Söke Belediyesi, merkez asri mezarlıkları içerisinde de daha önce çeşitli düzenlemeler yapmıştı.
27.08.2018
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞI’NA Aşağıdaki sorularımın Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı tarafından yanıtlanmasını saygılarımla arz ederim. Süleyman BÜLBÜL Aydın Milletvekili Jeotermal Enerji Santralleri’nin(JES) kimyasal kirlilik, termal kirlilik, deprem yapma etkisi gibi zararlarının olduğu bilinmektedir. Ayrıca hava, yüzey suları ve yer altı suları jeotermal sıvıdaki kimyasalla kirlenmektedir.
26.08.2018
CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Kurban Bayramı’nın ikinci ve üçüncü günü CHP örgütüyle buluştu. Partililerle bayramlaşan Bülbül’ün gündeminde yaklaşan yerel seçimler de vardı. Bülbül, belediye seçimlerini kazanacaklarını söyledi. Bülbül’ün ilk durağı Çine oldu. Daha sonra Germencik, İncirliova, Koçarlı, Didim, Köşk, Sultanhisar, Nazilli, Bozdoğan, Buharkent ve Kuyucak örgütlerini ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bülbül’e İlçe Başkanları ve yöneticileri, belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları eşlik etti. Partililerle bayramlaşan Bülbül, 35 yıldır partide olduğunu ve çeşitli kademelerde görev yaptığını anlatarak, “Bundan sonra da her zaman her yerde partim ve halkım için çalışmaya devam edeceğim” dedi. Yaklaşan yerel seçimlere de değinen Bülbül, “Yerel yönetimler ülke yönetiminin temelidir.
23.08.2018
BAYRAMLAR, MILLI VE DINI DUYGULARIN, INANCLARIN, ORF VE ADETLERIN UYGULANIP SERGILENDIGI, BIR TOPLUMDA MILLET OLMA SUURUNUN SEKILLENDIGI, KUVVETLENDIGI GUNLERDIR. HEP BIR ARADA SEVGI, BARIS VE HUZUR DOLU NICE BAYRAMLAR GECIRMEK DILEGIYLE, MUBAREK KURBAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN.MILLETVEKILIMIZ MKYK UYEMIZ SAYIN METIN YAVUZ' UNDA KATILIMIYLA 22.08.2018 SAAT 15:00'DE OGRETMEN EVINDE BAYRAMLASMA PROGRAMI YAPILACAKTIR. TUM HEMSEHRILERIMIZ DAVETLIDIR. AK PARTI SOKE ILCE BASKANI NAMIK YILDIRIM.
20.08.2018
20.08.2018
Dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, sevgi ve hoşgörü ortamının genişlediği, toplumsal birlikteliğimizi sağlayan değerlerimizin yoğun olarak yaşandığı Kurban Bayramı’nı hep birlikte karşılamanın mutluluğu içindeyiz, “Bayramlar; Milletimizin kaynaştığı, sosyal dayanışmanın, karşılıklı sevgi ve saygı duygularının doruğa ulaştığı kutsal günlerdir. Bu coşkulu günün İlçemizde de, bütün halkımızla el ele vereceğimiz, Millî birlik ve beraberliğimizi her yönüyle yaşayacağımız ve birbirimize daha çok bağlanacağımız gün olarak geçirilmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; Kurban Bayramının Milletimize ve Ülkemize huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini diler, sevgili Sökeli vatandaşlarımızın, her derecedeki kamu görevlisi arkadaşlarımın, askerlerimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve değerli basın mensuplarımızın bayramını en içten duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”
20.08.2018
Bugün milletçe, sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının doruğa ulaştığı bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar; dostluk ve kardeşlik duygularının canlandığı, yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin yaşatıldığı, birlik ve beraberlik bilincinin ön plana çıkartılarak toplumsal barışın tesis edildiği güzide zaman dilimleridir. Dini bayramlarımızın oluşturduğu bu manevi ortamları taşıdıkları anlam ve öneme uygun olarak kutlamalı; sevincini, coşkusunu, yardımlaşma ve dayanışma duygularını hayatımızın her gününe taşıyabilmek için daha çok çaba göstermeliyiz.
20.08.2018
Kurban Bayramına kavuşmanın sevincini milletçe hep birlikte yaşıyoruz. Allah kesilen kurbanlarımızı ve ibadetlerimizi kabul eylesin. Allah tekrarını nasip etsin. Birlik ve beraberliğimizi pekiştiren bayramlar, asırlardır süre gelen kültür ve geleneğimizi yaşamamıza fırsat veren önemli günler olup, var olan kırgınlıkları giderme ve gönül alma açısından büyük fırsatlara dönüşmektedir. Bu özel günlerde ailemize, akrabalarımıza, komşularımıza, ihtiyaç sahiplerine ve kimsesizlere daha fazla kucak açalım, huzurevlerindeki büyüklerimizi unutmayalım. Vatan savunması için sevdiklerini vatanımıza şehit veren şehit ailelerimizi ve gazilerimizi özellikle bugünlerde ihmal etmeyelim.
20.08.2018
Mustafa Savaş’tan bayram öncesi İzmir (Basmane)-Söke-Denizli tren hattına ek vagon müjdesi geldi. 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesinde İzmir (Basmane)-Söke-Denizli demiryolu hattındaki aşırı yoğunluk nedeniyle vatandaşların mağdur olmaması için girişimlerde bulunan TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri Komisyonu (KİT) Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, seferlere ek vagon konulmasını sağlayarak yolcu kapasitesini 136'dan 204'e çıkarttırdı. Konuyla alakalı açıklamalarda bulunan KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, "Söke-Denizli-Söke güzergahındaki yoğun talep nedeniyle Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımızla irtibata geçerek yolcu kapasitesindeki bu sorunun giderilmesini talep ettik. Görüşmeler sonrasında Ray Otobüsü ile işletilmekte olan 136 koltuk kapasitesili bölgesel motorlu trenlerimize 1 adet ray otobüsü ilavesi daha yapıldı.
19.08.2018
... 30 ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92525.9489
Euro6.56776.5940
Hava Durumu

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com