Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
BASIN BÜLTENİ İlçemizde gençliğimizi uyuşturucu batağına sürükleyen şahıslar ile mücadele ve Zehir Tacirlerini yakalamak amacıyla yapılan çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Bu mücadele kapsamında son bir hafta içerisinde yapılan operasyonlarda Uyuşturucu Kullanımı ve Ticareti ile ilgili 16 şahıs yakalanarak 14’ üne Uyuşturucu madde Kullanmak ve Bulundurmak suçundan, 2 şahsa da Uyuşturucu madde Ticareti Yapmak suçundan işlem yapılmıştır. Yapılan bu işlemlerde; - 5,13 Gram Metamfetamin (Kristal) uyuşturucu maddesi -5,25 Gram Skank uyuşturucu maddesi -16 Gram esrar maddesi -1 adet hassas Terazi ele geçirilmiştir. Uyuşturucu Madde Ticareti yaptığı tespit edilen M.Ç. ve M.T. isimli şahıslar çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir. Söke İlçemizde gençlerin uyuşturucu batağına sürüklenmesini önlemek amacıyla Uyuşturucuyla etkin ve kararlı mücadelemiz devam edecek, zehir tacirlerine göz açtırılmayacaktır. Kamuoyuna önemle duyurulur. SÖKE KAYMAKAMLIĞI
14.08.2018
BASIN BÜLTENİ İlçemizde; terör örgütlerinin de en önemli fınans kaynakları arasında yer alan, toplum sağlığını tehdit eden ve devletimizin önemli ölçüde vergi kaybı yaşamasına neden olan sigara ve alkollü içki kaçakçılığının engellenmesi amacıyla, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği olarak çalışmalarımız azim ve kararlılıkla devam etmektedir. Bu mücadele kapsamında son bir hafta içerisinde yapılan operasyonlarda ve oluşturulan komisyonca yapılan denetlemeler neticesinde Kaçak Alkollü içki satışı ve nakli yapan iki şahsa 5607 Sayılı Kaçakçılıkla Mücadele Kanununa Muhalefet suçundan işlem yapılmıştır.
14.08.2018
14 Ağustos 2001'de kurulan Adalet ve Kalkınma Partimiz, 17 yıllık siyasi bir hareketten öte aynı zamanda bin yıllık çok kudretli bir medeniyetin yeniden ayağa kaldırılması için mücadele veren kutsal bir davanın da temsilcisidir. Partimiz ve mensuplarımız, içerisinde yaşadığımız coğrafyamızda binlerce yıldır verilen büyük mücadelenin bugünkü temsilcileridir. 15 Temmuz'da bir kez daha görülmüştür ki AK Parti'yi var eden ve yaşatan büyük ruh, Alparslan'ın Malazgirt'e gelişinden Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'un fethine, Çanakkale'de ki ortaya konulan eşsiz savunmadan, İstiklal Harbi'ne ve 2023, 2053, 2071 hedeflerine giden kararlılık ve azimdir. Bu dava bayrağı her daim göklerde en yukarılarda dalgalandırma mücadelesidir. Bu vesileyle partimizin kuruluşunun 17. Yıldönümünü kutluyor, bu kutsal davaya emeği geçen her bir mensubumuza şükranlarımı sunuyor, aramızdan ayrılarak ebediyete intikal eden tüm dava arkadaşlarımızı da rahmet ve minnetle anıyorum. Mustafa Savaş
14.08.2018
SÖKE BELEDİYESİ’NİN ATATÜRK MAHALLESİ’NDE YOL YENİLEME HAMLESİ DEVAM EDİYOR Söke’nin Atatürk Mahallesi’nde yol yenileme hamlesi devam ediyor. Söke Belediyesi’nin tüm Söke genelinde eş zamanlı yapılan çalışmalarla devam ettiği yol yenileme hamlesinden Atatürk Mahallesi de hak ettiği hizmeti alıyor. “ATATÜRK MAHALLESİ’NDE 50 BİN M2 YOL YENİLENDİ” 2016 yılında 40 Bin metrekare yol yenileme çalışması yapılan Atatürk Mahallesi’nde 2017 yılında 2 Bin 700 metrekare yol yenilemesi yapılırken; 2018 yılının ilk 7 ayında 7 Bin 300 metrekare yol yenilemesi yapıldı.
07.08.2018
Harita Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şubesi ve Söke Temsilciliği’nden, Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a ziyaret. Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ı ziyaret eden heyette; Harita Kadastro Mühendisleri Odası İzmir Şubesi Başkanı Özhan Kaynarca, ikinci şube başkanı Ömer Güney, şube saymanı Erdem Deniz, Oda Söke temsilcisi Fatih Bozkaya bulundu. Ziyarette gündemde olan imar barışı başta olmak üzere şube temsilcileri mesleki sorun ve taleplerini de dile getirdi. Başkan Toyran Harita Kadastro Mühendisleri Odası’nın ziyaretinden dolayı memnuniyetini dile getirerek, çalışmalarında başarılar diledi. (LT-)
07.08.2018
Söke Belediyesinin geleneksel hale getirdiği açık hava sinema günleri başladı. Sinema günlerinin ilk gününde başrolünü Şener Şen’in oynadığı ‘Yol Ayrımı’ adlı filmin gösterimi yapıldı. Sökeli sinemaseverlerin yoğun ilgisi dikkat çekti. Sinema Günlerinin ilk akşamında filmi yaklaşık 700 kişi birlikte izledi. Söke Belediyesinin açık hava sinema günlerinde bir kez daha nostalji yaşatılıyor. Bu yıl Söke Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen alışveriş merkezi Latmos Çarşı’da gerçekleştirilen sinema günlerinde bu sezon vizyonda öne çıkan filmler sinemaseverlerle paylaşılıyor. Ücretsiz olarak yapılan film gösterimlerinde katılımcılar sıcak yaz akşamlarında açık havada sinema keyfi yaşıyor. Filmi izleyenler arasında Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Karakaş da yer alırken; bu yıl sinema günlerinde üç filmin gösterimi yapılacak. Etkinlik kapsamında 8 Ağustos Çarşamba akşamı “Ayla”, 10 Ağustos Cuma akşamı ise “Mutluluk Zamanı” adlı film gösterimde olacak. (LT-)
07.08.2018
Bir Kez Daha Uyarıyorum! Cumhuriyet Halk Partisi, yaşanan gelişmelerden sonra Kurultay için bir gün bile beklememelidir. Çünkü, kurultayın toplanması kararı artık delegelerin sayısının yeterli olup olmadığı aşamasını çoktan geçmiştir. Sayısal yeterlilik ve siyasal istek, delegelerimizde ve üyelerimizde fazlasıyla mevcuttur.
06.08.2018
Aydın’ın Didim ilçesinde yaşayan Suriye asıllı bir ailenin doğuştan %81 engelli olan kızları 14 yaşındaki Emine Mahmut’a AK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz sahip çıktı. Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesinde hayırseverlerin yardımlarıyla 4 saat süren zor bir ameliyat geçiren Emine’nin doktoru, operasyon sonrasında, Söke’de hizmet veren Egemed Hastanesinde fizik tedavi uygulanır ise sağlığına kavuşup yeniden yürüyebilir bilgisini paylaşması üzerine Emine’nin yürüyebilmesi için yeniden umutlar yeşerdi.
02.08.2018
Yenikent Mahallesi’nde Zeytin Dalı Parkı Son Aşamada Söke Belediyesi tarafından Yenikent Mahallesi Sağlık Ocağı ve caminin arkasında bulunan atıl alan parka dönüşüyor. Park yanında bulunan dere kenarının düzenlemesini de içeriyor. Zeytin Dalı adı verilen parkın yapım çalışmaları son aşamaya geldi. Söke Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan çalışmada 2 Bin 828 metrekare park alanı, yaklaşık 4 Bin metrekare dere kenarı düzenlemesini içeriyor. Park içinde spor alanı, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolu, oturma grupları yer alacak. Aydınlatması ile de dikkat çeken Zeytin Dalı Parkı’nda işletmeciliği LİMA tarafından yapılacak bir de kafe yer alacak.
02.08.2018
Söke’de yaklaşan kurban bayramı öncesinde hazırlıklar başladı. Kurbanlık satışlarının yapılacağı alan Söke Belediyesi ekiplerince temizlendi. Söke Belediyesi de Kurban Bayramı için hayvan pazarında temizliğe başladı. İlk olarak Söke Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nce hayvan pazarında pire, kene ve bit olasılıklarına karşın ilaçlama yapıldı. Daha sonra ilaçlamanın ardından hayvan pazarı alanında Söke Belediyesi’nin Kadın İşçilerinden oluşan temizlik ekibi de pazarda hayvan satış alanlarının ot biçme işlemleri ile hayvan kesim alanlarının temizliğini yaptı. Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, “Kurban bayramına kısa bir süre kaldı. Kurbanlık hayvan satışı yapılacak olan hayvan pazarını temizleyerek, kullanıma hazır hale getirdik. Belediye olarak bu kurban bayramında da üzerimize düşen tüm görevleri yapmak üzere hazırız” dedi. (LT-)
31.07.2018
... 31 ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.92525.9489
Euro6.56776.5940
Hava Durumu

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com