Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Site Haritası
Takvim
Saat

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER   

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN


       
Sazlı Mahallesi’ne Yeni Basketbol Sahası Yapılırken; 4 Yılda 15 Açık Hava Spor Alanı Oluşturuldu Söke Belediyesi sadece ilçe merkezinde değil, bağlı çevre mahallelere de spor alanı kazandırıyor. Sazlı Mahallesi’ne yeni bir basketbol sahası yapıldı. Basketbol sahası olarak düzenlenen alanda minyatür kaleler de konularak, Sazlı’da spor yapacak gençlerin hizmetine sunuldu. Diğer taraftan Sarıkemer Mahallesi’nde bulunan halı sahanın bakımı da Söke Belediyesi tarafından yapılarak, kullanıma hazır hale getirildi. Bilindiği gibi Söke ilçe merkezinde Yenicami Mahallesi’ne yapılan 6 Eylül Parkı içerisinde yürüyüş yolu, bir adet basketbol sahası ve iki adet tenis kortu inşa edilmiş ve Söke’ye kazandırılmıştı.
08.09.2018
Yapımı devam eden kamu yatırımları ve hayata geçecek olan yeni projeler Aydın'da büyük bir heyecana neden olurken TBMM Kamu İktisadi Teşebbüsleri (KİT) Komisyonu Başkanı ve AK Parti Aydın Milletvekili Mustafa Savaş bütün bu çalışmaları yerinde inceliyor. İki gün boyunca sahada gerçekleştirdiği programlarla projeler hakkında detaylı bilgi alan Mustafa Savaş, Karpuzlu'daki programı kapsamında yeni hizmete giren Karpuzlu İlçe Devlet Hastanesi ile Karpuzlu İmam Hatip Ortaokulu ve İmam Hatip Lisesi'ni ziyaret etti. İKİ PROJENİN MALİYETİ YAKLAŞIK 12 MİLYON TÜRK LİRASI On yataklı Karpuzlu Devlet Hastanesi'nin maliyeti yaklaşık 7 milyon Türk Lirası olurken Karpuzlu İmam Hatip Ortaokulu ve Karpuzlu İmam Hatip Lisesi de yaklaşık 5 milyon Türk Lirası'na tamamlandı. Bu iki okulda 200 öğrencinin öğrenim görmesi hedeflenirken vatandaşlar da Mustafa Savaş'a saha denetimleri esnasında büyük bir ilgi göstererek bütün bu yatırımlardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.
05.09.2018
Söke’ye bağlı Ağaçlı Mahallesi’nde yıllardır kullanılmayan ve adeta harabeye dönen tarihi okul binası, ayağa kaldırılıyor. Söke Belediye Başkanı Süleyman Toyran’ın talimatıyla harekete geçen ekipler, eski okul binasında restorasyon çalışması yaparken; okul binası çevresinde de düzenlemeler yapılıyor. Aynı zamanda okul binası yanındaki eski misafirhane binası da yeniden düzenleniyor. Ağaçlı Mahallesi son yıllarda düzenlenen kitap etkinlikleri ile adından söz ettirmesinin yanında Söke’nin sahil beldelerine açılan kapısı olma özelliği taşıyor.
05.09.2018
SAHİPSİZ SÖKE Sökelilerin ve bağış severlerin STK ların katkılarıyla yapılan adü mimarlık fakültesinin açılamamasını,KYK (Kredi Yurtlar Kurumu )Söke Nazilli Kuşadası beraber ihale edilmesine rağmen açılamamasını da şiddetle kınıyorum. Bu konu da sessiz kalan siyasileri ve de STK larıda daha duyarlı olmaya davet ediyorum. Önümüzdeki günlerde başlayacak olan Eğitim-Öğretim yılının hangi sıkıntılarla başlayacağını da merak ediyorum.Özellikle trafik ve otopark sorunlarının nasıl ve nezaman çözüleceği başlıca gündemimiz olacak gibi görünüyor. Yaklaşan pamuk hasat sezonun da Milas Bodrum karayolunda ve bana göre ucube akıllı kavşaklarda trafik nasıl akacak ? Çok dikkatli olmak gerekiyor.
04.09.2018
Bugün Aydın’ın düşman işgalinden ilçe ilçe kurtuluşunun 96. Yıl dönümü. Buharkent ile başlayan kurtuluş mücadelesini5 Eylül’de Kuyucak, Nazilli ve Sultanhisar, 6 Eylül’de Köşk ve Söke, 7 Eylül’de Germencik, Kuşadası, İncirliova ve Aydın takip etti. 9 Eylül’de ise İzmir düşman işgalinden kurtuldu ve yakılan bağımsızlık ateşi tüm Anadolu’yu sardı.Bu şanlı ve şerefli günleri kutlamanın gururunu ve ilk günkü gibi heyecanını yaşıyoruz. Tüm ulusun emperyalizme karşı verdiği bağımsızlık mücadelesinde Aydın halkı kadın, erkek, genç, yaşlı demeden Efe ruhuyla tek vücut oldu. Birlik, beraberlik ve kararlılıkla, Aydın’ı o karanlık günlerden kurtardı. Efeler diyarı Aydın, o günlerde olduğu gibi bugün de, bıkmadan usanmadan ve bu ruhu hiç kaybetmeden ülkemizi aydınlık günlere taşıyacaktır.
03.09.2018
BASIN AÇIKLAMASI Aydın Gazeteciler Cemiyeti olağanüstü gündemle Aydın’da yayın yapan günlük gazete sahipleriyle bir araya geldi. Toplantıda Dolar’da yaşanan yükselişin kağıt ve kalıp fiyatlarına olan etkisiyle yaşanan maliyet artışı ele alınarak çözüm önerileri tartışıldı. Aydın Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Semra Şener başkanlığında gerçekleşen toplantıya AGC Söke Şube Başkanı Ali Esmer, Nazilli Şube Başkanı Metin Özden, Aydın’da günlük olarak yayınlanan Hedef Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Aydın Sarı, Manşet Gazetesi İmtiyaz Sahibi Erdal Savaş, Güzelhisar Gazetesi adına Melek Gürbüz, AGC Yönetim Kurulu Üyesi ve Kuşadası’nda yayın yapan Davutlar Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Öztürk, AGC Yönetim Kurulu Üyesi ve Mavi Didim Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ergun Korkmaz, Söke’de yayın yapan Yeni Söke Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hasan Hüseyin Yavaşoğlu ve Ses Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Akgül katıldı.
03.09.2018
Solo Türk ve Koray Avcı Coşkuya, Coşku Katacak 6 Eylül’de Söke’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 96. yıl dönümü kutlanacak. Kurtuluş günü coşkusuna Koray Avcı konseri, coşku katacak. Söke’nin Kurtuluş Günü etkinlikleri çerçevesinde Söke Belediyesi tarafından düzenlenecek Koray Avcı konseri gerçekleştirilecek. yapılacak konserde Koray Avcı öncesinde Rising Star yarışmasındaki performanslarıyla tanınan Esra Sezer sahne alacak. Gecenin sunuculuğunu Demet Erdem yapacak. Söke Belediyesi Şehir Bandosu ile renklenecek ve ücretiz olarak gerçekleşecek konser saat 20.30’da başlayacak.
03.09.2018
Söke Belediyesi ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen yaz okulu kurslarının final gecesi 30 Ağustos Zafer Bayramında, çocuk şölenine dönüştü. Söke Belediyesi Yaz Okullarında müzik, zumba, cimnastik, Anadolu Ateşi (modern dans) ve bale gibi branşlarda eğitim alan öğrenciler, bu yıl 5.’si gerçekleşen final gecesinde yine hünerlerini sergilediler. İki ay gibi kısa sürede kurslarda öğrendiklerini sahneye yansıtan çocuklar 30 Ağustos Zafer Bayramı akşamında keyifli anlar yaşattı. Sezon finalinde başta aileleri ve yakınları olmak üzere geceye katılan keyifli anlar yaşadı.
31.08.2018
Milli Kurtuluş Savaşımızı tarihte eşi benzeri görülmemişbir zaferle taçlandıran, her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi’nin 96ıncı yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. 30 Ağustos Zaferi; ülkemizi parçalamak ve milletimizi esaret altına almak isteyen devletlere karşı, yokluk içinde, en zor koşullarda ve her şeyin bittiği sanılan bir dönemde, yüce Milletimizin sarsılmaz azmi, yüksek iradesi, vatanseverliği ve kahramanlığı ile kazanılmış şanlı bir zaferdir. Türk Milleti, haklı ve onurlu direnişiyle, bağımsızlığından asla taviz vermeyeceğini,savaşın kazanılmasında vatan, millet ve bayrak sevgisinin, sayısal güçten daha üstün olduğunu tüm dünyaya kanıtlamış, bağımsız yaşamak isteyen birçok ulusa da yol göstermiştir.
29.08.2018
Ülkemizdeki önemli pamuk üretim bölgelerinden biri olan ovamız, her geçen gün artarak kirlenmeye devam ediyor! Büyük Menderes Nehri Deltası’nın batı kısmında bulunan ilçemiz ve Söke Ovası artık çok ciddi bir kirlilik tehlikesiyle karşı karşıyadır.Büyük Menderes NehriAfyon’dan doğup ve yaklaşık 550km’lik mesafe kat ettikten sonra son durak olarak ilçemizden denize dökülmektedir. Söke Ovası, bu uzun hat boyunca birçok kentten ve sanayi bölgesinden kirlilik yükünü alan nehir suyu ile sulanmaktadır. Özellikle yaz aylarında nehrin debisinin düşmesiyle birlikte bu kirlilik daha şiddetli hissedilmektedir. İlimizde üretilenelektrik enerjisinin yaklaşık %60’ı (~650 MW) jeotermal enerji tesislerinden sağlanmaktadır. Şu an için aktif olarak 23 adet, kurulum aşasında ise 10 adet olmak üzere jes bulunmaktadır.
29.08.2018
... 10 ...


Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.27735.2985
Euro6.02466.0488
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 4° 3°

YAYINCI KÜNYE BİLGİSİ

Medya Hizmet Sağlayıcı Kuruluş Kimlik Bilgisi I-Şirket bilgileri 1- Unvanı :Söke Tempo Radyo Tv Yay. Rek.A.ş. 2- Logo/Çağrı İşareti : Televizyon ( ) : Radyo ( Radyo Tempo ) 3- Yayın ortamı :Uydu ortamı ( ) Kablo ortamı ( ) Karasal ortam (x) 4- Lisans tipi : U-TV ( ) K-TV ( ) T1 ( ) T2 ( ) T3 ( ) : U-RD ( ) K-RD ( ) R1 ( ) R2 ( ) R3 (x) 5- Yayın türü : Genel (x) Tematik ( ) Tematik ise konusu ( ) 6- Yazışma adresi :Konak Mh.Aydın Cad. Tarım Kredı İşmerkezi NO:5 D:502 Söke-Aydın 7- Telefon ve Faks : 0256—513 00 11--------faks: 0256 513 00 11 8- İnternet adresi : http://söketemporadyo 9.e-posta adresi tempo_radyo@hotmail.com II-Sorumlu Müdür (ler) 1-Adı-soyadı :Ali ESMER 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks :0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com III-İzleyici Temsilcisi 1-Adı-soyadı :Ali Esmer 2-İletişim bilgileri 3-Posta adresi : Konak Mh.Aydın Cd. Tarım Kredı İş Mrk.No:502 Söke-Aydın 4-Telefon ve Faks : 0542 353 3125 --- 0256 513 00 11 5-e-posta adresi : tempo_radyo@hotmail.com