• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatAK Parti Aydın Milletvekili Metin Yavuz'un 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Mesajı

''Milletimizin ve tüm hemşehrilerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyorum.''

“Geldikleri gibi giderler” diyerek Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’ da Bandırma Vapuruyla İstanbul’dan yola çıkarak Samsun’a ayak basışının ve buradan başlattığı bağımsızlık hareketinin tüm yurda yayılarak esareti kabul etmeyen ve hürriyetinden vazgeçmeyen milletimizle giriştiği milli mücadelenin zaferle taçlandırılmasının 103. yılını idrak ediyoruz.
Milli mücadelenin fitilinin ateşlendiği, tarihimizde önemli bir dönüm noktası olan 19 Mayıs, Gençlik ve Spor Bayramı olmasının yanında milletimiz için büyük bir iftihar kaynağı, inanç, bağımsızlık ve kararlılık sembolüdür.
Gençlerimizin, kurtuluş mücadelesinin en anlamlı günlerinden olan 19 Mayıs’ın derin manasını idrak ederek aynı ruh ve azimle aziz şehitlerimizin canları pahasına koruduğu bu vatanı daha ileriye taşıyacaklarına, değerlerimize sahip çıkacaklarına güvenimiz tamdır.
Türkiye’nin geleceğinin teminatı, umudumuz ve en büyük gücümüz gençlerimiz... Bu vatan, bu bayrak, bu bayram sizindir, sizlere emanettir ve ilelebet sizlere emanet olacaktır.
Bu anlamlı günde verdiği bağımsızlık mücadelesiyle dünyaya örnek olan bir milletin ferdi olmaktan gurur duyuyor; birlik ve beraberlik içerisinde nice bayramlar yaşamayı temenni ediyorum.
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere vatanımızı kurtarmak için canını vermekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor; ülkemizin, milletimizin ve tüm hemşehrilerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyor, saygılar sunuyorum.
Metin Yavuz AK Parti Aydın Milletvekili TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkan Vekili

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar16.703816.7707
Euro17.458117.5281
Hava Durumu