Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Söke Belediye Meclisi'nin Ekim ayı olağan toplantısının ikinci oturumu yapılırken, toplantıda Söke Belediyesinin 2021 mali yılı tahmini gider bütçesi 135 milyon, gelir bütçesi ise 135 milyon TL olarak belirlendi. Gerçekleşen toplantıya meclis üyeleri Süleyman Yörük, Şabettin Kara, Faik Polat, Neslihan Koyuncuoğlu, İsmail Öz mazeretleri nedeniyle katılmadı. İlk oturumda plan bütçe komisyonuna havale edilen 2021 mali yılı gelir gider bütçesi ile ilgili maddelerin ağırlıklı olarak yer aldığı meclis toplantısında, gündemdeki maddeler görüşülerek karara bağlandı. Yapılan görüşmelerde 2021 yılı performans programı ve bütçe kararnamesi oy birliği ile kabul edildi. Söke Belediye Meclisi, Söke Belediyesi'nin 2021 mali yılı gider tahmini bütçesi 135 milyon TL, 2021 mali yılı gelir tahmini bütçesi ise 135 milyon TL olarak oy birliği ile kabul edildi.
09.10.2020
Söke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çöp, atık toplama ve geri dönüşüm hizmetlerini büyük bir titizlikle sürdürüyor. Cam, atık pil ve atık yağ toplamada yıllardır örnek çalışmalar ortaya koyan Söke Belediyesi, şimdi de ömrünü yitirmiş araç lastiklerinin toplanması çalışmalarını başlattı. “5 Ton Cam Atık” Periyodik aralıklarla kentin çeşitli yerlerinde bulunan cam atık kumbaraları boşaltılıyor. Son yapılan çalışmada 5 ton cam atık toplandığı belirtildi. Diğer taraftan ev ve işyerlerinden atık yağların toplanması da devam ediyor.
08.10.2020
“PAMUK PRİMLERİ NE ZAMAN AÇIKLANACAK?” CHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül, Aydın’da gerçekleştirdikleri ziyaretlerin ardından pamuk üreticilerinin sorunlarını Meclis’e taşıdı. Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin yanıtlaması istemiyle soru önergesi veren CHP’li vekiller önergede şunlara değindi: “Aydın ili pamuk üretiminde Türkiye’nin sayılı illerinden biridir. Girdi maliyetlerinin yüksek olması, yanlış tarım politikaları ve desteklerin yetersiz olması nedeniyle üretici pamuk ekimin uzaklaşmaktadır.
07.10.2020
Türkiye’ye 2019 yılında 60 milyar doların üzerinde katma değer üreten tekstil ve konfeksiyon sektörlerinin ana hammaddesi pamuk ile ilgili izlenen politikalardan sektör paydaşları mutlu değil. Kadim bir pamuk coğrafyası olan Anadolu topraklarında, 2019 yılında Türk tekstil ve konfeksiyon sektörlerinin ihtiyaç duyduğu 1,6 milyon ton pamuğun yüzde 43 üretilebilirken, 1 milyar 571 milyon dolarlık pamuk ithalatına gidildi.
07.10.2020
Söke’ye bağlı Sazlı Mahallesi’ne yeni bir park ve yeşil alan kazandırılıyor. Söke Belediyesi Park ve Bahçe İşleri Müdürlüğü tarafından yapımı başlatılan park ve yeşil alan 2 Bin 74 metrekarelik araziye yapılıyor. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in talimatıyla başlatılan Sazlı’nın yeni parkı ile ilgili yapım çalışmalarının herhangi bir aksilik olmazsa en geç iki aylık sürede tamamlanacağı ifade ediliyor. Planlaması yapılan parkın saha uygulaması başlatılırken; bordür çalışmaları başlatıldı. Çocuk oyun alanı, oturma grupları ve bol miktarda yeşil alanın bırakılacağı alanda; çevrede yaşayan başta çocuklar olmak üzere halk çok mutlu. Ekiplerin çalışmalarını en yakından takip eden bölgede yaşayan çocuklar olurken; yapımı başlatılan park ile ilgili heyecanlarını saklayamıyorlar. Çocuklar Başkan Tuncel’e teşekkür ediyorlar. (LT-)
06.10.2020
Schönebeck heyeti büyük yangın yaşayan Söke’ye ‘geçmiş olsun’ dedi Söke’nin 1996 yılından bu yana kardeş şehri olan Almanya’nın Schönebeck Elbe kentinden Belediye Meclis Üyesi Markus Baudisch ve kardeş şehir kuruluş üyelerinden Mehmet Tefikov Söke’ye geldi. Türkiye’ye gezi amaçlı gelmeye karar veren Baudisch ve Tefikov, yola çıkmadan birkaç gün önce Söke’nin büyük yangın felaketi yaşadığını öğrenince harekete geçti. Kardeş Şehir Derneği olarak topladıkları bağışı da Söke’ye getirirlerken; bu bağışı Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e teslim ettiler.
06.10.2020
 5  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER