• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatUYUŞTURUCU İLE İLGİLİ SEMİNERLER DEVAM EDİYOR

SÖKE’DEN ODUNPAZARI’NA UYUŞTURUCUYLA MÜCADELEDE BİLİM.

2-3 Haziran 2021 tarihinde  Söke’de gizli ve açık oturumlarla gerçekleştirilen Uyuşturucuyla Mücadelede Bilim Çalıştayı bilimsel verileri güncellemeye, toplumsal hafızayı canlı tutma çalışmalarına, ilgililerin dikkatini çekme gayretlerine ara vermeden devam ediyor.
Çorum İskilip ve Yozgat Akdağmadeni ilçelerindeki etkinliklerin ardından Eskişehir Odunpazarı ilçesinde de yeni bir değerlendirme yapılacağı öğrenildi.
8 Haziran 2022 tarihinde önceki etkinliklerde olduğu gibi ilçe kaymakamlığı yanı sıra Adli Bilimciler Derneği, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi ile İzmir Katip Çelebi Üniversitesi paydaşlığında gerçekleştirilecek Uyuşturucuyla Mücadelede Bilim Çalıştayında Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Söke İşletme Fakültesi Dekanı; Adnan Menderes Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü, İletişim Fakültesi Sinema Anabilim Dalı Başkanı, Ulusal ve Uluslararası Projeler Kurulu Başkanı Prof. Dr. Turan Akkoyun Açılış Oturumunda bir bildiriyle etkinliğe destek verecek. Etkinlikte; İdari ve Emniyet bürokrasisi yanında adli tıp, biyokimya, psikiyatri, ruh sağlığı hastalıkları, diş hekimliği, iletişim, sinema, halk sağlığı, kamu hukuku, hukuk felsefesi, turizm, psikoloji, sosyoloji, zirai bilim alanlarından akademik destek sağlanacaktır.
Akademik olarak paydaş kurumların yanı sıra Aydın Adnan Menderes Üniversitesi ile birlikte Türk-Alman Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi mensupları konuya dair paylaşımlar gerçekleştirecekleri Uyuşturucuyla Mücadelede Bilim programı bilim dünyasına sunuldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.703816.7707
Euro17.458117.5281
Hava Durumu