Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

Söke’nin Atatürk Mahallesi’nde bulunan ve Cumartesi günleri kurulan pazaryeri yeniden düzenleniyor. Mevcut haliyle yıllardır bakımsızlığı ve yapısıyla yıllardır şikayet noktası olan pazaryeri alanı, Söke Belediyesi tarafından yeniden düzenlenecek. Pazaryeri alanında bulunan çatı örtüsü ile beton pazaryeri tezgahlarının yıkımı yapıldı. Söke Belediyesi tarafından yapılacak yeni düzenlemede toplam Bin 750 metrekare kapalı alan yaratılacak, zemin betonu atılarak modern bir hale getirilecek.
01.04.2018
Aydın İl Emniyet Müdürlüğümüz, Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince yapılan çalışmalarda; 08/03/2018 tarihinde Değirmendere Mahallesi Kuşadası adresindeki ikamette ve 19/03/2018 tarihinde 14 Mayıs Mahallesi Selçuk adresindeki ikamette meydana gelen hırsızlıkolayları ile ilgili şüpheli şahısların kullanmış oldukları araç tespitedilmiş, şahısların Kuştur uygulama noktasında dur ikazına uymaması üzerine yapılantakip sonrası araç Kuşadası Aydın Bulvarı üzerinde durdurulmuş; H.Ç., M.S., M.K. isimli şahıslaryakalanmıştır.
28.03.2018
Söke Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi öğretmen ve öğrencilerinden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a ziyaret. Okul Müdürü Bekir Özmen, öğretmenler ve öğrenciler Başkan Toyran’ı makamında ziyaret ederek, öğrenciler tarafından yapılan el emeği ürün hediye edildi. Söke Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Bekir Özmen okullarına katkılarından dolayı Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’a teşekkür etti. Eğitim ve eğitimcilerin her zaman yanlarında olduklarını belirten Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, özellikle özel çocukların eğitim gördükleri merkezlerin ilçedeki başarılı çalışmalarından dolayı mutluluk duyduklarını ifade etti. Başkan Toyran öğretmen ve öğrencilere ziyaretlerinden ve takdim ettikleri hediyelerinden dolayı teşekkür etti. (LT-)
21.03.2018
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçluyla mücadelemiz kararlı bir şekilde devam etmekte olup, bu kapsamda 2018 yılı Mart ayı içerisinde yapılan faaliyetlere ilişkin kısa bilgilere aşağıda yer verilmiştir. 01.03.2018 günü idaremiz Yenicami Mahallesinde bulunan 2 ayrı ikamette gerçekleştirilen hırsızlık olayının 3 şüphelisi, saklanmış oldukları ikamet eklentisinde yakalanarak adli mercilere sevk edilmiş, şahıslar tutuklanarak cezaevine teslim edilmişlerdir.
21.03.2018
Söke Belediyesi tarafından Yenikent Mahallesi Sağlık Ocağı ve caminin arkasında bulunan atıl alan parka dönüşüyor. Park yanında bulunan dere kenarının düzenlemesini de içeriyor. Yeni parkın adı Söke Belediye Meclisi tarafından alınan kararla ‘Zeytin Dalı Parkı’ olarak belirlendi. Zeytin Dalı Parkı’nın yapım çalışmaları Söke Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülüyor.
21.03.2018
Söke’de Kemalpaşa Mahallesi’ndeki tarihi Rum evleri küllerinden doğmaya devam ediyor. Söke Belediyesi’nin restorasyon ekibi şimdide ‘misafirhane’ olarak işlevlendirilen Dr. Baki Öktem Evi’ni yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Kemalpaşa Mahallesi’nin tarihi sokakları restore edilen evleri ile film platolarını aratmıyor . Tarihi Kemalpaşa Mahallesi’nin en gösterişli yapılarından biri olan, 1890’lı yıllarda inşa edildiği bilinen yapı dış görünümündeki detaylarla adeta büyülüyor. Demokrat Parti’nin Aydın Milletvekillerinden Dr. Baki Öktem ve ailesinin yaşadığı belirtilen tarihi ev, yeniden ayağa kaldırılıyor.
20.03.2018
İlk ziyareti Söke İlçesi Serçin Mahallesine gerçekleştiren Vali Köşger, mahalle kahvehanesinde vatandaşlarla çay içip sohbet etti. Daha sonra Serçin Prizi ve Balıkçı İskelesinde incelemelerde bulundu. Buradan Didim İlçesine geçerekAkyeniköy Mahallesindeki Su Ürünleri Kuluçkahanesinde incelemelerde bulunup, yetkililerden bilgi aldı. Ardından Büyük Menderes Nehri üzerinde bulunan Şişme Savak mahallinde incelemelerde bulundu ve yetkililerden bilgi aldı. Daha sonra Karakol Tepeye geçen Vali Köşger, burada incelemelerde bulunarak, Dalyanlar, Organize Su Ürünleri Bölgesi ve Denizel Su Ürünleri üretim alanında yetkililerden bilgi aldı. Son olarak Uğurlu Balık İşleme Tesisi ve Taşburun Balıkçı Barınağında incelemelerde bulunduktan sonra ziyaretini tamamladı.
15.03.2018
Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Söke İlçe Emniyet Müdürlüğünce yapılan operasyonlarda, 06-07/03/2018 günü idaremiz Yenikent mahallesi Güvenalgaz benzin istasyonu içerisinde bulunan müşteri/ziyaretçi bekleme kısmından televizyon çalınması olayı ile ilgili yapılan araştırmalarda; Olaya karıştıkları tespit edilen şüpheliler A.G. - G.Ç.D. ve H. Y. yakalanmış , şüphelilerin çaldığı televizyon temin edilerek müştekisine teslim edilmiş, adli mercilere sevk edilen şüphelilerden A.G. tutuklanarak ceza evine teslim edilmiş, diğer şüpheliler serbest kalmışlardır. Söke İlçe Emniyet Müdürlüğü olarak suç ve suçluyla mücadelemiz kararlı bir şekilde devam edecektir. Kamuoyuna önemle duyurulur. SÖKE KAYMAKAMLIĞI
12.03.2018
T.C AYDIN VALİLİĞİ İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ Resmi Kamu Kurum ve Kuruluşlarının yapacağı resmi toplantı, tören, şenlik, karşılama, stand açma, uğurlama gibi etkinlikler ile nişan, düğün ve cenaze törenleri, asker uğurlama vb. etkinlikler hariç olmak üzere; Aydın İl genelinde park, bahçe, cadde ve umuma açık alanlarda, 10 Mart 2018 tarihinden itibaren 30 gün süre ile, basın açıklaması, stant açma, açlık grevi, oturma eylemi, anma toplantısı, bildiri dağıtma konser ve bu gibi toplu etkinlikler; 5442 sayılı İl İdaresi Kanunu'nun 11/C maddesine göre ilimiz sınırları içerisinde huzur ve güvenliğin, kişi dokunulmazlığının, tasarrufa müteallik emniyet kamu esenliğinin sağlanması amacıyla, 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 17. maddesi ve 2935 Sayılı Olağanüstü Hal Kanunu'nun 11/m maddesi hükümleri doğrultusunda yasaklanmıştır.
09.03.2018
Basın Açıklaması.... İlimizin en büyük zenginliklerinden olan Jeotermal kaynakların kullanımı ile ilgili olarak bazı basın organlarında gerçek dışı haber ve yazılara yer verilmesi üzerine Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi için aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür. Yenilenebilir ve Çevre dostu kaynaklardan birisi olan Jeotermalden, Dünyada ABD, İtalya, Meksika, Filipinler, Endonezya, İzlanda, Yeni Zelanda gibi pek çok ülkede elektrik üretimi gerçekleştirilmektedir.Bu ülkelerin enerji üretiminde Jeotermal enerji, ağırlıklı yer tutmaktadır. Ülkemizde de enerji açığının kapatılması, petrol ve doğalgaza olan bağımlılığın azaltılması ve döviz kaybının önlenmesi için yenilenebilir kaynaklardan enerji üretimineyönelinmişve dolayısıyla Jeotermalden enerji üretimi önem kazanmıştır.
09.03.2018
 5  ...


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.71184.7307
Euro5.46295.4848
Hava Durumu
Anlık
Yarın
23° 26° 14°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com