Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A PAMUK’TA YAŞANAN SORUNLARIN YER ALDIĞI RAPORUMUZU SUNMAMIZ SONRASINDA DÜNYANIN EN KALİTELİSİ OLAN AYDIN’IN TAZE VE KURU SARILOP DAĞ İNCİR’İNİ TAKDİM ETTİK. 22 Eylül Salı günü Partimiz Genel Merkezinde Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirdiğimiz 175. Merkez Karar Yönetim Kurulu (MKYK) toplantımızda, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve MKYK üyelerimize Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Platformu tarafından hazırlanan Bal ve Taze İncirlerimizi ikram ettik.
24.09.2020
CHP Aydın Milletvekili Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, AKP’li Metin Yavuz’un Aydın Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na yönelik sözlerini sert bir dille eleştirdi. İfadelerin yakışıksız ve cinsiyetçi olduğunu belirten Bülbül şunları söyledi: “Metin Yavuz’un kullandığı bu çirkin ifadeler, siyasette geldiği seviyesini bir kez daha göstermektedir. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Özlem Çerçioğlu’na yöneltilen bu yakışıksız ve cinsiyetçi ifadeleri barındıran zihniyetiniz yakın zamanda tarih olacaktır.
24.09.2020
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Sn. Özlem Çerçioğlu’na yönelik cinsiyet söylemlerinde bulunduğum iddiasıyla yine malum kesim tarafından oluşturulan algı ile yeni bir yıpratma operasyonuyla ile karşı karşıyayız. Partimizin İncirliova İlçe Kadın Kolları Kongremizde yapmış olduğum konuşmanın içinden cımbızlanarak alınan ifadelerimi manasından uzak bir şekilde algı malzemesi yapmaları ve beni cinsiyet ayrımı yapan biriymiş gibi göstermeleri tam anlamıyla ne kadar aciz bir siyaset yaptıklarının en somut örneğidir. Bakınız şimdi de kadın kimliği üzerinden kadınları küçümseyecek ifadeler kullandığım suçlamasıyla saldırıyorlar.
24.09.2020
FIRSAT EŞİTSİZLİĞİNİN TANIMI: EBA CHP Aydın Milletvekili Süleyman Bülbül, EBA projesi kapsamında 2018 yılında uzaktan eğitim araçlarına 16 milyon 654 bin 500 tl harcanmasına rağmen hala imkansızlıklar nedeniyle öğrencilerin dersleri takip edemediğini söyledi. Bülbül, “Fatih projesinde fırsat eşitliği amaçlanırken, fırsat eşitsizliği, ayrılan bunca bütçeye rağmen azalmak bir yana artmaya devam ediyor” dedi. Pazartesi başlayan uzaktan eğitimin ikinci gününde öğrenciler EBA’ya ulaşamadı. Konuyu Meclis’e taşıyan CHP’li Bülbül Milli Eğitim Bakanı’na yanıtlaması istemiyle soru önergesi verdi.
23.09.2020
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Fox TV’de yayımlanan Çalar Saat programında İsmail Küçükkaya’nın sorularını yanıtladı ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu: Türkiye küçük bir ada devleti değildir! Her alanda sorunlar büyüyor. Cumhurbaşkanı hangi konuyla ilgilenecek? Libya’yla mı ilgilenecek? Doğu Akdeniz’le mi, Suriye’yle mi ilgilenecek? Eğitimle mi ilgilenecek, yoksa Covid’le mi ilgilenecek? Mümkün değil. Bu sistem kökünden yanlış bir sistem.
23.09.2020
İlçemizde Yapılan İşyeri Denetimlerinde Hususlara Harfiyen Riayet Eden İşletmeler, Teşekkür Belgesi İle Ödüllendirildi İçişleri Bakanlığının genelgesi kapsamında Kaymakam Soner Zeybek’in bizzat yapılan denetimleri yerinde takip etmesiyle "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla ilçemizde Covid-19 denetimleri kapsamında ilçemizde bulunan esnaflar da denetlenmişti. Yapılan denetimler kapsamında Kaymakam Soner Zeybek, katıldığı denetimler sırasında genelge kapsamında işletmeler için belirlenen kurallara harfiyen uyduklarını tespit ettiği işyerlerini Teşekkür Belgesi ile ödüllendirdi.
23.09.2020
 8  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER