Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN


Vali Yavuz Selim Köşger, Aydın’da Çevreyi Kirleten Unsurları Bizzat Yerinde İnceledi. Vali Yavuz Selim Köşger, Aydın’da Çevreyi Kirleten Unsurları bizzat yerinde inceledi. Vali Köşger’e incelemeleri sırasında Vali Yardımcıları ve İlgili Daire Amirleri eşlik etti. Vali Köşger ve beraberindeki heyet, Aydın Katı Atık Tesisleri, Aydın Atıksu Arıtma Tesisi ve Jeotermal santraller olmak üzere pek çok tesiste incelemelerde bulundu.
04.06.2018
Söke Şehir Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen, Ramazan temaşası orta oyunu Söke Belediyesi iftar alanında beğeni ile izleniyor. İftar sonrası başlayıp, teravih namazı öncesinde sona eren gösteri nedeniyle, Ramazan temaşası orta oyunu geleneği yaşatılırken, Söke akşamları da şenleniyor. Tiyatro oyuncuları; Ebru Demirkaya, Hamdi Akgül, Ercan Akbay, Polat Kaya, Ezgi Özen, Görkem Çağlar, Gamze Şanlı ve Tarık Berkay Durna tarafından yapılan orta oyunu gösterisi, Ramazan ayı boyunca salı ve perşembe günleri iftardan sonra devam edecek. Sanat Yönetmeni Selami Taner, İksir adlı orta oyununun Sökelilerle buluşmasını sağlayan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ve Kültür Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ederek, Söke halkının ilgisinden memnun kaldıklarını söyledi.
28.05.2018
Söke Şehir Tiyatrosu oyuncuları tarafından sahnelenen, Ramazan temaşası orta oyunu Söke Belediyesi iftar alanında beğeni ile izleniyor. İftar sonrası başlayıp, teravih namazı öncesinde sona eren gösteri nedeniyle, Ramazan temaşası orta oyunu geleneği yaşatılırken, Söke akşamları da şenleniyor. Tiyatro oyuncuları; Ebru Demirkaya, Hamdi Akgül, Ercan Akbay, Polat Kaya, Ezgi Özen, Görkem Çağlar, Gamze Şanlı ve Tarık Berkay Durna tarafından yapılan orta oyunu gösterisi, Ramazan ayı boyunca salı ve perşembe günleri iftardan sonra devam edecek. Sanat Yönetmeni Selami Taner, İksir adlı orta oyununun Sökelilerle buluşmasını sağlayan Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran ve Kültür Müdürlüğü çalışanlarına teşekkür ederek, Söke halkının ilgisinden memnun kaldıklarını söyledi.
28.05.2018
T.C. SÖKE CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI MEDYA İLETİŞİM BÜROSU BASIN AÇIKLAMASI Yazılı ve Görsel Medya Kuruluşlarında 23-24/05/2018 tarihlerinde haber konusu yapılan Büyük Menderes Nehrinde toplu balık ölümleri meydana gelmesi olayı ile ilgili olarak, sorumluların tespitine yönelik C.Başsavcılığımızca soruşturma başlatılmıştır. Büyük Menderes Nehrinde çevre kirliliğine ve balıkların ölümüne neden olan, doğayı kirleten kişi veya kurumların tespiti için ilgili kurumlara talimatlar verilmiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur. BURHAN BÖLÜKBAŞI 42543 Cumhuriyet Başsavcısı
24.05.2018
Söke Belediyesi çalışanlarına ayrıcalık ve kolaylık sağlayacak protokol Kuşadası İstek Özel Eğitim Hizmetleri Okulları ile imzalandı. Yapılan protokolle İstek Özel Eğitim Okullarından Söke Belediyesi çalışanları yüzde 25 eğitim ücreti indiriminden faydalanabilecek. İki kurum arasındaki protokol Söke Belediye Başkanlığı makamında imzalandı. Protokolü belediye adına Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran, Okul Müdürü Ülkü Dernek arasında imzalandı. İmzalanan protokolle birlikte Kuşadası İstek Özel Eğitim Hizmetleri Okulları, Söke Belediyesi çalışanlarına Kuşadası kampüsü için yaptıracakları kayıtlarda 2018-2019 eğitim öğretim döneminde uygulanacak fiyatlar üzerinden yüzde 25 eğitim ücreti indirimi yapacak. Söke Belediye başkanı Süleyman Toyran ve Kuşadası İstek Okulları Müdürü Ülkü Dernek, protokolün iki taraf adına da hayırlı olmasını diledi. (LT-)
24.05.2018
Çocuk Yazarlar Projesi imza ve söyleşi günü yapıldı.Vali Yavuz Selim KÖŞGER,Kaymakam Tahsin Kurtbeyoğlu,Belediye Başkanı Süleyman TOYRAN,İl Milli Eğitim Müdürü Bilal Yılmaz ÇANDIROĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şerafettin YAPICI'nın katılımlarıyla Söke Anadolu Lisesi'nde yapıldı. ENFA okulları bu projede Türkçe Öğretmeni Ayşe Özcan;öğrenciler 3A sınıfı Eylül Mağ,Serra Telef,4A sınıfı Ece Karaosmanoğlu;5A sınıfı Samet Yakın,Sedef Sarı;5B sınıfı Zeynep Leymun 6A sınıfı Betül Aslışah Bakırcı;6B sınıfı Metin Akad Yıldız;7A sınıfı Ayşenaz Yeşilyurt ve Asel Su İşlek ile projede yer aldılar.
23.05.2018
Değerli Aydınlılar; Milletimizin tarihte eşi benzeri görülmemiş kahramanlık destanları yazarak gerçekleştirdiği Milli Mücadelenin en önemli günü olan 19 Mayıs 1919 tarihinindoksan dokuzuncuyıldönümünü Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlamanın gururu ve heyecanı içindeyiz. Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsun'a çıkarken, elindeki yok denecek kadar az maddi kaynaklara, silahlara değil, Büyük Türk Milletinin esaret kabul etmez, yıkılmaz iradesi, sarsılmaz imanı ve kaderine sahip çıkabilme gücüne inanıyordu.
19.05.2018
Birlik Başkanlığı seçimlerinde oyların tamamını alan M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU 'nun 4 yıllığına yeniden başkan seçildiği genel kurulda komisyon ve konsey üyelikleri seçimleri de yapıldı. Bu seçimler sonucunda Söke Ticaret Odası Başkanı KUTLAY, Ticaret Odaları Konsey Asil Üyeliği'ne seçildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin önemli mekanizmalarından biri olan konseyde Söke'yi en iyi şekilde temsil edeceğini belirten Başkan KUTLAY ; Söke Ticaret Odası'nın üyelerini temsil nüfuzumuzu lokal düzeyden ulusal düzeye çıktığını belirterek, ilçemizin sorunlarının çözümünü daha geniş bir alanda arayacağız. Bu adımımız hepimiz için bir fırsattır. Bu fırsatı Söke ve Sökeli tüccar için bir faydaya dönüştürmek için elimizden geleni yapacağız. diyerek sözlerine devam etti.
15.05.2018
AİLE VE SOSYAL DESTEK PROGRAMI ( ASDEP) KAPSAMINDAKİ SAHA ÇALIŞMALARI VE ALAN TARAMASI DEVAM ETMEKTEDİR. ASDEP Programı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından sunulan sosyal yardım ve sosyal hizmetler başta olmak üzere kamunun imkanları ve hizmetleri konusunda desteğe ihtiyacı olan kişi ve ailelere ulaşılması, psikososyal ve ekonomik durumlarının incelenerek değerlendirilmesi ve ihtiyaç duyulan hizmetlerden yararlandırılmalarına yönelik, rehberlik ve yönlendirmenin yapılması suretiyle vatandaşlarımız ile kamu hizmetlerinin daha hızlı buluşturulması hedeflenmektedir.
15.05.2018
Bu gün Dünyanın en zor ve ulvi görevlerinden birini üstlenmiş, iyiliğin, şefkatin, fedakarlığın, merhametin ve koşulsuz sevginin timsali olan annelerimizin“Anneler Günü”nü kutlamanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Annelik yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren annelerimiz sonsuz bir sevgi ve özveri ile bizlere geleceğimize uzanan yolda rehberlik eden ilk öğreticilerimizdir. Sevgi ve şefkatle, fikren ve bedenen sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. Taşıdığı büyük sorumluluğun ötesinde, bu sorumluluğa tüm varlığını adayan annelerimiz dünyanın en güzel, en temiz, en masum duygularını taşırlar.
12.05.2018
 9  ...


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.11976.1442
Euro7.20077.2295
Hava Durumu
Anlık
Yarın
14° 15° 10°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com