Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
AK Parti İlçe Başkanı Sibel Menderes, “Ermenistan’ın hukuk tanımaz saldırısını kınıyor, Can Azerbaycan’ın haklı savaşında yanında olduğumuzu ilan ediyoruz.” MHP Söke İlçe Başkanı Ömer Akalın, “Bugün Ermenistan bozmaya çalıştığı Türk düzeninin bedelini ödemektedir.” AK Parti Söke İlçe Başkanlığınca, Belediye Meydanında Azerbaycan şehitleri için lokma hayrı yapıldı. Lokma hayrına AK Parti Söke İlçe Başkanı Sibel Menderes, MHP İlçe Başkanı Ömer Akalın ve her iki partinin İlçe yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, “Ermenistan, gerçekleştirdiği hain saldırılarla uluslararası hukuku hiçe saydığını bir kez daha ortaya koymuştur.
05.10.2020
Halk ile birlikte yönetim anlayışı ile yola çıkan Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, pazarcı esnafı ile bir araya geldi. Çarşamba pazaryeri alanı altına yapılması planlanan yeraltı otoparkı projesini pazarcı esnafına soran Başkan Tuncel; “Sizlerin istemediği bir projeyi bizim yapma düşüncemiz yok” dedi. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in pazarcı esnafı ile bir araya geldiği toplantı, Belediye düğün ve çok amaçlı toplantı salonunda gerçekleşti. Toplantıda Meyve ve Sebzeciler Odası Başkanı Ümit Coşkun, Söke Terziler ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Salih Kılınç, Söke Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı İbrahim Çallıoğlu da bulundu.
05.10.2020
ERMENİSTAN’IN HUKUK TANIMAZ SALDIRISINI KINIYOR, CAN AZERBAYCAN’IN HAKLI SAVAŞINDA YANINDA OLDUĞUMUZU İLAN EDİYORUZ. Ak Parti Söke İlçe Teşkilatı, Ermenistan’ın kardeş Azerbaycan’a hain saldırısını şiddetle kınamakta ve haklı mücadelesinde tüm Sökeliler olarakkardeşlerinin yanında olduğunuilan etmektedir. Bu vesileyle Azerbaycan’da şehit olan evlatlarımız, kardeşlerimiz için 5 Ekim 2020 Pazartesi günü (yarın) öğle namazını müteakip lokma döktürülecek ve dağıtılacaktır.
04.10.2020
KAMUYONA SAYGIYLA... (GÜNDEM 35 ADLI SİTENİN HABERİNE CEVABIMIZDIR) Başkanımız Levent Tuncel’in son dönemde özellikle sosyal medyada yer alan, otoparkın eski zirai donatım depoları alanına yapılacağı ile ilgili bilgilendirmenin yanlış olduğunu vurgulayan açıklaması bazı kesimlerce çarpıtılmaktadır. Başkanımız Levent Tuncel açıklamasında otopark yapılacak alan için eski zirai donatım depoları alanının Söke Belediyesi’nin planlamalarında yer almadığını açıkça belirtmiştir. Bu durum zirai donatım depolarının Söke’nin en işlek caddelerinden biri olan İstasyon Caddesi’nde olması ile alanın yanında Tren Garı ve çevresi gibi tarihi dokunun bulunmasından kaynaklı teknik düşüncedendir.
03.10.2020
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel, ‘Din Görevlileri Haftası’ nedeniyle İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru ve din görevlilerini ağırladı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tuncel, tüm din görevlilerinin ‘Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı kutladı. Ziyarette Söke Din görevlileri Derneği Başkanı Keramettin Temiz’de bulundu. İlçe Müftüsü Ali Saim Doğru günün anısına Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’e Kuran-ı Kerim hediye etti. (LT-)
01.10.2020
Söke Belediyesi, koronavirüs (COVİD-19) ile mücadele kapsamında belediye hizmet binasına girişte Hayat Eve Sığar (HES) kodu sorgulama sistemine geçti. (Uygulama 2 Ekim Cuma sabah itibariyle başlıyor) Koronavirüs tedbirlerini hassas bir şekilde uygulamaya ve halkın sağlığı için çalışmalarını yoğun şekilde sürdüren Söke Belediyesi, hizmet binasına girişte HES kodu sorgulama sistemini uygulamaya başladı. Covid-19 riski taşıyıp taşımadığını gösteren bir kod olan HES koduna sahip olmayanlar Söke Belediyesi hizmet binasına giremeyecek. Vatandaşlar Söke Belediye binası önünde oluşturulan alanda mesafe kuralları gözetilerek bekletilecek.
01.10.2020
 6  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER