Üyelik Girişi
Ürün ve Hizmetler
Saat

Anasayfa

RADYO TEMPO 96.2 DİNLEMEK İÇİN 
PLAY TUŞUNU TIKLAYIN

       
Söke Belediyesi ve Aydın Büyükşehir Belediyesi bir önemli sorunu daha çözüyor. 6360 sayılı yasa (Büyükşehir yasası) ile tüzel kişilikleri sona eren eski belde ve köylere ait 16 adet taşınmazın mülkiyet hakkı sorun olmaktan çıkıyor. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu ve Söke Belediye Başkanı Levent Tuncel tarafından yapılan görüşmeler, iki belediyenin bürokratları tarafından yapılan çalışmalar sonunda söz konusu taşınmazların mülkiyet hakkı ve devir işlemleri yakın zamanda başlayacak.
08.08.2020
Söke Belediyesi yol yapım çalışmaları hızla devam ediyor. Geride kalan 14 aylık sürede 200 Bin m2 yol yapım çalışmasını gerçekleştiren Söke Belediyesi ekipleri eş zamanlı olarak 6 (altı) noktada yol yapım ve yenileme çalışmalarını sürdürüyor. “Çankırı Sokak Yeni Yüzüne Kavuşacak” Söke’nin Atatürk Mahallesi’nde Aydın Caddesi ile Turgut Özal Bulvarında ten yolu hemzemin geçidine kadar olan Çankırı Sokak’ta yol yapım çalışmaları başladı. Söke Belediyesi ekiplerine eski yol kaplaması ve kaldırımların söküm çalışması tamamlandı.
07.08.2020
İlçemizde "Sağlık için hepimiz için" sloganı ile corona tedbirleri denetimi gerçekleştirildi İçişleri Bakanlığının genelgesi kapsamında Kaymakam Soner Zeybek’in bizzat yapılan denetimleri yerinde takip etmesiyle "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla ilçemizde bugüne kadarki en kapsamlı Kovid-19 denetimi gerçekleştirildi. Koronavirüs denetimleri kapsamında ilçemizde bulunan esnaflar da denetlendi.
06.08.2020
CHP Aydın Milletvekili Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, AKP’li Metin Yavuz’a sert tepki gösterdi. Bülbül “Umarız ülkeyi parsel parsel satanlar şimdi de adacıkları satmaya kalmaz. Artık bu konu hakkında boş laftan ziyade icraat görmek isteriz” dedi. CHP’li Bülbül açıklamasında şunları kaydetti: “Biz Eşek Adasından bahsediyoruz. Sayın Yavuz 12 Ada diyor. Ama onu da doğru anlatamıyor.
05.08.2020
Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen CHP olağan genel kurultayının yapıldığı alanın süslenmesinde kullanılan renkler ile ilgili yapmış olduğum değerlendirmeden rahatsız olan mevkidaşım Sn. Süleyman Bülbül, aynı hassasiyetin neden Eşek Adası için gösterilmediği sorusunu yöneltmiş. Eşek Adasının yunan işgalinde olduğunu ifade eden Sn. Bülbül, Ege’deki sayısız ada, adacık ve kaya parçasının zamanında yapılan anlaşmalar ile Yunanlılara peşkeş çekildiğini ya bilmiyor, yada görmezden geliyor.
04.08.2020
Toplumumuzda bayramlar, güzel anıların birlikte paylaşıldığı, sevgi ve saygının hakim olduğu önemli günlerdir. Tüm dünyada yaşanan covid-19 pandemisiyle, bayramımızı yine, yeni normal hayatımızın tedbirlerine ayak uydurarak, dayanışma içinde kutlayacağız. Ülkemizde yaşanan ihlaller; haksız, hukuksuz ve adaletsiz sistemin dayattıkları ve yaşattığı mağduriyetler de yine bu dayanışma ile aşılacaktır. Geçireceğimiz bu kurban bayramının toplumsal birlik ve beraberliğimize örnek teşkil edeceğine ve bugünden daha güzel günlere vesile olacağına inancım tamdır.
31.07.2020
 1  ...

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar7.26107.2901
Euro8.58788.6223
Hava Durumu
İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ

İZLEYİCİ TEMSİLCİLİĞİ BAŞVURU FORMU Adı Soyadı:ALİ Esmer      E-Posta                  Adresi:tempo_radyo@      hotmail.com AYDIN ▼ SÖKE ▼ ▼ Adınız ve Soyadınız E-posta Adresiniz Yaşınız Cinsiyetiniz Mesleğiniz İl İlçe Yazma Nedeniniz - Öneri - İstek - Şikâyet - Teşekkür - Diğer ▼ Program Adı Yayın Tarihi Yayın Saati Mesajınız İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ NOTU İzleyici temsilcisi gelen bildirimleri haftalık olarak burada değerlendirecektir. ▼ Açılır Kutu

ŞİRKET BİLGİLERİ

Söke tempo radyo televizyon yayıncılık ve reklamcılık A.Ş.        Konak mahallesi aydın caddesi tarım kredi iş merkezi kat:5 daire:502     SÖKE   Tel:0.256.5130011   Fax:0.256.5130011  SÖKE VD.7780003056 sokeradyotempo.com                                                                     Ticaret sicil no:3030   Kep:soketemporadyo@ hs01.kep.tr      Ödenmiş sermaye 150.000.00 TL  Yönetim kurulu başkanı ALİ ESMER