Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Tüm imkanlarımız ile üreticilerimizin yanındayız...Ülkemizin portakal üretiminin %3’ü, ilimiz portakal üretiminin ise %80’ini gerçekleştirilmesi sebebiyle geçen yıl 55 bin ton portakal üretimiyle 88 milyonluk gelir elde edilen Kuyucak ilçemizde geçtiğimiz günlerde yaşanan aşırı yüksek sıcaklıklar nedeniyle, portakal ağaçlarında meydana gelen meyve dökümü zararı nedeniyle bu yıl maalesef rekolte de %80 oranında muhtemel bir düşüş söz konusu. Yaşanan yüksek sıcaklar nedeniyle yaşanan zararın ön tespiti ile ilgili, Nazilli ve Kuyucak ilçelerimizde, değerli muhtarlarımız ile 22 bin dekar alanda zarar taraması yapıldı. İl ve İlçe tarım müdürlerimiz ile görüşme sağladık. 01 Haziran Pazartesi günü, yetkililer bizzat bahçelere giderek yerinde incelemelerde bulunup zararlar raporlanacak.
31.05.2020
CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, son günlerde Yörüklerin bazı ova ve yaylalara alınmamasını Meclis’e taşıdı. Yüzyıllardır süren Yörük geleneğinin çıkarılan bazı yasa ve alınan kararlarla tehlikeye girdiğini belirten Bülbül, “Bir yandan endemik bitkilerin olduğu bölgelerin, ormanlık alanların korunması diğer yandan da Yörüklerin yaşamlarına devam edebilmeleri için hayvanlarını otlatacakları alanların var olması gerekmektedir. Bu alanda olan sorunu çözmek ve bu dengeyi sağlamak devletin yükümlülüğüdür’’ ifadelerini kullandı.
30.05.2020
Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in izinli olduğu dönemde Başkan Vekili olarak Başkan’a vekaleten görevi devralan müteahhit meclis üyesinin usulsüz işlemlerle kendisine ve yakınlarına ait inşaatlara oturma ruhsatı verilmesine ilişkin bansına yansıyan haberlerle ilgili Cumhur İttifakı Meclis üyelerimizin imzalarını taşıyan 18.05.2020 tarihli dilekçe ile usulsüz düzenlenen 3 adet taşınmazla ilgili inşaat ruhsatlarını , yapı kullanım ruhsatlarını ruhsatlarla ilgili resmi kurumlardan alınması zorunlu izinlere ait belgelerin tamamının dosya halinde Meclis üyelerimize verilmesi ve gündemin taşıdığı önem nedeniyle Belediye Meclisin olanğan üstü toplantıya çağırılması talep edilmiştir.
30.05.2020
Bundan tam 567 yıl önce İstanbul; Peygamber Efendimiz (s.a.v.)'in övgüsüne mazhar olan, büyük komutan ve devlet adamı Fatih Sultan Mehmet tarafından fethedilmiştir. Bu fetih yalnızca bir askeri zafer değil, dünyada pek çok dengeyi değiştiren tarihi bir hamle olmuştur. Fetih ile yeni bir çağ kapanıp yeni bir çağ açılmış, köklü medeniyetimiz insanlık tarihine damgasını vurmuştur. İstanbul fethiyle farklı dinlerden, farklı dillerden, farklı etnik kökenlerden insanların barış içinde yaşadığı; dünyaya örnek teşkil edecek bir toplum modelinin, bir arada yaşama tecrübesinin yaşandığı merkez haline gelmiştir. Tüm şehirleri kıskandıran konumuyla İstanbul, doğuyla batı arasında bir köprü görevini bugün de başarıyla sürdürmektedir. Dünyanın sayılı cazibe merkezlerinden birisi olan İstanbul, üstlendiği öncü rolüyle ülkemizin ekonomik, toplumsal, kültürel hayatına yön vermekte, geleceğe güvenle bakmaktadır.
29.05.2020
Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı gönül seferberliği kapsamında, geride bıraktığımız 4 günlük Ramazan Bayramımız sonrasında ülkemiz genelinde olduğu gibi AK Parti Söke ilçe teşkilatı olarak bizler de sahaya inerek gönül köprülerimizi yeniden tahsis etmek için çalışmalarımıza başladık. İlk saha çalışmamızı, yeni bir İlçe başkanı ve yönetim kurulu üyeleri olarak ilçemiz sanayi sitesinde gerçekleştirmeyi uygun gördük. Teşkilat üyelerimiz ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretimiz de değerli esnaflarımızı selamlayarak, hasbihal ettik.
29.05.2020
Söke Belediyesi Koronovirüs (Covid-19) salgın sürecinde mücadeleye devam ediyor. Bu kapsamda dezenfektasyon ve ilaçlama çalışmaları devam ederken, yeniden ibadete açılacak camiler ile Cuma namazına yönelik ibadete açılan Çarşamba ve Bağarası pazaryerlerinde de dezenfektasyon ve sosyal mesafe işaretleme çalışmaları yapıldı. Diğer taraftan Söke Belediyesi’nin ekonomik destek sağlayan sosyal yardım kampanyası da sürüyor. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel beraberinde Başkan yardımcısı Veli Devrim Yerli, CHP Aydın il Başkan Yardımcısı Mehmet Zeylan ve CHP Söke İlçe Başkanı Ali Kemal Özcan ile yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
29.05.2020
 7  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.84826.8757
Euro7.76347.7945
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER