Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
1 Nisan 2018 günü yapmış olduğumuz İYİ Parti Kurultayimizin başta milletimize ve vatanımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. Kurultaya katılımın 50-60 bin civarında olması ve özellikle de hiç bir beklenti olmadan sadece "mesele vatansa gerisi teferruattır" diyerek gelinmesi çok daha önemlidir. Kurultay günü ne tesadüftür ki Ankara metrosunda arıza oluşmuştur. Yollar ne tesadüftür ki belediye araçları ile kapatılmış bakıma alınmıştır. Peki sonuç? 50-bin 60 bin vatandaş. Sabahın 6’sinda kongre salonunu tıklım tıklım doldurmuş, yer kalmamış parklara sokaklara taşmıştır.
05.04.2018
Nisan ayı boyunca dünyanın gündeminde olacak otizm, doğuştan gelen ve genellikle yaşamın ilk üç yılında fark edilen karmaşık bir nöro - gelişimsel bozukluk. Otizmin belirtileri en erken yaşamın ilk 6. ayında fark edilebiliyor. Otizmin başlıca belirtileri arasında; başkalarıyla göz teması kurmamak, ismi söylendiğinde bakmamak, konuşmada gerilik, parmağıyla ile istediği şeyi gösterememek, akranlarının oynadığı oyunlara ilgi göstermemek, sallanmak, çırpınmak, parmak ucunda yürümek, dönen nesnelere karşı aşırı ilgi ve takıntılı davranışlar sayılabiliyor. Ailelerin çocuklarında aynı yaştaki diğer akranlarından farklı davranışlar ve belirtiler gözlemleniyorsa vakit kaybetmeden otizm konusunda uzman bir çocuk ergen psikiyatristine başvurmaları gerekiyor.
02.04.2018
Söke’nin Atatürk Mahallesi’nde bulunan ve Cumartesi günleri kurulan pazaryeri yeniden düzenleniyor. Mevcut haliyle yıllardır bakımsızlığı ve yapısıyla yıllardır şikayet noktası olan pazaryeri alanı, Söke Belediyesi tarafından yeniden düzenlenecek. Pazaryeri alanında bulunan çatı örtüsü ile beton pazaryeri tezgahlarının yıkımı yapıldı. Söke Belediyesi tarafından yapılacak yeni düzenlemede toplam Bin 750 metrekare kapalı alan yaratılacak, zemin betonu atılarak modern bir hale getirilecek.
01.04.2018
Aydın İl Emniyet Müdürlüğümüz, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda; 08/03/2018 tarihinde Değirmendere Mahallesi Kuşadası adresindeki ikamette ve 19/03/2018 tarihinde 14 Mayıs Mahallesi Selçuk adresindeki ikamette meydana gelen hırsızlıkolayları ile ilgili şüpheli şahısların kullanmış oldukları araç tespitedilmiş, şahısların Kuştur uygulama noktasında dur ikazına uymaması üzerine yapılantakip sonrası araç Kuşadası Aydın Bulvarı üzerinde durdurulmuş; H.Ç., M.S., M.K. isimli şahıslaryakalanmıştır.
28.03.2018
Söke Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencilerinden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a ziyaret. Okul Müdürü Bekir Özmen, öğretmenler ve öğrenciler Başkan Toyran’ı makamında ziyaret ederek, öğrenciler tarafından yapılan el emeği ürün hediye edildi. Söke Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Özmen okullarına katkılarından dolayı Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkür etti. Eğitim ve eğitimcilerin her zaman yanlarında olduklarını belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, özellikle özel çocukların eğitim gördükleri merkezlerin ilçedeki başarılı çalışmalarından dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti. Başkan Toyran öğretmen ve öğrencilere ziyaretlerinden ve takdim ettikleri hediyelerinden dolayı teşekkür etti. (LT-)
21.03.2018
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçluyla mücadelemiz kararlı bir şekilde devam etmekte olup, bu kapsamda 2018 yılı Mart ayı içerisinde yapılan faaliyetlere ilişkin kısa bilgilere aşağıda yer verilmiştir. 01.03.2018 günü idaremiz Yenicami Mahallesinde bulunan 2 ayrı ikamette gerçekleştirilen hırsızlık olayının 3 şüphelisi, saklanmış oldukları ikamet eklentisinde yakalanarak adli mercilere sevk edilmiş, şahıslar tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir.
21.03.2018
Söke Belediyesi tarafından Yenikent Mahallesi Sağlık Ocağı ve caminin arkasında bulunan atıl alan parka dönüşüyor. Park yanında bulunan dere kenarının düzenlemesini de içeriyor. Yeni parkın adı Söke Belediye Meclisi tarafından alınan kararla ‘Zeytin Dalı Parkı’ olarak belirlendi. Zeytin Dalı Parkı’nın yapım çalışmaları Söke Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülüyor.
21.03.2018
Söke’de Kemalpaşa Mahallesi’ndeki tarihi Rum evleri küllerinden doğmaya devam ediyor. Söke Belediyesi’nin restorasyon ekibi şimdide ‘misafirhane’ olarak işlevlendirilen Dr. Baki Öktem Evi’ni yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Kemalpaşa Mahallesi’nin tarihi sokakları restore edilen evleri ile film platolarını aratmıyor . Tarihi Kemalpaşa Mahallesi’nin en gösterişli yapılarından biri olan, 1890’lı yıllarda inşa edildiği bilinen yapı dış görünümündeki detaylarla adeta büyülüyor. Demokrat Parti’nin Aydın Milletvekillerinden Dr. Baki Öktem ve ailesinin yaşadığı belirtilen tarihi ev, yeniden ayağa kaldırılıyor.
20.03.2018
İlk ziyareti Söke İlçesi Serçin Mahallesine gerçekleştiren Vali Köşger, mahalle kahvehanesinde vatandaşlarla çay içip sohbet etti. Daha sonra Serçin Prizi ve Balıkçı İskelesinde incelemelerde bulundu. Buradan Didim İlçesine geçerekAkyeniköy Mahallesindeki Su Ürünleri Kuluçkahanesinde incelemelerde bulunup, yetkililerden bilgi aldı. Ardından Büyük Menderes Nehri üzerinde bulunan Şişme Savak mahallinde incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Karakol Tepeye geçen Vali Köşger, burada incelemelerde bulunarak, Dalyanlar, Organize Su Ürünleri Bölgesi ve Denizel Su Ürünleri üretim alanında yetkililerden bilgi aldı. Son olarak Uğurlu Balık İşleme Tesisi ve Taşburun Balıkçı Barınağında incelemelerde bulunduktan sonra ziyaretini tamamladı.
15.03.2018
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Söke İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan operasyonlarda, 06-07/03/2018 günü idaremiz Yenikent mahallesi Güvenalgaz benzin istasyonu içerisinde bulunan müşteri/ziyaretçi bekleme kısmından televizyon çalınması olayı ile ilgili yapılan araştırmalarda; Olaya karıştıkları tespit edilen şüpheliler A.G. - G.Ç.D. ve H. Y. yakalanmış , şüphelilerin çaldığı televizyon temin edilerek müştekisine teslim edilmiş, adli mercilere sevk edilen şüphelilerden A.G. tutuklanarak ceza evine teslim edilmiş, diğer şüpheliler serbest kalmışlardır. Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçluyla mücadelemiz kararlı bir şekilde devam edecektir. Kamuoyuna önemle duyurulur. SÖKE KAYMAKAMLIĞI
12.03.2018
... 36 ...
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.76855.7917
Euro6.44586.4716
Hava Durumu

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com