• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatAYDIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI BASIN AÇIKLAMASI YAPTI

''Efeler ilçesinde KOM Şube Müdürlüğü uyuşturucu madde köpek timi ile icra edilen yol emniyet ve kontrolü faaliyeti esnasında durdurulan araçlarda yapılan aramalarda; (1) Bir şüpheli şahsın üzerinde bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilmiştir.''

BASIN BÜLTENİ
Aydın İl J.K.lığınca, aranan şahısların yakalanması amacıyla yürütülen çalışmada; Aydın ili Köşk ilçesinde “Adet Gereği açıkta bırakılmış eşya hakkında hırsızlık” suçlarından aranan ve hakkında toplam (18) yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan (L.D) isimli şahıs yakalanmıştır. Şahıs, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştır.
Aydın İl Jandarma Komutanlığınca uyuşturucu madde kullanan şahıslara yönelik Aydın ili Efeler ilçesinde KOM Şube Müdürlüğü uyuşturucu madde köpek timi ile icra edilen yol emniyet ve kontrolü faaliyeti esnasında durdurulan araçlarda yapılan aramalarda; (1) Bir şüpheli şahsın üzerinde bir miktar uyuşturucu madde ( 20 gram kubar esrar) ele geçirilmiştir. Adli süreçleri devam etmektedir.
Aydın İl Jandarma Komutanlığınca, “Jandarmadan Şiddete Sıfır Tolerans” kapsamında;
Söke ilçesi Doğanbey mahallesinde ve Sultanhisar ilçesi Kavaklı ve Çay mahallesinde bulunan bir işletmede vea seralarda çalışan kadın vatandaşımıza 6284 Sayılı Kanun, KADES Uygulaması ve erkek vatandaşlarımıza da Kadına El Kalkamaz mottosuyla bilgilendirme faaliyeti icra edilmiştir. Faaliyette kadın vatandaşlarımızın telefonlarına KADES Uygulaması indirilerek durumsal farkındalık yaratmak maksadıyla broşür dağıtımı yapılmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.648820.7315
Euro22.042722.1311
Hava Durumu