Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Vatandaşlarımızca kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan başvurulara ilişkin iş ve işlemlerin hızlı ve etkin bir şekilde sonuçlandırılmasını temin etmek amacıyla İçişleri Bakanlığı tarafından ‘Açık Kapı Milletin Kapısı’ adı ile oluşturulan uygulama Kaymakamlığımızda da faaliyete geçti. Sunulan hizmetlerde vatandaş memnuniyetini arttırmak, talep ve beklentilerini analiz ve raporlamalarının yapılarak oluşturulacak yeni yönetim politikalarına ve hizmet sunum tekniklerine esas olmak üzere anlamlı veriler haline getirilmesini sağlamak, vatandaşlarımızın sorunlarını değerlendirmek Açık Kapı Projesinin önemli amaçlarındandır. Kamu kurum ve kuruluşlarının temel amacı; güler yüz, iyi niyet ve insancıl yaklaşımlarla vatandaşların sorunlarının çözümünde onlara yardımcı olmak, onların mutlu, rahat ve sorunsuz bir hayat yaşamaları için içine düştükleri sıkıntı ve açmazları ortadan kaldırmak amacıyla işbirliği içinde çalışmaktır.
26.02.2018
Son zamanlarda art niyetli kişiler tarafından İlçemiz Kaymakamı Sayın Tahsin KURTBEYOĞLU’ nun ismini kullanılarak; iş adamlarımız ve hayırsever vatandaşlarımızın ev, iş veya cep telefonlarından arandıkları, çeşitli bahanelerle Kaymakamlığımız adına bağış ve yardım kampanyası adı altında para talebinde bulunarak dolandırıcılığa teşebbüs ettikleri tespit edilmiştir. Kaymakamlığımızın veya herhangi bir kamu kurumumuzun vatandaşlarımız, işadamlarımız ve esnaflarımızdan; telefon veya diğer iletişim yollarıyla herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi veya yöntemi bulunmamaktadır.
26.02.2018
Turizm sektörün önde gelen temsilcilerini bir araya getiren Ege Bölgesi Ağırlama Konaklama Teknolojileri ve Ev Dışı Tüketim Fuarı Kuşadası’nda gerçekleşiyor. Ege’nin turizm kentlerinin de katılımcı olduğu Kıyı Ege Turizm Fuarı’nda Söke Belediyesi de yerini aldı. “TARİH VE DOĞANIN, YILANBALIĞI’NIN KENTİ SÖKE” Fuarda açılan stantta Priene, Myus, Kemalpaşa Evleri, Tarihi Doğanbey Köyü, tarih öncesi kaya resimleri gibi doğal ve kültürel güzelliklerin yanında, yılanbalığı, çam balı, tatlımaya ekmeği gibi yerel ürünler tanıtılıyor.
22.02.2018
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Söke İlçe Emniyet Müdürlüğünce son 15 günde yapılan operasyonlarda; İdaremiz Çeltikçi Mahallesi başta olmak üzere, Cumhuriyet Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve Konak Mahallelerinde meydana gelen iki adet motosiklet hırsızlığı, işyeri ve ikametlerde meydana gelen hırsızlık olaylarının şüphelisi olan toplam 9 kişi yakalanarak adli mercilere şevki sağlanmış, bu şahıslardan 3 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.
21.02.2018
Ak Parti Aydın Milletvekili Abdurrahman Öz, son günlerde kamuoyunda sıkça gündeme gelen Söke’ye yatırım yapılmıyor iddialarına cevap verdi. Sosyal medya hesabında Aydın ve ilçelerinde Ak Parti İktidarınca yapılan yatırımları paylaştı. Bu paylaşımlar arasında 2017-2018 yıllarında Söke’ ye yapılan yatırımlara dair veriler de yer aldı..
20.02.2018
Söke Belediyesi, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenen “Kentsel Tasarım Rehberleri” konulu seminere katıldı. Yerel yönetimlerin kentsel tasarım konusunda bilgi ve deneyimlerini bir araya getiren Bakanlık, ‘Kentsel Tasarım Rehberi Hazırlama El Kitabı’ hazırladı. Söke Belediyesi de kentsel tasarım deneyimini Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile paylaşan, belediyelerden biri oldu. Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımıyla gerçekleşen Kentsel Tasarım Semineri, Ankara da yapılırken; seminere Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ve Belediye Başkan Yardımcısı Mine Aşçı da katıldı.
19.02.2018
T.C AYDIN VALİLİĞİ İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ BASIN DUYURUSU...... AYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI SÖKE İLÇE JANDARMA KOMUTANLIĞI 21’NCİ JANDARMA TRAFİK TİM KOMUTANLIĞINCA 15 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE “TRAFİĞE ALKOLLÜ ÇIKMA HAYATLARI RİSKE ATMA” PROJESİ KAPSAMIDA ALKOL SİMÜLASYON GÖZLÜĞÜNÜN EĞİTİM FAALİYETİ İLE SÖKE İLÇESİ BAĞARASI MAHALLESİNDE TANITIMI YAPILMIŞTIR.
15.02.2018
18 YAŞ ALTI ÇOCUK VE GENÇLERİMİZİ KORUNMASINA YÖNELİK DERS SAATLERİ İÇERİSİNDE İNTERNET VE ELEKTRONİK OYUN SALONLARINA GİRMELERİNİN ÖNLENMESİ, ÇAKMAK VE ÇAKMAK GAZI SATIŞININ YASAKLANMASINA DAİR KARAR
08.02.2018
TSE, Şehiriçi Yollar - Yaya Kaldırımı Koruyucu Engelleri - Tasarım Kuralları el kitabında ideal kaldırım ölçütlerini açıkladı. İş bölgelerinde, yaya kaldırımı genişliğinin en az 5 metre, bordür taşının ise 0.70-1 metre boyunda ve 0.15-0.20 metre genişliğinde olmasını öngören yeni standart, kaldırım yüzeyinde ise ayakların takılacağı çıkıntılar ve topukların girebileceği delikli yüzeyler bulunmamasını şart koşuyor. TSE tarafından yayınlanan “Şehiriçi Yollar - Yaya Kaldırımı Koruyucu Engelleri - Tasarım Kuralları” el kitabına göre, ideal kaldırımlarda aranacak nitelikler şöyle: “-Kısmen hemzemin kesişmeli, yarı erişme kontrollü çevre yollarında, yaya kaldırımı genişliği en az 1.50 metre olmalı. -Yaya kaldırımı yapılması gerekli olmayan hallerde 0.75-2 metre genişliğinde banket yapılmalı.
08.02.2018
04/02/2018 günü Söke Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğine bağılı iki ekibin idaremiz Savuca Mahallesinde devriye görevlerini ifa ettikleri esnasında; Savuca Mahallesi Ayhan Sokak üzerinde bulunan Savuca İlköğretim okulunun arka tarafında durumundan şüphelenilen 07 DBE 75 plaka sayılı araçta MA, AA ve YA isimli şahıslar yakalanmışlardır. Yapılan çalışmalarda araçta bulunan şahıslardan 2 adet ruhsatsız silah , 11 adet dolu tabanca fişeği ve bir miktar uyuşturucu metamfetamin maddesi ele geçirilmiş, devam eden çalışmalarda şahıslardan MA. isimli şüphelinin yapılan ikamet aramasında ise 61 adet dolu tabanca fişeği 2 adet ruhsatsız yivsiz av tüfeği ve bu tüfeklere ait 70 adet kartuş ele geçirilmiştir. M.A, A.A ve Y.A isimli şahıslara Uyuşturucu Madde Bulundurmak ve Kullanmak suçundan, ayrıca M.A. isimli şahsa 6136 SKM suçundan soruşturma açılmıştır. Kamuoyuna önemle duyurulur. SÖKE KAYMAKAMLIĞI
07.02.2018
... 33 ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.70855.7314
Euro6.31106.3363
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com