Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Kontrollü sosyal hayatın başladığı yeni dönemde İçişleri Bakanlığının genelgesi kapsamında Söke Kaymakamlığı koordinesinde Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı ve Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığının personel desteği ile oluşturulan denetim ekipleri ilçe genelinde faaliyet gösteren toplu taşıma araçlarında denetimde bulundu. İçişleri Bakanlığının koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında şehir içi toplu taşıma yapan araçlara ilişkin gönderdiği genelgeler doğrultusunda araç içi yolcu sayısı, fiziki mesafe kuralı, el hijyenini sağlama ve maske kullanımı hususlarıyla ilgili denetimler yapıldı.
10.09.2020
İçişleri Bakanlığının genelgesi kapsamında Kaymakam Soner Zeybek’in bizzat yapılan denetimleri yerinde takip etmesiyle "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla ilçemizde Kovid-19 denetimleri gerçekleştirildi. Koronavirüs denetimleri kapsamında ilçemizde bulunan esnaflar da denetlendi. Kaymakam Soner Zeybek, ve ilçemizdeki ilgili kamu kurum ve kuruluş müdürleri ile ilgili meslek odalarının temsilcilerinin katıldığı denetimler sırasında Kaymakam Zeybek, esnaflara sosyal mesafe ve maske konusunda dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundu.
10.09.2020
Yapı ruhsatı sayılarında ciddi düşüş gözlenirken, organik tarım ve ziraî sektörlere ilgi artıyor, arsa almak isteyenler sıraya giriyor. Kentlerdeki sermaye, toprak yatırımlarıyla verimli kırsal alanlara kaymaya başlarken, istatistikler orta-uzun vadede kırsal bölgelere yeniden bir göç yaşanabileceğinin habercisi niteliğinde. Türkiye’nin her zaman en hareketli ve bol yatırımlı sektörlerinden biri olan inşaat sektöründe son yıllarda yaşanan bazı değişimler bu kentsel/kırsal sirkülasyonu daha net gözler önüne serebilmek adına önemli veriler barındırıyor.
10.09.2020
Söke’nin Sokak ve Caddelerinde İlaçlama ve Dezenfektasyon Söke Belediyesi pandemi sürecinde tedbiri elden bırakmayıp, ilaçlama ve Dezenfektasyon çalışmalarını titizlikle sürdürüyor. Söke Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarda cadde ve sokaklar ilaçlı sularla yıkanarak dezenfekte ediliyor. Yapılan çalışmalarda aynı anda vatandaşlarca kullanılan oturma alanları yolcu durakları da dezenfekte edilirken; çöp konteynırları da yıkanıp, dezenfekte ediliyor. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in talimatıyla gerçekleştirilen çalışmalar, ilçe merkezinde tüm mahalleleri kapsayacak.
09.09.2020
Basın Açıklaması Bazı yerel basın organlarında ve internet sitelerinde "Köşk’e 2 hafta önce atanan kadın kaymakam görevden alındı" ve “Aydın’da kaymakam görevden alındı” başlıklı gerçek dışı haberler yayımlanması üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılması uygun görülmüştür. İlimizde staj için bulunan ve 22 Ağustos 2020 tarihinde Köşk Kaymakamlığı’na vekâleten atanan Kaymakam Adayı Dilara Şenoğlu’nun görev süresi sona ermiş ve atanacağı yeni görev yeri belli olana kadar kadrosunun bulunduğu Muğla Valiliği’ne görevlendirilmiştir. Bu süreçte Köşk Kaymakamlığı’na Aydın Vali Yardımcısı Yücel Gemici vekâlet edecektir.
09.09.2020
Söke Belediyesi ilçe merkezi ve çevre mahallelerde yol yapım ve yenileme çalışmalarına devam ediyor. Söke’ye bağlı Burunköy Mahallesi’nde yapılan yol yapım çalışmalarında yılların sorunu olan mezarlık yolu problemi çözülürken; neredeyse tüm noktalar parke taşı ve asfalt ile buluşturuldu. Dik yokuşlu yollarda, zorlu şartlarda çalışma yapan Söke Belediyesi Şantiye ekipleri, Burunköy halkını büyük sıkıntıdan kurtardı. Yapılan son çalışmalarda 2 Bin metrekarenin üzerinde asfalt kaplama yapıldı.
09.09.2020
... 10 ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.93247.9641
Euro9.38769.4252
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER