Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN


       
BAKAN DÖNMEZ’DEN “ÇÜRÜK YUMURTA KOKUSU” İTİRAFI Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Aydın’daki çürük yumurta kokusunun Jeotermal Enerji Santralinden kaynaklandığı kabul etti. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül’ün soru önergesine verdiği yanıtta Dönmez “Bu jeotermal alanlarının karakteristik göstergesidir” dedi. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Aydın’daki Jeotermal Enerji Santrallerinin çevreye ve insan sağlığına etkileri hakkında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’in yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.
04.12.2018
T.C. İçişleri Bakanlığı Bakan Eski Danışmanı Haldun Haşmet Aysan Basın Açıklaması Yaptı.AYDIN-DENİZLİ OTOYOL İHALESİ NİHAYET SONUÇLANDI, AYDIN-DENİZLİ OTOYOL Geçiş ücretleri otomobil ve kilometre bazında 5 avro/sent olarak ücretlendirilecek" AYDIN-DENİZLİ 128 KM OLDUĞUNA GÖRE KM'Sİ 5 CENT'TEN=6.40 EURO YANİ 40 TL KARAYOLLARININ YAPTIĞI AYDIN -İZMİR OTOYOLU 131 KM=5 TL BU DEMEKTİR Kİ AYDIN DAN OTOYOLDAN İZMİR'E 5 TL, DENİZLİYE 40 TL HAYIRLI UĞURLU OLSUN VATANA, MİLLETE..
30.11.2018
"Allah'ın rahmeti olan yağmur bile Aydın'ın her zaman kabusu haline geliyor. Vatandaş tepkisini önümüzdeki yerel seçimde sandıkta gösterecek ve bu yanlış gidişe bir dur diyecektir. Aydın'ın geleceğine yönelik en büyük yatırımı 31 Mart'ta vatandaşlarımız yapacak inşallah" Yağan yağmurdan dolayı Aydın ulaşımda yine zor anlar yaşıyor. Vatandaş altyapıdaki eksikliklerden kaynaklanan bu durumdan dolayı mağduriyet yaşarken, AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM KİT Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş açıklama yaparak Büyükşehir Belediyesini eleştirdi. Savaş açıklamasında, "Aydın yağmur sularına yenik düştü. Bu manzarayı Büyükşehir değiştiremiyor. 31 Mart 2019'daki yerel seçimlerde vatandaş tepkisini sandıkta ortaya koyarak bu sorunlara kökten çözüm getirecek ve Büyükşehirin bütün başarısız politikalarına yeter diyecektir" diye konuştu.
29.11.2018
AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, seçim bölgesinde yapmış olduğu çalışmalar çerçevesinde Söke Tren Garını ziyaret ederek yetkililerden devam eden restorasyon çalışmaları konusunda bilgiler aldı.Yavuz, ‘‘Restorasyon çalışmaları kaldığı yerden devam ediyor. Bu hızla devam ederse kısa vadede Söke Tren garı restorasyonunun tamamlanacağını düşünüyorum.'’ dedi.
29.11.2018
NARENCİYEDE YÜKSEK REKOLTE BEKLENENİ KARŞILAMADI Narenciye üretiminde bölgemizdeyaklaşık rakamlar olarak 5400 dekar alanda mandalina,1400dekar alanda portakal,460 dekar alanda greyfurt ve 530 dekar alanda dalimon üretimi yapılmaktadır. Bu yıl narenciyede rekolte yüksek olmuştur. Verim olarak greyfurt ve mandalinada dekar başına 4-5 ton civarı gözükmektedir. Ayrıca hastalıkla mücadelede Akdeniz meyve sineği etkin olmasına karşı yapılan mücadelelerle üreticilerimiz tarafından önüne geçilebilmiştir ve ürünlerde kayıp yaşanmamıştır.Verim artışı nedeniyle piyasadaki bu ciddi arz ne yazık ki üretici lehinde fiyatlara olumsuz yansımaktadır. 2017 yılında başta Irak ve Rusya’ ya çok ciddi miktarlarda ihracat yapılmasına rağmen bu yıl düşük miktarda narenciye alımı yaparak ürünlerin birçoğunu geri göndermiştir.
29.11.2018
CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, Avukatlık Kanunu’nun iki önemli maddesinde değişiklik yapılması için Meclis Başkanlığına kanun teklifi sundu.CHP’li Bülbül’ün tekliflerinden biri ilçelerdeki baro temsilcilerinin atama ile değil seçim yolu ile belirlenmesi. Teklifin gerekçesinde, “Baroların başkanlarını kendilerinin seçebilmesi, onlara anayasa ve kanunlar çerçevesinde tanınmış demokratik bir haktır. Fakat mevcut yasal düzenleme barolara verilen demokratik hakkı, onların ilçe düzeyindeki temsilciliklerine tanımamaktadır” diyen Bülbül, adaletin tesisi için görev yapan bir meslek örgütünde adaletsiz bir uygulamanın bulunmasının kabul edilemeyeceğini ifade etti.
26.11.2018
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINA 1136 sayılı Avukatlık Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun teklifim ve gerekçesi ekte sunulmuştur.GENEL GEREKÇE Türkiye’de barolara kayıtlı avukatlar son iki yılda 12 bin 923 kişi artarak, 2018 yılı başında 106 bin 496’ya ulaşmıştır. Ancak adalet sistemimizin en önemli sacayaklarından biri olan savunma makamını icra edecek kişilerde nicelik değil nitelik önemlidir.
26.11.2018
BASIN BÜLTENİ Aydın il Emniyet Müdürlüğü, Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce, PKK/KCK Silahlı Terör Örgütünün Sosyal Medya üzerinden propagandasının yapılmasına yönelik olarak yapılan çalışmalarda; 1982 doğumlu K.A, 1975 doğumlu C.İ, ve 1997 doğumlu F.Ö isimli şahısların, Sosyal Medya üzerinden paylaşım ve propaganda yaptıkları tespit edilmiş, Adli Makamlardan alınan Yakalama ve Arama Kararına istinaden 26.11.2018 günü yapılan operasyonla şahıslar yakalanarak gözaltına alınmıştır. Yakalanan şahıslar haklarında düzenlenen Tahkikat Evrakları ile birlikte 27.11.2018 günü Söke Cumhuriyet Başsavcılığına Sevkleri yapılacaktır. İlçemiz genelinde her türlü terör örgütlerine yönelik mücadele, kararlılıkla devam ettirilmektedir. Kamuoyuna önemle duyurulur SÖKE KAYMAKAMLIĞI
26.11.2018
AK Parti Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırım, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle tüm öğretmenlerin gününü kutladı.Cumhuriyetimizin kısa sürede dünyanın güçlü ve itibarlı devletlerinden biri haline gelmesindeki en önemli paylardan biri fedakârca, cefakârca, özveriyle gayret gösteren öğretmenlerimizdir. "Edirne'den Kars'a kadar yurdumuzun en ücra köşelerinde, her iklimde, her coğrafyada, en zor şartlarda dahi görevlerini özveriyle idame ettiren öğretmenlerimiz, her türlü övgüye ve takdire layıktır. Milletçe öğretmenlerimize şükran ve minnet borçluyuz.
24.11.2018
BASIN AÇIKLAMASI Cesur yürekler olarak çıktığımız bu kutlu yolda gerek tüm yönetim kurulu üyelerimiz gerekse üyelerimiz ile vatanımız, milletimiz, bayrağımız ve ülkümüz için hizmet etmek üzere var gücümüzle çalıştık. İYİ parti genel başkanlığımızın aldığı tavsiye karar gereğince yeniden yapılanma sürecinde il ve ilçe teşkilatlarımızın yapılandırılması devam etmektedir.Bu kapsamda Sn il başkanımız Sayın Betül AKÇANAL’ın önerisi Genel başkan yardımcımız Sayın Koray AYDIN’ın ve Genel başkanımız Sayın Merak AKŞENER’in oluru ile yeniden ilçe başkanlığı görevine atanmış bulunuyorum. Bundan sonra da partimizi en iyi şekilde temsil etmek üzere oluşturarak yönetim kurulumuz ile Söke ve ülkemiz için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Başaracağız,Başaracağız,Başaracağız. Çağlar ÇELİKEZ İYİ Parti İlçe Başkanı
22.11.2018
 4  ...


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.46045.4823
Euro6.19916.2239
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com