Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN


       
KUŞ SEYİR TEPELERİ VE YÜRÜYÜŞ YOLLARI SENİN DEĞİL, DEVLETİN YATIRIMI SN. ÇERÇİOĞLU! Antik Dönemde Ege Denizi’nin bir körfeziyken, Büyük Menderes Nehri’nin taşıdığı alivyonlarla denizle bağlantısı kesilip, göl şekline dönüşen, zengin doğal ve kültürel kaynak değerleri nedeniyle 08.07.1994 tarihinde Bakanlar Kurulu Kararı ile 12.281 hektarlık alanı kapsayacak şekilde Tabiat Parkı olarak ilan edilen Bafa Gölü ziyaretçilerinin yer aldığı bazı resimleri kullanarak, kendi projesiymiş gibi algı yaratmaya çalışan, bu algı operasyonunda devletimizin yatırım rolünü çalan Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu adeta akıl tutulması yaşamaktadır. Flora ve Fauna açısından zengin olan ilimizin kaynak değerlerinin başında gelen Bafa Gölü, bilindiği gibi bir çok çeşit kuş türüne de ev sahipliği yapmaktadır.
07.10.2018
BANKA KREDİLERİ DURUMU Dolar kurunun yüksekliğinden dolayı üretim maliyetlerine yansıyan %50 artış çiftçilerimizin yaptıkları üretim masrafları neticesinde kredi ödemelerinde büyük endişe yaratmaktadır. Merkez Bankasının doları baskılamak için rezervdeki dolarları bozması yeterli kalmayıp faiz artırımına gitmesiyle banka kredilerinde, faiz oranları %17 seviyelerinden %30 seviyelerine yükselmiştir. Bankalarda durum bu şekildeyken, Fabrikaların hasat döneminde üretim yapmayıp revizyon çalışmalarına gitmesi neticesinde pamuk alımı yapmaması, pamuk piyasasında oluşan durgunluk ve satılan pamuklarında borsaya yansıtılmaması hasat döneminin akabinde pamuk fiyatlarında düşüklük yaratmaktadır.
07.10.2018
AÇILIŞTA EĞLENCE VE MÜZİK PROGRAMLARI BATMAN ŞEHİTLERİMİZİN ACISI NEDENİYLE İPTAL EDİLDİ Söke’nin yöresel ürünlerinin yanı sıra el emeklerinin tüketici ile buluşacağı Turunçlar El Emeği ve Üretici Pazarı’nın açılışı 7 Ekim Pazar günü saat 11.00 de gerçekleşecek. Söke Belediyesince yaklaşık iki ay önce kurulması için alt yapı çalışmalarına başlanılan bölgenin ilk ve tek üretici pazarı olması beklenilen Güllübahçe Turunçlar El Emeği ve Üretici Pazarı,hafta sonlarının yanı sıra hafta içi de tezgah açan esnaflarla vatandaşın hizmetinde olacak. Unesco tarafından Dünya Geçici Miras Listesine alınan Türkiye’nin önemli antik kentlerin arasında yer alan tarihi Priene Antik Kenti’nin girişinde kurulacak olan pazarın bir yandan mesire alanına bir yandan da Priene’ye gelen yerli ve yabancı turistlerinde alış veriş yapmaları bekleniyor.
05.10.2018
Bu hafta odamızda İzmir Ticaret Borsası yönetim kurulu üyesi Bülent UÇAK (borsa simsarı), Söke TARİŞ başkanı İsmail ÖZER, Söke Ticaret Borsası başkanı Ahmet Nejat SAĞEL ve üreticilerimizin katılımıyla pamukta yaşadığımız fiyat endişesi hakkında bir toplantı gerçekleştirdik. Üzerinde durulan ve açıklanması istenen en önemli konular borsadaki fiyat oluşumu ve pamuk fiyatlarındaki düşüştü.
04.10.2018
Söke Belediyesi tarafından 4 bin kişilik aşure dağıtımı yapıldı. Söke Belediye Meydanında gerçekleşen aşure etkinliğin Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran aşure kazanının başına geçerek vatandaşlara aşure dağıttı. Aşure dağıtımına Belediye Başkan Yardımcıları Fahri Sivrioğlu, Ahmet Karakaş, Velittin Tekeli ve Sibel Kurt, Söke Belediye Meclis Üyeleri Yasemin Gürsoy, Yusuf Yaya ve Haldun Işıklı, Söke CHP yöneticileri de katıldı. Muharrem ayı dolayısıyla vatandaşlarla aşure etkinliğinde buluştuklarını ifade eden Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran; “Vatandaşlarımızla bu tür etkinliklerde bir arada olmaktan mutluyuz. Hem Muharrem ayının gereğini yapmak hem de vatandaşlarımızla bir araya gelebilmek anlamında aşure dağıtımımız gelenekselleşti. Emeği geçenlere ve katılarak bizleri yalnız bırakmayan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum” dedi. (LT-)
03.10.2018
Hızlı başlayan pamuk hasat döneminin sonuna yaklaştık. Bu yıl geçen yıla oranla rekolte kayıplarının olduğunu görmekteyiz. Pamuğunu toplayan üreticimizin henüz tarlada işi bitmedi. Hasat sonu arazide kalan pamuk çalıları gelecek sezon ve sürdürülebilir bir tarım için büyük önem arz etmektedir. Söke ovası, deniz dolgusu olup alüvyal topraklardan oluşmuş bir delta ovasıdır. Genel itibariyle tınlı bir bünyeye sahip olan topraklarımızda Akdeniz ikliminin de etkisiyle kimyasal ayrışma hızlı gerçekleşmektedir. Topraklarımızda bu gibi sebeplerden dolayı organik madde miktarımız oldukça düşüktür ( %1,5’tan az), (istenen %3-6). Bölgemizde bu sebeple bakanlık tarafından yürütülen ÇATAK projelerinde organik madde miktarını arttırmaya yönelik çiftlik gübresi attırılmaktadır.
02.10.2018
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ BAŞKANLIĞINA Menderes nehrinin kirlenmesine neden olan faktörlerin araştırılması, su kirliliği nedeniyle yetiştirilen tarımsal ürünlerdeki sorunların çiftçiye ve ülkemize verdiği mali zararın belirlenmesi ve şimdiye kadar yaratılan ekolojik hasarın, ekonomik zararın ve sağlık sorunlarının giderilmesi amacıylayapılacak eylem planlarının oluşturulması için Yüce Meclisimizce belirlenmesi amacıyla Anayasanın 98 inci İç Tüzüğün 104 ve 105 inci maddeleri gereğince Meclis Araştırması açılmasını arz ederiz. Süleyman BÜLBÜL Aydın Milletvekili
01.10.2018
T.C. AYDIN VALİLİĞİ İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRLÜĞÜ BASIN DUYURUSU İtalya ile Yunanistan arasında yer alan İyon Denizi üzerinde meteorolojik uyarılara göre hafta sonu bir kasırga yaşanacağı, bundan ülkemiz ve ilimizin de etkileneceği öngörülmektedir. Valiliğimizce bu sebeple aşağıda sıralanan tedbirler kaymakamlıklar ve kurum amirlerinin sorumluluğu altında alınarak vatandaşlarımızın hiçbir olumsuzluk yaşamaması için uygulamaya konulmuştur. 1-Afet ve Acil Durum Müdürlüğü Personelinin izinleri 02.10 2018 tarihine kadar iptal edilmiştir.
28.09.2018
Şule Tuntaş “ACABA KİM KİMİ KANDIRIYOR ?” Çıldır Havalimanı ile ilgili görüşlerini, ülke ve Aydın siyaseti hakkında düşüncelerini açıklayan İYİ Parti Söke Kurucu İlçe Başkanı 27. Dönem Mv Adayı ve İYİ Parti GİK yedek üyesi Şule Tuntaş yaptığı çarpıcı açıklamada “ 16 yıllık bir iktidar düşünün Aydın Büyükşehir olmuş her seçimde havaalanı sözü verip oy isteyen. Her seçimde de Aydınlı hemşerilerim tasvip etmesiylede Mv çıkaran bir iktidar. Sonuca bakıyorum bütün Büyükşehirlerin hepsinde havalimanı var bir bizde yok. Şırnak’ta, Hakkari’de Batman’da Kars’ta Iğdır’da Afyon-Kütahya da var Uşak’ta var bi Aydın’da yok. Anlamak mümkün değil? Bu saydıklarım büyükşehir bile değil.
25.09.2018
PAMUKTA SON DURUM Bu sezon pamuk üretiminde, döviz kurlarındaki artışlardan dolayı ciddi bir maliyet artışı yaşamaktayız. Önemli tarımsal girdilerden olan mazot, gübre ve pestisit fiyatlarındaki artış üreticimizin masrafını arttırdı. Sadece ekonomik olarak değil iklimsel olarak da sıkıntılar yaşadık. Bu kışın soğuk geçmemesi sebebiyle özellikle yaprak biti ve kırmızı örümcek zararlılarımız ovamızda hakim durumdaydı. Yaprak biti zararlısı yaklaşık 4 gün de bir döl vererek çoğalan bir canlı olduğu için çok kolay zirai ilaçlara dayanıklılık sağlayabilmektedir.
25.09.2018
... 10 ...


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.46045.4823
Euro6.19916.2239
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com