Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen CHP olağan genel kurultayının yapıldığı alanın süslenmesinde kullanılan renkler ile ilgili yapmış olduğum değerlendirmeden rahatsız olan mevkidaşım Sn. Süleyman Bülbül, aynı hassasiyetin neden Eşek Adası için gösterilmediği sorusunu yöneltmiş. Eşek Adasının yunan işgalinde olduğunu ifade eden Sn. Bülbül, Ege’deki sayısız ada, adacık ve kaya parçasının zamanında yapılan anlaşmalar ile Yunanlılara peşkeş çekildiğini ya bilmiyor, yada görmezden geliyor.
04.08.2020
Toplumumuzda bayramlar, güzel anıların birlikte paylaşıldığı, sevgi ve saygının hakim olduğu önemli günlerdir. Tüm dünyada yaşanan covid-19 pandemisiyle, bayramımızı yine, yeni normal hayatımızın tedbirlerine ayak uydurarak, dayanışma içinde kutlayacağız. Ülkemizde yaşanan ihlaller; haksız, hukuksuz ve adaletsiz sistemin dayattıkları ve yaşattığı mağduriyetler de yine bu dayanışma ile aşılacaktır. Geçireceğimiz bu kurban bayramının toplumsal birlik ve beraberliğimize örnek teşkil edeceğine ve bugünden daha güzel günlere vesile olacağına inancım tamdır.
31.07.2020
Hamdolsun ki, Ülkemizin ve Milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştiren, toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının zirveye ulaştığı, ihtiyaç sahiplerinin her zamankinden daha fazla hatırlandığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın huzurunu, mutluluğunu ve heyecanını yine hep birlikte yaşıyoruz. Bugünlerde aynı bu bayram gibi bir başka güzelliği daha yaşıyoruz. Allah’a sonsuz şükürler olsun ki; Ayasofya 86 yıl aradan sonra yeniden ibadete açıldı.
30.07.2020
“Bayramlar dostlarımızla, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz, büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öptüğümüz, kucaklaşabildiğimiz, küskünlüklerimizi unuttuğumuz çok özel günlerdir. Fakat bu bayram kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığı için maskemizi takalım, mesafe ve hijyen kurallarına uymaya özen gösterelim. Sıkıntılı günleri çok yakında atlatacağımızın inancındayım. Özlediğimiz bayramlara kavuşmak dileğiyle, bu bayram da böyle olsun, sağlık olsun, Kurban Bayramınız kutlu olsun. “ Levent TUNCEL | T.C. Söke Belediye Başkanı
30.07.2020
Saygıdeğer Aydınlı Hemşerilerim, Bugün milletçe, sevgi, saygı ve hoşgörü atmosferinin yoğun olarak yaşandığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının doruğa ulaştığı bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar; birleştirici ve bütünleştirici özelliği ile toplumsal hayatımızda önemli bir yere sahiptir. İyilik ve güzelliklerin harmanlandığı, sevinç ve mutlulukların paylaşıldığı müstesna günlerimizdir.
30.07.2020
Söke'ye bağlı Bağarası Mahallesi'nde kahvehane işletmecisi Kerem Birdal, mekanında oluşturduğu kütüphaneye Bağarası Mahallesi'nin şehidi Oğuz Arslan'ın adını verdi. Kitapsever kahveciye Söke Belediyesi topladığı kitaplarla destek verdi. Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel’in talimatıyla kolilenen çok sayıda kitap, kahvehane işletmecisi Kerem Birdal’a teslim edildi. Söke Belediye Başkan Danışmanı Melda Keskin ve Bağarası mahalle Muhtarı Esat Arıcı’nın da bulunduğu kitapların teslimi sırasında; çevredeki mahalle sakini çocuklar kütüphaneye koştu.
29.07.2020
 1  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.92856.9563
Euro8.16198.1946
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER