• https://www.facebook.com/ali.esmer.75641
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=05493533125
Ürün ve Hizmetler
SaatAK PARTİ AYDIN MİLLETVEKİLİ MUSTAFA SAVAŞ 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMINI KUTLADI

''Aziz milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum.''

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk gençliğine armağan ettiği 19 Mayıs, milletimizin azim ve bağımsızlık aşkının dünyaya ilan edildiği çok önemli bir gündür.
Kahraman ecdadımızdan emanet aldığımız cennet vatanımızı, Cumhuriyetimizin teminatı kıymetli gençlerimiz koruyacak ve ileri taşıyacaktır. İstiklal mücadelemizin sembolü olan işte bu günün, Gençlik ve Spor Bayramı olarak kutlanması gençlerimize duyulan güvenin en büyük göstergesidir.
Gençlerimiz geçmişte olduğu gibi bugün de iftihar ve güç kaynağımızdır. Milletini seven, bayrağına sahip çıkan, vatanını koruyan gençlerimiz, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan en büyük dayanağımızdır.
Milli şuur ve karakter sahibi gençlerimiz için tüm gücümüzle çalışıyor, gençlerimizin vizyonuna güveniyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerimle, aziz milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı tebrik ediyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum.
Mustafa SAVAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar20.648820.7315
Euro22.042722.1311
Hava Durumu