Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Aydın Milletvekili AK Parti MKYK Üyesi Metin Yavuz Basın açıklaması yaptı..Tüm canlılar için yaşamsal bir öneme sahip olan çevreyi korumak, sürdürülebilir kalkınmayı geçekleştirmek ve insanlığı çevre konusunda politikalar geliştirmeye sevk etmek amacıyla, 5 Haziran tarihi her yıl Dünya Çevre Günü olarak kutlanmaktadır. İsveç'in başkenti Stockholm'de Birleşmiş Milletler tarafından 133 ülkenin katılımı ile düzenlenen konferansta ilan edilen Dünya Çevre Günü; tüm Dünyada çevre korumacılığının yaygınlaştırılması, çevresel kalitenin iyileştirilmesi ve bilinçli bir katılımın sağlanması amacıyla evrensel bir bilinçlendirme günü olarak değerlendirilmektedir.
05.06.2020
CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, Covid-19 salgını sürecinde kontak kapatmak zorunda olan toplu ulaşım esnafının sorunlarını Meclis gündemine taşıdı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun yanıtlaması istemiyle soru önergesi veren Bülbül, ‘Toplu taşıma araçları 3 aylık bir süre boyunca ruhsatlarında belirtilen yolcu taşıma kapasitesinin yarısı oranında yolcu taşımak zorunda kalmışlardır. Yolcu sayısındaki düşüş kazançlarının da doğrudan düşürmesine neden olmasına rağmen, akaryakıt, lastik, akü, periyodik bakım, trafik sigortası, araç muayene ücreti ve trafik cezası ücretleri de günden güne artış göstermektedir’’ dedi.
05.06.2020
‘’SÖKE OSB Alanı Genişleme Talebi Onaylandı.’’ Söke şehir merkezine 3 kilometre uzaklıkta olan Söke OSB, şuanda toplam 1.187.509.40 metre kare sanayi parsel alanına sahip olup, 14 firma faaliyetlerine, 10 firma faaliyet alanlarına ait inşaat çalışmalarına 1 firma da şuan proje hazırlığı içerisindedir. Yeni yatırımcılara, Söke OSB'de yer verebilmek için mevcut alan arazisi yeterli olmadığı için genişleme alanına ihtiyaç duyulmaktaydı. Bu nedenle Sazlı Mahallemiz sınırları içerisinde yer alan birden fazla parselde kayıtlı bulunan toplam 55,2730 hektar yüzölçümlü arazide Söke Organize Sanayi Bölgesi tarafından ‘’Organize Sanayi Bölgesi Alanı’’ amaçlı arazi kullanım talebi olmuş, Tarım il müdürlüğümüzün bilgi talebine istinaden Söke OSB tarafından hazırlanan rapor yine il müdürlüğümüz tarafından Tarım ve Orman Bakanlığımıza iletilmişti.
04.06.2020
Söke Belediyesi yeşil alan düzenlemeleri, peyzaj çalışmalarında kullanmakta olduğu çiçeklerini kendisi üretmeye devam ediyor. Söke Belediyesi serasında üretimi yapılan yazlık çiçekler, ilçenin yeşil alan ve parklarını süslemeye başladı. Çiçek üretimini kendi serasında gerçekleştiren Söke Belediyesi bu sezon 150 Bin adet yazlık çiçek üretimi gerçekleştirdi. Üretimi yapılan kadife, rozet, vapurdumanı ve lazanya türündeki çiçekler park ve bahçeleri renklendirmeye devam ediyor. Kendi üretimi ile piyasaya göre daha düşük maliyetle çiçeklerini üreten Söke Belediyesi, maddi ve aynı zamanda zamandan da tasarruf ediyor.
03.06.2020
CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, aşırı sıcaklar nedeniyle oluşan kayıpların çiftçileri mağdur ettiğini belirterek, kredi borçları dahil tüm vergi borçlarının faizsiz ertelenmesi gerektiğini söyledi. Covid-19 salgınına rağmen üretime devam eden çiftçiler, geçtiğimiz günlerde yaşanan aşırı sıcaklar nedeniyle ürünlerinin çoğunu kaybetti. CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, çiftçilerin Ziraat Bankası ve Tarım Kredi Kooperatiflerine olan kredi ödemelerinin, elektrik dağıtım şirketlerine olan borçlarının, çiftçilere ait olan vergi ve diğer borçlar ile alacakların bir yıl faizsiz olarak ertelemesi gerektiğini söyledi.
01.06.2020
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ve yeni görünümüne kavuşan Bayındır Caddesi’ni gezdi. Cadde üzerinde vatandaşları selamlayıp, sohbet eden Başkan Tuncel; yapılan yol çalışması için Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. “Bayındır Caddesi Söke’ye Yakıştı” Başkan Tuncel; “Bayındır caddesi Sökemize yakışan bir cadde oldu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na, emeği geçmiş tüm büyükşehir belediyesi personeline çok teşekkür ediyorum. İnşallah Söke’de bütün cadde ve sokaklarımız Söke Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyemizin çalışmalarıyla Sökemize yakışır hale gelecek” dedi.
01.06.2020
 6  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84826.8757
Euro7.76347.7945
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER