Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Söke Belediyesi, daha temiz bir kent için araç filosuna çöp konteyner yıkama ve dezenfekte aracını ekledi. Son derece pratik uygulanan işlem sırasında özel tasarım kamyonunun içine alınan konteynerler sıcak su ile yıkanacak. Çevre dostu araç pis suyu kendi içerisinde barındırarak dışarı vermiyor. Temizleme işlemi sayesinde çöp konteynerlerindeki pis koku ve sinek oluşumunun yanı sıra görüntü kirliliğinin de önüne geçilmiş oluyor. 6 ton temiz su, 4 ton kirli su haznesi bulunan konteynır yıkama aracı ilçe genelinde belirli periyotlarla tüm konteynerleri yıkayıp dezenfekte edecek.
18.02.2020
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü, Terörle Mücadele Büro Amirliğince, PKK/KCK Silahlı Terör Örgütüne yönelik yapılan çalışmalarda; Sosyal Medya üzerinden PKK/KCK Silahlı Terör Örgütü Propagandası yaptığı tespit edilen S.A. isimli şahıs ile 07.10.2014 tarihinde Kobani Olaylarını bahane ederek İlçemizde yapılan yürüyüş esnasında Terör Örgütü Elebaşı Abdullah ÖCALAN posteri taşıdıkları ve örgüt lehine slogan atarak Örgüt Propagandası yaptıkları tespit edilen, K.A, E.S, K.A ve M.Ş.Ş isimli toplam 5 şahsa yönelik Cumhuriyet Savcılığından alınan Yakalama, Arama ve El Koyma Kararına istinaden 15.02.2020 günü Terörle Mücadele Büro Amirliği Görevlilerimizce belirlenen hedeflere yönelik operasyon yapılarak şahıslar Gözaltına alınmış, haklarında Terör Örgütü Propagandası yapmaktan gerekli işlemler yapılmıştır. İlçemiz genelinde her türlü Terör Örgütüne yönelik mücadele, kararlılıkla devam ettirilmektedir. Kamuoyuna önemle duyurulur SÖKE KAYMAKAMLIĞI
18.02.2020
Söke Ticaret Odası ve TOBB MEYBEM tarafından yürütülen mesleki yeterlilik belgesi sınavları yapılmaya devam ediyor. Söke Ticaret Odası Konferans Salonunda gerçekleşen sınavda 20 katılımcı yazılı sınavını tamamladı. Bu katılımcılardan 10 kişi uygulama sınavına girdi. Geri kalan 10 katılımcının da yarın devam edecek olan uygulama sınavına katılımının ardından yapılan sınavlar sonunda belge almaya hak kazanan işletmecilerin sertifikaları verilecektir.
14.02.2020
Söke Belediyesi, kullanılabilir durumdaki ihtiyaç fazlası giysileri alıyor, ihtiyaç sahipleriyle buluşturuyor. Bağışçılardan toplanan giysiler, Bedesten Çarşı’da bulunan Giysi Bank aracılığı ile vatandaşlara dağıtılıyor. Giysiye ihtiyacı olan vatandaşlar Giysi Bank’a gelerek, istedikleri kıyafetleri düzenli şekilde alabiliyor. Söke Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Vatandaşlarımız ihtiyaç fazlası ve kullanılabilir durumdaki giysilerini ya da giysi bağışlarını Söke Belediyemize ulaştırmaya devam edebilirler. Giysiler Bedesten Giysi Bank’a ulaştırılabileceği gibi Söke Belediyesi Semt Evleri’ne de bırakılabilir. Ayrıca 444 21 93 numaralı telefondan Söke Belediyesi’ne ulaşan vatandaşlar, kıyafet yardımlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilir” denildi. (LT-)
11.02.2020
Söke’ye bağlı Burunköy Mahallesi Meydanı, Söke Belediyesi tarafından düzenlendi. Cami ve muhtarlık binası önünde yer alan meydan yapılan düzenlemeyle Burunköy Mahallesi’ne yakışır hale getirildi. Atatürk büstü, çiçeklikler ve oturma gruplarıyla tam bir dinlenme alanına dönüştürülen Burunköy Mahallesi meydanı, Burunköy sakinleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Mahalle sakinleri adına Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e teşekkür eden Muhtar Muharrem Kaçar; “Başkanımızdan alanın düzenlenmesi talebimiz oldu. Hemen ekiplere talimat veren Başkanımız Levent Tuncel, yapılan düzenlemeyle alanı köyümüze yakışır hale getirdi. Levent Başkanımız ve Söke Belediyesi ekiplerine çok teşekkür ediyorum. Belediyemiz ile el ele vererek hizmetlerimizin devam edeceğine yürekten inanıyorum” dedi. (LT-)
06.02.2020
Söke Belediyesi’nin başlatmış olduğu yardım kampanyası sonucu toplanan eşyalar Elazığ’da Afad’a teslim edildi. Salı günü Söke’den Elazığ’a gidip deprem bölgesinde vatandaşlarımızla buluşarak yaralarına merhem olmaya çalışan heyet, Söke’ye döndü. Heyet Söke’ye döner dönmez soluğu Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in yanında alırken Elazığ’a da yaşananları aktardı. Söke Kent Konseyi Başkanı Güler Nalbant ; Söke Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Serengül Bulu ve belediye personelimiz Nimet İncedal ile birlikte Sökelilerin yardımlarını AFAD’a teslim ettiklerini belirtirken deprem bölgesinde yaşanan acılara tüm Türkiye’nin nasıl ortak olduğunu anlattı.
31.01.2020
Sökeliler yıllardır Mimarlık ve Tasarım Fakültesi’nin açılması ve yeni ilave bölümlerin devreye girmesini beklerken; Adnan Menderes Üniversitesi (ADÜ) senatosundan gelen haberler şok etkisi yarattı. Senatoda ADÜ’nün yeni vizyonuna ilişkin ve bünyesindeki tüm yerleşkelere yönelik kararların alındığı toplantıda Söke Mimarlık ve Tasarım Fakültesi konusunun gündeme alınmadığı öğrenildi. Senato kararlarının görüşüleceği YÖK toplantısına taşınacak maddeler arasında Söke yine olmayacak. Bu durumu Söke’nin bir kez daha cezalandırılması olarak gören Söke Basını tepki gösterdi.
30.01.2020
Söke Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan malzemeleri taşıyan tır Elazığ’a yola çıktı. Elazığ’da yaşanan deprem felaketinin ardından bölgede yaralar sarılmaya devam ederken, Söke Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan malzemeler, Elazığ’a gönderildi.
29.01.2020
Başkan Tuncel Cizreli Öğrencilere Yardım Kolileri İle Sevgiyi de Gönderdi Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Şırnak’ın Cizre ilçesindeki bir okula 6 koli yardım malzemesi gönderdi. Cizre’nin Kurucu Ortaokulu öğrencilerinin yüzleri gülecek. Şırnak’ın Cizre ilçesi Kurucu ortaokulu Türkçe öğretmeni olan Sökeli Erkan Gölaç’ın talebini, Başkan Tuncel geri çevirmedi. Kitap ve okul gereçlerinden oluşan yardım kolileri Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in talimatıyla hazırlandı. Başkan Tuncel tarafından öğretmen Erkan Gölaç’a teslim edilen koliler Cizre’ye doğru yola çıktı.
29.01.2020
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, Söke İlçe Emniyet Müdürlüğümüze yapılan bir ihbarı değerlendiren Güvenlik Büro Amirliği görevlilerimizin yapmış olduğu çalışmalarda; Savcılıktan alınan Arama ve El Koyma Kararına istinaden ilçemiz, Yenikent Mahallesi ve Çeltikçi Mahallesinde bulunan 2 ayrı depoya yapılan baskın neticesinde 428 Koli içerisinde toplam; 51.980 adet Bandrolsüz Korsan Kitap yakalanarak el konulmuş, olayla ilgili olarak depo sahipleri S.Y. ve R.B. isimli şahıslar ile depolardaki korsan kitapların sahibi B.B. isimli şahıs yakalanarak tahkikata başlanılmış, Savcı talimatıyla depo sahiplerinin ifadeleri alınarak EEmniyetten Serbest Bırakılmış, korsan kitapların sahibi B.B. ise mevcutlu olarak Adliyeye sevki yapılmıştır.
29.01.2020
 4  ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.73356.7605
Euro7.31837.3477
Hava Durumu

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com