• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatİL JANDARMA KOMUTANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

''Önleyici kolluk devriyesi faaliyeti esnasında plakasız bir motorsiklet şüphe üzerine durdurulmuştur. Şase numarası silinmiş olan motorsikleti kullanan (A.B) isimli şahıs hakkında işlem yapılarak motorsiklet muhafaza altına alınmıştır. ''

BASIN BÜLTENİ
Aydın İl Jandarma Komutanlığınca, Narkotik/Psikotrop madde (Uyuşturucu) suçlarına yönelik yapılan çalışmalarda;
ü (55.341) Gram esrar, ü (4.986) Gram metamfetamin,
ü (1.418) adet kök kenevir,
ü (722) Gram kenevir tohumu,
ü (149) Gram skunk,skunk tohumu
ü (676) Adet lyrica,
ü (806) Adet psikotrop tablet,
ü (83)Adet(Exvtacy,captagon,galara,gerica,sentetik,uyuşturucu madde)
ü (30) Gram (Eroin, Kokain)
ü (320) Adet uyuşturucu kullanma aparatı ele geçirilmiştir.
Aydın ili Karpuzlu ilçesi Güney Mahallesinde (Ö.Ş) isimli vatandaşımıza (16) adet büyükbaş hayvanın kayıp olduğunu ihbar etmiştir. Aydın İl J.K.lığı ekiplerince geniş kapsamlı araştırma ve aramalar sonucu kayıp hayvanlar son görüldükleri yerin (5) km ilerisinde arazide bulunarak sahibine eksiksiz teslim edilmiştir.
Aydın İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince motorsiklet hırsızlığı olaylarına yönelik yapılan çalışmalar neticesinde; Bozdoğan ilçesi Kamışlar mahallesinde icra edilen önleyici kolluk devriyesi faaliyeti esnasında plakasız bir motorsiklet şüphe üzerine durdurulmuştur. Şase ve motor numarası silinmiş olan motorsikleti kullanan (A.A) isimli şahıs hakkında işlem yapılarak motorsiklet muhafaza altına alınmıştır.
Germencik ilçesi Dereköy mahallesinde icra edilen önleyici kolluk devriyesi faaliyeti esnasında plakasız bir motorsiklet şüphe üzerine durdurulmuştur. Şase numarası silinmiş olan motorsikleti kullanan (A.B) isimli şahıs hakkında işlem yapılarak motorsiklet muhafaza altına alınmıştır.
Nazilli İlçesi İsabeyli mahallesinde (M.K) isimli şahsa motorsikletin çalınması olayı meydana gelen motorsiklet hırsızlığı ile ilgili olarak yapılan araştırma sonucunda (U.D) ve (B.A) isimli şüpheli şahıslar çalıntı motosiklet ile birlikte yakalanmıştır. Motorsikletler sahiplerine teslim edilmiştir. Adli süreç devam etmektedir.
Aydın İl J.K.lığınca, aranan şahısların yakalanması amacıyla yürütülen çalışmada;
ü Suç işlemek amacıyla örgüt kurma suçundan 3 yıl 9 ay,
ü Gece vakti yağma suçundan 12 yıl,
ü Silahla tehdit suçundan 2 yıl 6 ay ,
ü Konut dokunulmazlığının ihlali 3 yıl 4 ay,
ü Gece vakti silahla yağma suçundan 12 yıl olmak üzere toplam 33 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve aranan (T.Y) isimli şahıs İncirliova ilçesinde Jandarma ve Suç Araştırma Timleri ve Asayiş ekiplerinin çalışması ile yakalanmıştır. Şahıs, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.070519.1469
Euro20.632220.7149
Hava Durumu