Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

Söke Belediyesi turizm rehberlerini ağırladı. Kentin turizm değerlerini tanıtmak üzere yoğun çalışma yürüten Söke Belediyesi, Aydın Turizm Rehberleri Odası (AYRO)’na bağlı rehberlere Söke’yi tanıttı. Turizm rehberlerine yönelik Söke Belediyesi tarafından hazırlanan bölgenin turizm haritası ve ilçedeki alternatif turizm yöreleri ile ilgili yerinde bilgilendirme ve tanıtım gezisi yapıldı. Söke Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen program kahvaltı ile başladı. Lima Spor Kafe’de gerçekleştirilen kahvaltıda Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Başkan Yardımcıları Ahmet Karakaş ve Mine Aşçı, Kültür Müdürü Neriman Arslan, Genel Koordinatör Süleyman Çakmak, Aydın Turizm Rehberleri Odası Başkan Vekili Ozan Sayın, rehberler ve basın mensupları bulundu.
17.04.2018
Değerli meslektaşlarımız; Her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz “AGC Basın Ödülleri”ni bu yıl da gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 14 Nisan 2018 Cumartesi itibariyle başlayacak başvurular,16Haziran 2018 Cumartesi günü sona erecektir.Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da büyük bir katılımın olacağına inandığımız basın ödülleri yarışmamızda biliyoruz ki jürimiz yine seçim yapmakta zorlanacaklar. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ödül alan meslektaşlarımız tören esnasında duyurulacak, tören öncesi ödül alanlarla ilgili bir duyuru yapılmayacaktır.
14.04.2018
Basın Açıklaması Valiliğimizin İlimizde huzur ve güvenliğin sağlanması konusunda 10 Mart 2018 Tarihinden itibaren 30 gün süre ile uyulması gereken hususları içeren düzenlemesi ile ilgili olarak bazı basın organlarında gerçek dışı haber ve yazılara yer verilmesi üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür. Valiliğimizin Olağanüstü Hal kapsamında ilgili düzenlemesi, “10 Mart 2018 tarihinden itibaren 30 gün süre ile basın açıklaması, stant açma, açlık grevi, oturma eylemi, anma toplantısı, bildiri dağıtma, konser ve bu gibi etkinliklerin yasaklanması, ayrıca kapalı yerlerde yapılacak toplantıların izne bağlanması” konularını içermektedir. Bunların dışında Siyasi Partilerin kongre ve etkinliklerine dair her hangi bir yasaklama getirilmemiştir.
14.04.2018
Söke’nin Yenikent Mahallesi ile Fevzipaşa Mahallesi arasında açılan yeni yol mesafeyi kısaltacak. Yol sadece mesafeyi kısaltmakla kalmayacak, hastane yolu trafik akışını da rahatlatacak. Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın talimatıyla başlatılan çalışmada ulaşım ağına önemli bir yol kazandırılıyor. Söke Fehime Faik Kocagöz Devlet Hastanesi yanından başlayan yeni yol Fevzipaşa Mahallesi eski otobüs durakları yanı Esin Sokak’a bağlanacak.
11.04.2018
Şeker fabrikaları neden satılıyor? Ülkemizde tarımın, çiftçinin tarım kültürünün ve ekonomik anlamda gelişmesine en büyük katkıyı kuşkusuz ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK’ün 1926 yılında Uşak ve 1927 yılında Alpullu Şeker Fabrikalarının kurulması ve 1935 yılında adını eklenen fabrikalar ile Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş yapmıştır. Bu bilinç dâhilin de ATATÜRK 20 Aralık 1930’da fabrikayı ziyaret etmiştir. Fabrikayı büyük bir gururla ve zevkle gezen ulu önder ATATÜRK anı defterine şöyle yazmıştır “Alpullu Şeker Fabrikası’nı gezdim. Gördüğüm vaziyetten çok memnun kaldım. Müessesenin daha tevsii etmesini ve şimdiye kadar olduğundan fazla muvaffak olmasını dilerim.
10.04.2018
Ege'de Yunan İşgalleri ve 18 Türk adası nasıl verildi? Konulu Panel 11.04.2018 Çarşamba günü 19.00 da Recep yazıcıoğlu Kültür Salonunda Yapılacaktır. Konuşmacı olarak İYİ Parti Kurucu üyemiz, savaş muhabiri, gazeteci yazar Sn. Vedat Yenerer olacaktır. Katıılımlarınızdan memnuniyet duyarız. İYİ günler dilerim
09.04.2018
Sevgili Söke’li hemşerilerin; Son iki aydır belediye meclisinde yaşanan etik dışı ve gayri ahlaki siyasi gelişmeler, hem siyaseten, hem de Söke’nin bir ferdi ve sevdalısı olarak bizleri ziyadesi ile üzmüştür. Bir İlçede, Siyasi Parti başkanları düzeyinde yapılması gereken görüşmeler, CHP Belediye Başkanının ve İlçe Başkanlığının başka bir siyasi partiden meclis üyeleri ile bireysel görüşmeler ve şahsi pazarlıklara dayalı anlaşmalara varmaları, Söke siyasi tarihinde kara bir leke olarak yerini alacaktır.
05.04.2018
Sökeli hemşerilerimiz Ak Parti Söke ilçe teşkilatı olarak, 2014 yerel seçimlerinden bu yana geçen 4 senede Söke Belediyesi çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Maalesef bu 4 yıllık süreçte ne Söke Belediyesi ne de Büyükşehir Belediyesi Sökelilere vermiş oldukları vaatleri yerine getirememiştir. Diğer siyasi rakiplerine karşı el ele, kol kola, omuz omuza yapacakları projeleri anlatarak Sökeli hemşerilerimizden oy isteyenler; ne yazık ki oturdukları koltukların hakkını verememiş, kişisel çatışmalar ve polemiklerle Sökemizi hizmetten mahrum bırakmışlardır.
05.04.2018
1 Nisan 2018 günü yapmış olduğumuz İYİ Parti Kurultayimizin başta milletimize ve vatanımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Kurultaya katılımın 50-60 bin civarında olması ve özellikle de hiç bir beklenti olmadan sadece "mesele vatansa gerisi teferruattır" diyerek gelinmesi çok daha önemlidir. Kurultay günü ne tesadüftür ki Ankara metrosunda arıza oluşmuştur. Yollar ne tesadüftür ki belediye araçları ile kapatılmış bakıma alınmıştır. Peki sonuç? 50-bin 60 bin vatandaş. Sabahın 6’sinda kongre salonunu tıklım tıklım doldurmuş, yer kalmamış parklara sokaklara taşmıştır.
05.04.2018
Nisan ayı boyunca dünyanın gündeminde olacak otizm, doğuştan gelen ve genellikle yaşamın ilk üç yılında fark edilen karmaşık bir nöro - gelişimsel bozukluk. Otizmin belirtileri en erken yaşamın ilk 6. ayında fark edilebiliyor. Otizmin başlıca belirtileri arasında; başkalarıyla göz teması kurmamak, ismi söylendiğinde bakmamak, konuşmada gerilik, parmağıyla ile istediği şeyi gösterememek, akranlarının oynadığı oyunlara ilgi göstermemek, sallanmak, çırpınmak, parmak ucunda yürümek, dönen nesnelere karşı aşırı ilgi ve takıntılı davranışlar sayılabiliyor. Ailelerin çocuklarında aynı yaştaki diğer akranlarından farklı davranışlar ve belirtiler gözlemleniyorsa vakit kaybetmeden otizm konusunda uzman bir çocuk ergen psikiyatristine başvurmaları gerekiyor.
02.04.2018
 4  ...


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.71184.7307
Euro5.46295.4848
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 26° 14°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com