Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN


       
Fotoğraf sanatı alanında Türkiye'nin yetiştirdiği önemli isimlerden biri olan Ara Güler’in vefatı hepimizi derinden üzmüştür. Dünyaca ünlü pek çok ismi objektifine konuk eden sanatçımız, belge niteliği taşıyan fotoğraflarla bizlere önemli bir hafızayı miras bırakmıştır. Çok sayıda fotoğraf sanatçısına ilham kaynağı olan Ara Güler, Aydın İlimize Önemli Katkılarda Bulunmuştur. 1958 yılında Baraj açılışı için gazeteci olarak ilimize gelen Ara Güler, yolunu kaybetmesi sonucu Karacasu İlçesi Geyre Bölgesine gelmiştir.
19.10.2018
Aziz Milletimizin iradesi konumunda bulunan ve milli iradenin de temsiliyetini başarıyla gerçekleştiren çok saygıdeğer muhtarlarımız. Demokrasimizin sandığa yansıyan iradesi elbette ki sizlersiniz. Bu yüzden milletin evi olan Cumhurbaşkanlığı Külliyemizde her hafta sizler ağırlandınız. Çünkü sizler yürütmenin halk nezdindeki en önemli temsilcilerindensiniz.
19.10.2018
GENEL EMİR 2018/2 Vatandaşlarımızın refah, huzur ve mutluluğunu sağlamak; temel hak ve hürriyetlerini korumak Devletimizin asli görev ve sorumluluklarındandır. Ayrıca vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının teminine yönelik piyasa koşullarında sunulan mal ve hizmetlere erişiminin güvence altına alınması da Devletimizin yasal sorumlulukları arasındadır.
19.10.2018
GENEL EMİR 2018/1 Vatandaşlarımızın huzur ve güven ortamı içinde yaşamaları Devletimizin asli görev ve sorumluluklarındandır. Kamu hizmetlerinin aksamaya mahal vermeksizin, değişen koşullara ve ihtiyaçlara uyumlu bir şekilde tüm vatandaşlarımıza ulaştırılması kamu düzeniyle yakından ilişkilidir. Vatandaşlarımızın günlük hayatlarının aksama ve sıkıntı olmaksızın idamesine ilişkin her türlü tedbiri alma yetki, görev ve sorumluluğu ise şüphesiz kamu idarelerine aittir.
19.10.2018
AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığınca düzenlenen, il ve ilçe kadın kolları başkanları ve yürütme kurulu üyelerinin katılımlarıyla gerçekleşen teşkilat eğitim programına katılan Aydın il kadın kolları heyetini, AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz yalnız bırakmadı. Teşkilat eğitim programının gerçekleştirildiği AK Parti Genel Merkezine giden Yavuz, burada Aydın İl Kadın Kolları Heyetini ziyaret etti. Teşkilat içerisinde Kadın Kollarının önemine dikkat çeken Yavuz, il kadın kolları başkanı Duygu Göğde ve yürütme kurulu üyelerine çalışmalarında başarı dileklerinde bulundu.
18.10.2018
Ak Parti Söke İlçe Başkanı Namık Yıldırım'ın Yönetim Kurulu Üyeleriyle Birlikte Önümüzdeki Günlerde Basın Toplantısı Yapması Bekleniyor.Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı tarafından onaylanan Söke ilçe yönetim kurulu listesinde yer alan isimler şöyle; NAMIK YILDIRIM (İlçe Başkanı), A. BAKİ BAKANOĞLU, ADNAN KIRYAR, ALİ ÇAKIRLAR, ALİ ÇARPAN, AYHAN IŞIK, COŞKUN ORUÇYÜZ, ERDEM TAN, HASAN BAYRAKTAR, HÜLYA YILDIRIM, KAAN DURMUŞ GÖRECEK, MEHMET ÇINAR, METİN OĞUZ, MUHSİN ÖRNEK, MURAT HARMANCI, MUSTAFA SAYDAM, MÜGE YAVAŞ, SALİH DURMUŞ, SERKAN TUNCAY, SEVİLAY KORKMAZ, SÜLEYMAN ŞAMİ, SÜLEYMAN YILMAZ, SÜLEYMAN ZENCİRCİ, TUNAY ŞENOL, UFUK ASRAV.
17.10.2018
Söke Eğitim Vakfı (SÖKEV) hayırseverlerin bağışları ve desteğiyle ilçemizde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullar ile Adnan Menderes Üniversitesi’ne bağlı olarak fakülte Binalarının inşaatlarını yapmaktadır. Bu bağlamda; kendisi Avustralyada yaşayan ve aslen Söke’li olan Songün YARANGÜME isimli hayırsever vatandaşımız Vakfımıza gelerek Bağarası Mahallesinde bulunan arsa vasıflı taşınmazını eğitim amaçlı kullanılmak üzere Vakfımıza bağışlamıştır. Hayırsever vatandaşımız Songün YARANGÜME’ ye eğitime verdiği destek dolayısıyla Söke Eğitim Vakfı olarak teşekkür ediyoruz.
17.10.2018
Söke Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ile Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü ekipleri tarafından Söke’deki marketlerde etiket ve fiyat denetimi yapıldı. Son dönemde ekonomik spekülasyonlar ve dolar kurundaki artış yüzünden bazı ürünlerde aşırı fiyat artışı yapıldığı yönündeki şikayetler üzerine denetimler yapılmaya başlandı. Söke Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri ve Sanayi ve Ticaret İl Müdürlüğü harekete geçerken, denetimler Söke’deki özellikle marketlere yönelik gerçekleştirildi. İlçede marketleri denetleyen ekipler, reyonlardaki ürün etiketleri ile fiyatlarını kontrol etti. Yapılan ürün etiket fiyatı denetimleri ile bazı ürünlerin fiyatlarında artış yapılarak “Haksız Kazanç” elde edilmesinin yanında stokçuluğu da önlemeyi amaçlandığı belirtildi. Yapılan denetimler vatandaşlardan da tam not aldı. (LT-)
16.10.2018
TOÇ BİR-SEN’İN 60. Şubesi olarak yeni kurulan TOÇ BİR-SEN Aydın Şubesinin ilk seçimine Şeyma Girgin Erdem ilk kadın aday şube başkanlığına adaylığını koydu. MEMURSEN Konfederasyonuna bağlı olan ve kısa adı TOÇ BİR-SEN olan Tarım –Orman Çalışanları Birliği sendikasının 60. Şubesi olarak yeni kurulan TOÇ BİR-SEN Aydın Şubesinin ilk seçimine Şeyma Girgin Erdem’in aday olması aynı zamanda aydın için sendikanın ilk kadın şube başkanı adayı olması niteliğini de taşıyor. Kadınların başarılı olacağı bir alan daha... Aydın’da 14 Ekim 2018 Pazar günü yapılacak
08.10.2018
Söke’nin Güllübahçe Mahallesi Turunçlar mevkii mesire alanı yanında el emeği ve üretici pazarının açılışı yapıldı. Söke Belediyesi tarafından kadınların el emeği ürünleri başta olmak üzere yöre halkının kendi üretimleri olan organik ürünleri satışa sunabilmeleri için oluşturulan Pazar, hafta sonları kurulacak. Turunçlar el emeği ve üretici pazarı mesire alanının yanında olması ve Priene antik kentinin girişinde bulunmasıyla; ilçenin tanıtımına ve ekonomisine de ciddi katkı sağlayacak. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği pazarın açılış törenine CHP Aydın Milletvekilleri Bülent Tezcan ve Süleyman Bülbül, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Söke İlçe Başkanı Suat Durukan, İYİ Parti Söke İlçe Başkanı Çağlar Çelikez de katıldı.
08.10.2018
 9  ...


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.46045.4823
Euro6.19916.2239
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com