• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatAK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ MUSTAFA SAVAŞ RAMAZAN BAYRAMINI KUTLADI

'' Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor; yüce Rabbimden sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde daha nice bayramlara kavuşmamızı diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.''

Rahmet, mağfiret ve bereket ayı Ramazan-ı Şerif’in sonuna gelerek bayrama kavuştuk.
Ramazan’ın manevi iklimini yaşayıp bayram sevincini nasip eden Allah’a şükrediyoruz. Bayramlar, Rabbimizin bizlere bir hediyesi olmasının yanı sıra birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik hukukumuzu yenilemek için de önemli bir fırsattır.
Son iki senedir koronavirüs pandemisi gölgesinde Ramazan Bayramı’nı yaşadık. Bayramları sevdiklerimizden uzak, evlerde geçirmek zorunda kaldık. Uzaktan uzağa kurduğumuz gönül köprüleriyle muhabbet bağımızı kuvvetlendirdik.
Bu sene ise çifte bayram sevinci yaşıyoruz.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Sağlık Bakanlığımız başta olmak üzere hükümetimizin aldığı tedbirler, son yirmi yılda oluşturduğumuz güçlü sağlık altyapımız ve koronavirüs aşısını toplumun her kesimine ulaştırmamız sayesinde pandemide artık eski günleri geride bıraktık.
Bu bayram sevdiklerimizle bir araya gelerek Ramazan Bayramımızı ayrı bir coşku içinde yaşayacağız.
Bu vesile ile Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor; yüce Rabbimden sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde daha nice bayramlara kavuşmamızı diliyorum. Bayramımız mübarek olsun.
Mustafa SAVAŞ AK Parti Aydın Milletvekili TBMM KİT Komisyonu Başkanı

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.918317.9901
Euro18.328318.4017
Hava Durumu